Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#4181
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
De van ahol számít 10000bringás,csak kicsit nyugatabra tõlünk.
És ez egy lehetõség.
szerintem.
csak okos emberek kellenek hozzá nem én:)

#4182
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás

Meg különben is ha a kissebbségnek sikerül akkor nekünk miért ne sikerülne!?
uff


Mert nem mindegy, ki a kisebbség .... :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4183
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
szerintem ha véletlenül megkarcolod a bringaúton parkolót akkor foghatod arra,hogy nem fértél el és már nem tudtál emgállni,mert monjuk a járdán voltak gyalogok vagy jött mégeygy rider... stb

de szerintem csak van vmi eus fórum,intézmény ahová lehetne írni panaszlevelet.
Lehet nem fog semmi sem történni, de majd az éves országértékelésükben lehet bennelesz.
Meg különben is ha a kissebbségnek sikerül akkor nekünk miért ne sikerülne!?

zsarukat meg városban ahol va egy csomó park le lehet rázni.

uff

#4184
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ezzel nem is vo9lna baj, csak annyi, hogy a szabályokat mindeni másként értelmezi, és nem feltétlenül neked van igazad, lásd mehetsz-e a járdán kérdése.

Nem volt ott UFO, 9 tõl éjfélig még megittunk több sört, aszt kész. Ja a z összekötõ tényleg elég para volt.....Meg nagyon sokat cigiztünk, 25-nél nem bírtam gyorsabban menni...:)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4185
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Hát ja, csak kicsit drága a módszer. Jé, én is egyre értem haza, ez hogy lehet?:)

Megmondom mit csináltunk: tüzijáték - Áron rulez! - meg bringaszerelés. Hú, vaz, de jó lenne egy jéghideg Dreher.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Mondjuk lehetett volna durvább is....de annak is eljön az ideje, hátonpogó, kézenbrék, ilyenek.
Még egyszer köszi a jókívánságokat! Megyek, és meghalok.



na oke, csak en leragadtam ott, hogy 9 ora van es igyunk meg sorit, aztan a kovetkezo, hogy 1/2 1 van es probalok nem felkenodni az eszakin a korlatra. szoval ilyen elraboltak az ufok tipikus esete forog fenn :)

balhezni pedig tenyleg felesleges szerintem is, nem vagyunk gladiatorok.
ha majd leszunk annyian, hogy muszaj legyen kezelni az ugyunket, akkor megvaltast nyerunk, ha csak egy kicsit is. egyre tobb bringas van a varosban, amiket megvesznek bicikliket az emberek, azokat nem szobadisznek szanjak. mint mindennek, ugy ennek is megvan az evolucioja, muszaj kivarnunk a dolgot. foleg itt, ahol a dolgok altalaban az utolso utani napon tortennek meg.
csak turelem :)

mellesleg ez jellemzoen olyan helyzet, amiben passziv ellenallassal, a szabalyok pontrol-pontra torteno betartasaval okozhatjuk a legnagyobb figyelemfelkeltest.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4186
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Kerékbilincs magyar módra? Lánc átfûzve a felnin és összeforrasztani, vagy egy nagy lakattal lezárni...:D

#4187
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Na most aztán eldurrant az agyam! Hogy hogy merik ezek a szemét k*csög b*zi g*cik ezt megcsinálni??? Na megálljatok csak faszfejek, lesz itt olyan háborús hangulatú felvonulás szeptemberben, hogy csak kapkodjátok a kis buksitokat !:rocketman

Bár meggondolva lehet, hogy mégse jó ötlet, méginkább eldurvul a helyzet. Ez jellemzõ erre a k*rva országra, semmit nem lehet megtorlás nélkül tenni. Váááá. ÚÚÚÚTÁLOM.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#4188
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nem matrica kell ide, hanem taposóakna, meg repeszromboló gránát.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4189
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Szem a "hülyén parkolok" matrica kultúráltabb megoldás lenne. Ha balhézunk, úgyis mi húzzuk a rövidebbet.
Tényleg, valakinek van linkje ilyen matricáról? Vagy esetleg matricája? Múltkor vki adott egy linket, de az nem mûködött asszem.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4190
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Hát ja, csak kicsit drága a módszer. Jé, én is egyre értem haza, ez hogy lehet?:)

Megmondom mit csináltunk: tüzijáték - Áron rulez! - meg bringaszerelés. Hú, vaz, de jó lenne egy jéghideg Dreher.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Mondjuk lehetett volna durvább is....de annak is eljön az ideje, hátonpogó, kézenbrék, ilyenek.
Még egyszer köszi a jókívánságokat! Megyek, és meghalok.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4191
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Kutyanyul: Utólag is Happy Birthday!
Sztem igyál most is egy kicsit és akkor megint aznapos leszel, de 100%ig megértem a felháborodásod. asszem én is befejeztem, hogy mindenkire mosolygok a kerékpársávon vagy szép illedelmesen kikerülöm. 1 méterre mögé állni és rányomni a légkürtöt.... Az autókon meg szerintem hatványozottan fognak a károk keletkezni. 1-2 tükör a földön vagy a metálfényezésbe egy belsõ kárpitig hatoló karcolás és egyéb jelenségek. Elvileg még föl se jelenthet, merthát szabályosan közlekedek és õ a barom, hogy keresztebe (vagy hosszába) áll a kerékpársávon. Asszem még régebben volt egy olyan megnyilvánulásod, hogy be kéne öltözni full protoktor cuccba és egy szar géppel összetörni az autókat. Azt hiszem, hogy MOST jött el ennek az ideje. Persze úgy, hogy mi szabályosan közlekedünk. Ha lenne napi 9-10 ilyen törés (baleset), akkor szerintem rögtön elkezdenének gondolkodni, hogy akkor most mi is az ábra....

#4192
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás
Unicum mindig kell. Biztos más lehetett a gond:)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4193
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
annyira nem. az unicum nem kellett volna, es akkor nem tekeredik el ennyire a dolog :)
csak azt nem ertem, mit csinaltunk annyi ideig... 1-re ertem haza :o
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#4194
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

.....meg másnapos is vagyok.

Na ezzel nem vagy egyedül...
Eldurvult a rómain a sörözés? :beer:
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4195
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ahogy egyik haverom mondaná:befejeztem ezekkel. A járdán ne menjek, ugye, mert két yard szava erõsebb, mint az enyém, és nekik hisznek, ha azt mondják, hogy 30-cal mentem, de az úton se menjek, mert ott meg tiltja a tábla, le se szarnak, estébé.:mad:

Eddig jó gyerek voltam, tényleg, hogy én majd rendes leszek, és talán ezzel javítom a bringásk megitélését, de ennek most van VÉGE. Mostantól, ha valaki rá mer lépni a bringaútra, azt felggyújtom a ge*ibe, és mehet sírni, meg panaszkodni a k*rva anyjába. :mybad:
Mégis mi az apám faszát csináljak? Tudjátok mi van? Az van, hogy ez is egy rohadt, aljas szemétkedés, mert arra számítanak, hogy így majd csökken a bringások száma + nem kell kerékpárutat építeni + lesz egy csomó bevétel.
Hát nem. Lõjenek le bazdmeg, de ezután tényleg a klotyóra is bringával megyek, Aga után szabadon.
Faszfej politikusok, nem ám a szemedbe, hogy te csak egy bringás vayg, és nincs rád szükség, mert nem fizetsz súlyadót, nem veszel benzint, és nem parkolsz sehol pénzért, nem, szépen a hátad mögött, sunyiba. Mindenki ilyen rohadék sunyi ebben az országban, vagy mi van?:doubletim
Fú, bocs, kicsit elszálltam, de ilyet.....meg másnapos is vagyok.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#4196
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

ZAp!
... a politikusok meg jót röhögnek és isznak még egy whiskeyt apám meg anyám pénzébõl...

...Aztán bevágódnak az apu-anyu pénzébõl vett a8-ba, elb@sznal egy bringást, végül a yardnak csak ennyit mondanak: "Kovács II, azonnal engedjen utamra, különben keresztet vethet az állására! Különben is mentelmi jogom van, és amúgy is a bringás volt a hibás, mert villogóval mentem, egy disznóvágásra kellett volna odaérnem..."
Banánköztársaság ez vazz...annyi a különbség h ott politikusnak lenni sem életbiztosítás, néha besokallnak az ombék, és megszórják õket ólommal. Most komolyan: Andrássy út, kötél, lámpavas. Szerintem.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#4197
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én úgy tudtam, hogy demokratikus államban élek. Ha ez a reagálás a CM-re , akkor hol a demokrácia???:rocketman

Persze az Andrássy uton , hogy a barom autós rááll a kerékpársávra úgy, hogy ezzel az uttestre vagy járdára kényszerít, aaaz nem zavarja az ország vezetõit ill. a rendõrõket.
Na ennyi a véleményem :squeeze:

#4198
bobby

bobby

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
sztem fölös...
ök ESETLEG leszólnak ide valamit, (a magyar poliknak) azok aszongyák h nem így van és kész. iszik még egyet csak már nem röhög...

de ha meg lehetne oldani, akkor mennék, mert nagyon nehezen veszi be a gyomrom azt ami itt mûködik! ...azaz h pont nem mûködik!

#4199
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Most ez lehet hülyén fog hangzani, de ha már volt 10000 felvonuló és ilyen szemetek a rendõrök&városvezetés, nem lehetne összefogni és mondjuk panaszkodni az EUnak?
Csak van ennek is egy fóruma ahova lehete küldeni levelet párezer aláírással.
Nem kokrétana redõrökre gondoltam, hanem a kevés meglévõ és tervben lévú bicikliútra, a jelenlegiek minõségére, a városvezetés hozzáállására és természetesen ezekre a faszkalap rendõrökre.
nos?

#4200
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

És mi van ha nem állsz meg??? üldöznek aztán megint két rendõrautót törnek egy bringásért???

:D

tudom, hogy ez a téma abszolult nem vicces, de ez tetszett.

És tényleg, hogy bizonyítják, hogy többel mentél mint10km/h?
Kiskölkök (U12) nem is mehetnek úton.
Zorg: szerintem a tábla arra vonatkozik, hogy a fõúttábla eleve kizárja a ridert,meg van konkrét ilyen tábla is, nem?

Egyébként tényleg lehet bepipultak, de bekaphatja az összes barom rendõr, mert nem képesek akkor se kijönni,mikor azért telefonálok,mert tolvaj van a kertben,pedig én kisvárosban lakom(36000)
Rohadjanak meg ott ahol vannnak!
Szerintem ragasztani kéne a parkolórendõrautókra is matricát vmi felirattal , de szövegre ötletem nincs, túl mérges lettem.

ezt minde rendõrnek :fucku: