Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3841
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts
AAAZZZTAKUURVA


legalább válaszra méltattak, nem sámli :)
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3842
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

de ez mi?
csak ugy hipp-hopp, minden elozmeny nelkul, mint nyul a kalapbol? vagy mi?

Igazándibol az alleycat.hu-n volt egy felhivás,meg a Bringaútügyi fõelõadó emilcime, tegnap este meg dobtam neki egy kedves levélkét linkestül. Ma meg itt volt a válasz rá!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3843
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
de ez mi?
csak ugy hipp-hopp, minden elozmeny nelkul, mint nyul a kalapbol? vagy mi?
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3844
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Ez a levél ma érkezett! Tehát lehet hogy tényleg nem csak bringások olvassák!!!

"Kedves Oláh György!

Köszönjük a hasznos információkat. Igyekszünk javítani a helyzeten, ahol tudunk. Több esetben a kerületi önkormányzat az illetékes.
Kérem, értesítsen, ha újabb helyszín kerül a honlapra.

Üdvözlettel
Tõkés Balázs
Fõpolgármesteri Hivatal
Közlekedési Ügyosztály "

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3845
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
(Csak megjegyzem: én nem tudok huzamosabb ideig gyalogolni, rövidebb ideig is furán sántítva járok)
Basszus mindig akkor találtok ki ilyen találkozzunk/sörözzünköt amikor dolgozom :mad:

Ride everywhere.

.


#3846
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
émmeg nem szoktam oly részeg lenni hogy ne tudjak járni
anyira elesni se szoktam
kivételesen volt rajtam bukó, de ha nincs akkor lehet h otthagyom a fogam fehérjét

#3847
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts
Képzeld jó fékem van és tudok fék nélkül is közlekedni (volt már rá példa, de azért nem szoktam :) ) Ha amerikában is van szó a magyarbingásblog-ról akkor szerintem nem csak bringások nézik meg. Azt meg, hogy senki nem segített mikor elestél sajnálom. Pont ezt szoktam gyúlölni a benszülött vagy beilleszkedett pesti emberben. (Igaz én mind a kettõ vagyok). Vagyok olyan hülye, hogy egy tökrészegen fetrengõtõl is megkérdezem mi a baja, hátha nem részeg emlékezve nagyanyámra aki esett már el úgy, hogy utána azt hitték részeg, bár nem volt az... :(

Ride everywhere.

.


#3848
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts
Ha nincsen ollód és csak nézelõdni tudnál gyere akkor is de akkor HOZZÁL SOK SÖRT NEKEM IS :D
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3849
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Na, na, megyek én mindenképp, de ha csak állok, oszt nlóézek, annak nincs sok teteje, nem? Majd szerzek vhogy, nem gond.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3850
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
AGA: zolle, köszönöm

ha nincs jó féked, ne ülj biciklire, vagy tanulj meg fék nélkül közlekedni

#3851
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts
napalm nem jó....


BÜDÖS
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3852
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
napalm. az kell oda.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3853
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts
MACSÉTA, KASZA, SARLÓ, BAJONETT, BERETVE, KALAPÁCS mindenki hozzon amije van, nehogymáá ezér ne jöjjetek !!!


:D


:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3854
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Felvázolom:szombaton megyek nyírni az MHB-ra, aztán nem tudom. Vasárnap vezetek, de remélem nem hajnalig, tehát megyek a Bíbicbe, de még beszélek anyuval. Tud nekem hozni valaki egy metszõollót? Otthon csak hajnyíró van, meg bajonettek.

Szombaton mi épitkezünk, vagyis éppen még bontunk igy MHB kimarad:-((( Vasárnap reggel megyünk páran bicózni Szentendrére, út közben fotó, meg kis sövénnyirás, visszafelé meg Bibic.

Kutyanyúl: Privi ment!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3855
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2,353 posts

Na most nem akarok beszólni, de ez elég gáz. Fõleg az a bringaút blog.
Aki nem tud biciklizni, ne bringázzon, bicikliút nincs, autóúton kell közlekedni, ha az nem alkalmas reá akkor a járdán. Demszkykarókat ki lehet kerülni, padkát fel lehet bunnyzni, autók alá nem kell menni.

No zolee te is szépen gondolkodsz. Asszem ezeket sokan csinálják is, de a kisgyerek nem mehet az útra, 60 éves tata meg nem tud patkázni. /:
Én egy megrögzött montis vagyok, mindenhova azzal megyek de a lehetõségekhez mérten nem aszfalton. (A belváros nagy része sajnos ilyen) Az, hogy a bicikliút göröngyös, hiányos a burkolat, országútival járhatatlan egy kissé sem zavar, (sõtt még élvezem is). Ritkán használtam ezeket de mostanában ha fáradt vagyok (ami sajnos igen sûrûn van, és emiatt el is üthetnek->lankadó figyelem) ezeken szoktam hazagurulni és azért nagyon dühító amikor (Pl.ma) egy autó tökéletesen elfoglalja az egész utat pont egy útkeresztezõdés elõtti lámpánál. Azért a gurulást sem kell szó szerint venni, viszonylag gyorsan megyek de ez pont ennek: http://bringaut.free...iafrontalis.jpg
az útnak a végén lévõ lámpánál volt, és ha nincs jó fékem....

Ride everywhere.

.


#3856
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Felvázolom:szombaton megyek nyírni az MHB-ra, aztán nem tudom. Vasárnap vezetek, de remélem nem hajnalig, tehát megyek a Bíbicbe, de még beszélek anyuval. Tud nekem hozni valaki egy metszõollót? Otthon csak hajnyíró van, meg bajonettek.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3857
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Biztosan, bár én még nem próbáltam. Viszont száraz fehér nagyfröccs az van és nagyon finom!!!:beer:

Stiggs


Szombat este, fogadalom, fénykép, csomag, én szóttam... :P

#3858
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Mondja, kedves Stiggs mester, adnak gyömbért a bibicbe'?? :D Nem magam miatt kérdezem... :D Tuggya má', mire gondolok ??? :rotfl:

Biztosan, bár én még nem próbáltam. Viszont száraz fehér nagyfröccs az van és nagyon finom!!!:beer:

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3859
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Mondja, kedves Stiggs mester, adnak gyömbért a bibicbe'?? :D Nem magam miatt kérdezem... :D Tuggya má', mire gondolok ??? :rotfl:

#3860
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Stiggs:

Az oldalad kiváló, nekem ok. Remélem most már tényleg sikerül képeket is küldenem. Csak így tovább.

Zolle:

MI szerint dõl el , ki mennyire tud bringázni?
A városvezetõk fejében kéne egy kis rend végre, hogy bringa utakra szükség van, volt és lesz is. Ezáltal mindenki a helyére kerülne.
Figyelemfelhivásra szükség van, úgyan is máshogy nem megy.Sajnos.
Az biztos , nagyon sokan azért nem bringáznak mert nincs elég út számukra, az autóktól pedig félnek.
MIndenkinek joga a városban is tekerni, de a félelmüket teljesen megtudom érteni.