Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#3501
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ide vigyázz Aga!


ha rámcsörögsz, hogy merre vagy - hév nem jár. csak pótlóbusz egyébként - akkor elgurulok eléd/elétek. Szerintem egyébként a legjobb a Városkapuig Metró, onnan hídonát gyalog, és ilyenek. Ha kiestek a fõdalol, híjjá, aszt megyek.

Mér van ezeknek külön napjuk? Az összes az övék, nem is dolgoznak sose. :)

Ja meg mindenki: Votec össztelós váz 30k-ért megéri? Régi darab, még a felsõvázcsõben van a teló.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3502
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Oké !!!
Minden tisztviselõ rohadék!!!
(na jó vannak kivételek :) )
Megpróbálom.

Ride everywhere.

.


#3503
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
A DVD ismeretlen helyre távozott, még nem találtam meg sajnos:-(((( A BIbichez, vagy gyalog át a hidon (Újpest városkapu metrómegállótól) VAgy Hév Aquincum megállónál leszállva, a duna felé kell sasszézni. JObb ötletem hirtelen nincs. Dóri meg én úgy fél 7 körül érünk oda.

Na meg a térkép is:
Feltöltött kép

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3504
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
EMBEREEEEK! HELLÓÓÓ!

Na végre hogy a sok meló meg meghívótervezés közepette eljutottam ide is :)
Hallom, este megint Római party lesz? Jajdejó! Alig vártam, hogy véget érjen a hét. Bár esõt mondanak estére, de nem baj, mi az nekünk :)
AGA: legegyszerûbb talán ha az Árpád - híd pesti hídfõjénél (vagy budai, vagy a Szentendrei út vonalán) felszállsz a 106 buszra, és a Nánási úton leszállsz, vagy egyel utána, dobsz egy jobbost valamelyik utcán, és már lent is vagy a parton.
Ott fogunk vigyorogni kábé 6 - fél héttõl.
Tudátok, hogy ma köztisztviselõk napja van? De nem nagyon harangozták be, úgyhogy most legálban lehet gyalázni õket :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#3505
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
AGA, mi kb. fél hétre leszünk ott, én ötkor indulok XVIII. kerületbõl és csatlakoznak a népek. Ötletem sincs, hogy jutnál oda gyalogláb, de szólok Stiggsnek, kitalálja neked!

#3506
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
No akkor gyorsan firkantsátok le, hogy mikor lesztek ott és azt is hogyan tudok eljutni oda gyalog!! (gyalog képtelen vagyok tájékozódni) Meg ha már itt tartunk, akkor viszem barátnémat is. Ha megvan a rádiójáték akkor viszem az eredeti filmet, és ha le tudom szedni addig a mozifilmet akkor azt is :)
A matricaügyben haver még nem szólt vissza :(

G.u.s.4.:
"Szinte eltáncolt a hûtõig, megkereste a három legkevésbé szõrös dolgot benne, egy tányérra rakta õket és figyelmesen nézte kettõ percig. Mivel nem tettek kísérletet arra, hogy megmozduljanak, elnevezte õket reggelinek és megette. Így õk ketten megöltek egy fertõzõ ûrbetegséget, amit Arthur - anélkül, hogy tudta volna - a Flargathon Gázmocsaraiban szedett össze néhány nappal ezelõtt, és ami egyébként Nyugat-Hemisphere lakosságának a felét megölte volna, a másik felét pedig megvakította volna, és mindenki mást kóros lelkialkatúvá és meddõvé tett volna, szóval így a Föld szerencsés volt."
Az ilyenek hiányoznak a mozifilmbõl.

Ride everywhere.

.


#3507
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Sziasztok! Az esti "közgyûlésre" jön egy kollégám, aki autós újságírással töltötte eddig az idejét és egyébként lelkes bringás. Hozunk valamit, egy kis meglepetést, amit ha a "közgyûlés" is helyben hagy, akkor továbbítjuk oda, ahova való! :) Egyébként meg :beer: !!!!

#3508
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

végre szétnéz a sajtó, és nem csak a futárok, ha bringáról van szó.
nyomjad nekik, csak vigyázz, mert minden nem bringás újságíró-riporter hajlamos arra, hogy a szádba adja a paráit. Nekem minden második után eszembe jut, hogy ez most kedvet csinált a bringázáshoz, vagy inkább elvette a maradékot is. Szóval irányítsd te a dumát, és ha tudod, említsd meg a nyári jelmondatunkat: Bicikliseknek sosincs dugó!!!!!

Szia Kükü, lassan azért kezdek belejönni a médiaszereplésbe:-) Szerintem ezzel sem lesz gond. Egyébként az utak állapotárol, meg a bringásokat veszélyeztetõ helyzetekrõl fog szólni. Nekünk ez is jó, hátha végre felébrednek a "hivatalban" abbol a jónéhány éves csiprózsika álomból.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3509
KüküCM2005

KüküCM2005

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
végre szétnéz a sajtó, és nem csak a futárok, ha bringáról van szó.
nyomjad nekik, csak vigyázz, mert minden nem bringás újságíró-riporter hajlamos arra, hogy a szádba adja a paráit. Nekem minden második után eszembe jut, hogy ez most kedvet csinált a bringázáshoz, vagy inkább elvette a maradékot is. Szóval irányítsd te a dumát, és ha tudod, említsd meg a nyári jelmondatunkat: Bicikliseknek sosincs dugó!!!!!

#3510
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nektek is feltûnt, hogy egyre több okunk van ünnepelni pénteken?

Évvégi zárás pénzügyileg...hm...annyira jól érzem magam. :cry: SÖRT!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3511
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
:) Nem hiszem, hogy ez a díj fenyegetne.
Azért mégiscsak a tiéd az a blog javarészt, mert én pl. biztos nem tudnék megszólalni sem, nemhogy félórás telefoninterjút adni. vagyis tudnék fél órát beszélni (többet is hajaj), csak cél nélkül. Nem lenne hasznára egyetlen biciklistának sem.

#3512
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
NEsztek neketek is videnyó :D
Itten-e :)
Igaz nincsenek bennük kerékpárutak, de rohadt jõk meg a zenék is bejönnek (legalábbis nekem ;) )

Ride everywhere.

.


#3513
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Ismertebb lesz a blogod, mint Tomcat-é. :)

Tin, nem is az én blogom, hanem azoké akik beküldik a gázos helyeket, Tehát a Tiéd is:-) , meg azoké akik nyirják a sövényt. Én csak szerkesztgetem.

Azért nem akarok "dijnyertes rasszista" lenni hogy többen olvassank mint Tomcatet, remélem ez azért más kategoria....

Talán belefér a budgetbe a söröd Aga:-)

Stiggs
:beer:

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3514
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Kb. Annyi jah. Vén fasz lettem én is :cry:
;)

Ride everywhere.

.


#3515
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
már nagyon régen volt.
10 éve?
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#3516
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
A sztárok régebben is fizették a sörömet :)
Ugye tom ;)
MOst is igy kell eljárni! :P

Ride everywhere.

.


#3517
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Ismertebb lesz a blogod, mint Tomcat-é. :)

#3518
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
azért ezek után köszönhetünk neked csókolomot? :D :D
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#3519
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Durvulás van...vagyishogy... benneleszekatévében...benneleszekatévében:-) Hétfõn forgatás, kedden adás. Téma a bringautak állapota. Királyi TV. Kulturház müsor. Elõttem kiveldugma Anikó és Vad Kati volt a vendég. Mondjk elõtte voltak nevesebb személyiségek is.Akkormost celebrity lettem? :-))))
Stiggs :ed: :ed:

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3520
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Vigyáztam! 81, esetleg 82 nap van még hátra szeptember 22-ig. Már ha jól számoltam. Javaslom, hogy z igazgatótanács pénteken tûzze napirendre a kérdést. ( hogy rányomulok ezerrel, az nem kérdés monnyuk)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum: