Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#3541
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Csabi, gratula, és pénteken iszunk rá!!! :beer: Egy okkal több... :)

#3542
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Pénteken, meg ihaly csuhaj!!!!!!!!
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3543
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Szeva!

Lehet rettegni, megvolt az EÜ is, jobb vagyok mint egy harcidoki. Ma a Mester utca-Vácidózsa sarok útvonalat 20 perc alatt abszolváltam, de, hogy mi volt a városban, az hihetetlen. 3 gyökér rámhúzta, 10 gyalogos beszólt - naná, hogy vilingersínen raktam az Andrássy-ig - a Hõsök felé atomkáosz, késöbb meghúztam pedállal valami csilivili fényezést, mert nem fértem el a járdán azon a 40 centin ami volt a szara, meg a fal között.

Köszönöm a gratulációkat, péntekre fel.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3544
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Biztos lenne értelme. de ebben az országban sajnos a mentális feltételek nincsenek meg hozzá. Kiváló lehetõség lenne ez is néhány zseb szép degeszre tömésére. Csak gondolj bele hogy a 13. kerületben, minden második autós rokkant! MIvel különben kéne neki fizetni parkolási dijat, napi minimum kb 6-800 ft-ot, hiába lakik ott albérletben, a bejelentett cimre adják a parkolási engedélyt. Igy még az a cimborám is beszerzett egy ilyet, (némi pénzért rokkant lett) aki, nem elég hogy 156 os alfával jár, de igen ügyesen mozog, hegyrõl le, meg lerõl fel:-) Magyarul minden csóka akinek lesz pár 10 rugója, szabadon kavarhat majd a belvárosban. A csóri fazon meg, aki albiban nyomja költözködhet BKV-val, mint az ökör reklámban... Ennek akkor lesz létjogosultsága, ha már egyetlen kocsi sem parkol bringaúton, vagy járdán teljes szélességben, és hasonlók... fel kell nõi egy ilyenhez. Mi még kölkök vagyunk, sajnos!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3545
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
A belváros lezárása a közforgalom elõl sztem nem egy marhaság, tekintve azt, hogy a blahától a margithídig sem nagy a távolság, kb. 20 perc séta. Még BKV sem kell hozzá feltétlenül, nemhogy autó. Akinek meg mondjuk be kell menni a városba, mert monjuk költözik éás !kell! annak meg majd biztos be lehet mennie.

Ehhez viszont rengeteg parkoló kellene (akár Park&Ride is, bicó kölcsönzõ systemmel), csak hát ez még eléggé távol áll SAJNOS
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3546
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Meghallgattam :) Tökös Tõkés mit reagált erre?
Ja most a reggeli Mokkában (azt hiszem így hívják) a tv2-n is fog valaki errõl beszélni, de nem tom lehet-e azt neten fogni és fel tudom-e venni.

Örülök hogy azért túlélted a firkálást. Akkor péntek estére küldjünk érted valami többkerekût? :-) Még semmit sem reagált a Tõki, de szerintem nem is fog. A mokkában reggel igaz volt kükü, de a belváros lezárásáról volt szó, és inkább taxis vonalon mozgott a beszélgetés.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3547
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Meghallgattam :) Tökös Tõkés mit reagált erre?
Ja most a reggeli Mokkában (azt hiszem így hívják) a tv2-n is fog valaki errõl beszélni, de nem tom lehet-e azt neten fogni és fel tudom-e venni.

Ride everywhere.

.


#3548
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
NO nem tom miért de nem tom most meghallgatni a rádiós dumát (rohadt gép) Soksikret meg egy vagon szart Csabika :) !!!
Egyébként én azt nem értem miért csinálták az bicóutakkal ami Pl a Bibic felé vezetõn is van, mégpedig ha túl veszélyes egy keresztezõdésben a bringaút, ott hirtelen megszûnik majd folytatódik a keresztezõdés másik oldalán. Ezek régebben folyamatosak voltak, és annyit értek el vele, hogy ha elütnek ott akkor nem neked lesz igazad mert ott tolnod kéne :/ , csak hát öt méterenként le és felszállni már nem hiszem, hogy kerékpározás, fõleg ha néhányan 5 méteren belül is nehezen tudnak felszállni és elindulni... Gondolom errõl sose lesz szó :mad:
Az esés annyi, hogy voltam Dh-zni a Karancs hegyen (nagyanyám ott lakik) és a régi DH verseny pályáján egy vízmosásba ment az elsõkerék... Kivételesen (és sajnos) nem illegálisan mentem keresztül a mindenen, ezért hipergyorsan a 45-50Celsius fokban (órákkal késõbb 35 volt árnyékban) mentem lefele közbe mondtam magamba és hangosan is, hogy "technikával ne sebességgel" de nem hallgattam magamra ;) A melegtõl az egyensúlyom is csökkent...
Most felkötött kézzel kell lennem, nem szálhatok biciklire mert az orvos mondott ilyet, hogy a kulccsont és a lapocka közötti szalag megnyúlt (bal) Jobb oldalt meg a nagyujjam fáj mint az õrült, ha használom. 40-50-nel szar is a válfék :D

Ride everywhere.

.


#3549
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Örülhetett a szembejövõ karamellmetál izében ülõ. :-)

#3550
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Volt, most epp semmi nincs, de ismet az lesz. Csak most meg nem ;-)
OFF

A volt kedvenc: http://gyik.rulez.or...vasz/index.html
egyik kedvenc videom: http://gyik.rulez.or...id/mov01205.mpg

ON

BMW-d van?
Egy csomó dolgot nem úgy csinálok már, ahogy a vizsgán. Nem szabálytalanul, csak másként. Pl. ha a kocsi állt nem lehetett tekerni a kormányt, szervo ide, vagy oda, mindegy volt. Tolatni nem lehetett tükörbõl, de nekünk olyan kicsi a hátsó ablak, hogy hiába nézek hátra, semmit nem látok, magas a segge a kocsinak. (Van tolatóradar)
Viszont feltûnt, hogy milyen nagyon figyelnek arra, hogy a bicikliutaknak is megadják az elsõbbséget (legalábbis a vizsgán)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3551
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
BMW-d van?
Egy csomó dolgot nem úgy csinálok már, ahogy a vizsgán. Nem szabálytalanul, csak másként. Pl. ha a kocsi állt nem lehetett tekerni a kormányt, szervo ide, vagy oda, mindegy volt. Tolatni nem lehetett tükörbõl, de nekünk olyan kicsi a hátsó ablak, hogy hiába nézek hátra, semmit nem látok, magas a segge a kocsinak. (Van tolatóradar)
Viszont feltûnt, hogy milyen nagyon figyelnek arra, hogy a bicikliutaknak is megadják az elsõbbséget (legalábbis a vizsgán)

#3552
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Helyes ;-) A jobb kez mindig a sebvalton, kiveve ha vizsgazik az ember, mert akkor 10:10 :-) Es kiveve akkor ha idiota valaki es hatsokerekhajtasuval driftelget telen-nyaron, mint en :-)

Mióta megvan a jogsim tök sokat tanultam vezetni. :)
A férjem egyszer leszerelte az antennát (mosóba mentünk) azt mondta, ha mégegyszer visszarakom a kezem váltás után a kormányra ráhúz egyet. Ráhúzott. :angevil:
Már nem rakosgatom a kezem vissza a kormányra. :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3553
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

amikor meglett a jogsim, 1 héten keresztül még a 300m-re lakó haverhoz is a trabival jártam, aztán be kellett jönnöm pestre, hát Fót felõl jöttem az M3-ason, de csak a Mexikói útíg jutottam (mondtam, hogy inét-EL és felültem a kisföldalattira)...
...Azóta sem jöttem bejjeb pöstre :D

EGYÉBKÉNT SOK SIKERT A VIZSGADHOZ, KUTYANYUL


Mióta megvan a jogsim tök sokat tanultam vezetni. :)
A férjem egyszer leszerelte az antennát (mosóba mentünk) azt mondta, ha mégegyszer visszarakom a kezem váltás után a kormányra ráhúz egyet. Ráhúzott. :angevil:
Már nem rakosgatom a kezem vissza a kormányra. :D

#3554
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mikor nekem meglett a jogsim, aznap este elrohantam a korutra, hogy viszek haza gyrost, ha mar ilyen komoly csavo lettem. Szerencsemre igazoltattak is, alig tudtam felre allni, vicces volt :-)

amikor meglett a jogsim, 1 héten keresztül még a 300m-re lakó haverhoz is a trabival jártam, aztán be kellett jönnöm pestre, hát Fót felõl jöttem az M3-ason, de csak a Mexikói útíg jutottam (mondtam, hogy inét-EL és felültem a kisföldalattira)...
...Azóta sem jöttem bejjeb pöstre :D

EGYÉBKÉNT SOK SIKERT A VIZSGADHOZ, KUTYANYUL:impra:


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3555
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
amikor meglett a jogsim, 1 héten keresztül még a 300m-re lakó haverhoz is a trabival jártam, aztán be kellett jönnöm pestre, hát Fót felõl jöttem az M3-ason, de csak a Mexikói útíg jutottam (mondtam, hogy inét-EL és felültem a kisföldalattira)...
...Azóta sem jöttem bejjeb pöstre :D

EGYÉBKÉNT SOK SIKERT A VIZSGADHOZ, KUTYANYUL:impra:
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3556
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ez vicces, csapatépítõ tréningeken is szokok dolgoznyi

De most nem én leszek ottan, sajnos. Majd este nyolc fele emeld meg a korsót, és mondd: éljen! Mi is úgy teszünk.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3557
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
kösz a koordinátákat!
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3558
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Penteken mennek en is, de igazoltan leszek tavol. Kenesen leszek ceges csapatepitesen. Azert azt bizton igerhetem, hogy legalabb annyit leguritok, mint Ti a romain :-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3559
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Hát, ha szájon át nyomom, akkor nem, mert orrba kell. De hogy a légutakat hogy tisztítod ki, mondjuk az orrát, azt nem tudom. Dugóhúzóval esetleg.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3560
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Kutyanyúl, holnap szájon át fogsz lélegeztetni egy derékban elszakadt müanyag embert, aztán meg kapsz egy kis cetlit, hogy ármentél
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu