Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3141
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Én most megyek aludni, vagyis elõbb tévézni, jó éjt nektek!

#3142
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Azt szoktak mondani, hogy joooo kis telok ezek. Allitani mindent lehet, ha kinja lesz gari idon belul, azt megoldatom, ha rajovok, hogy nem o az igazi majd lecserelem. De csak jovore, mert iden egy petakot nem vagyok mar hajlando kolteni a bringara. Igy is csunyan megterhelte a koltsegvetesem ;-)

"De csak jovore, mert iden egy petakot nem vagyok mar hajlando kolteni a bringara."

húúú bátor kijelentés......:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3143
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
neee, ne linkeld be ujra. igy is faj a szivem miatta :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3144
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Jaj, ezt már láttam, te vagy a hátsókerekes, nem? Vagy én is megnéztem az adataidat? :D

#3145
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
szinuhe szerintem megnezte az adataimat es ott megtalalta a honlapom cimet es ott van a kis Bimmerrol nehany foto. De ezek meg regi kepek, itt meg a gyari magno volt benne, azota rendes zene van mar benne :-)
O az: http://gyik.rulez.or...vasz/index.html

Milyen kocsi?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3146
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Azt szoktak mondani, hogy joooo kis telok ezek. Allitani mindent lehet, ha kinja lesz gari idon belul, azt megoldatom, ha rajovok, hogy nem o az igazi majd lecserelem. De csak jovore, mert iden egy petakot nem vagyok mar hajlando kolteni a bringara. Igy is csunyan megterhelte a koltsegvetesem ;-)

ok. kiváncsi vok...igaz én is próbálgatni szoktam a cuccokat mire +lelem az igazit.....(most szigórujan brinyiglialaktrészre gondoltam )....:)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3147
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Milyen kocsi?

#3148
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Nem igazan. De ha arra vagy kivancsi, hogy az allapota milyen, akkor meg tudom mondani. Nincs szakadt karpit. Vezeto ules kiulve (ezert belul uleshuzat elol-hatul, fejtamlakon), ajtok + muszerfal hibatlan. Kuszobok nem rohadnak. Ket rozsdafolt van rajta, az egyik a kuszob aljan kivul es egy serulesen a jobb hatuljan. Ilyen. Amugy '86.04 a kicsike.

belulrol nincs keped rola?
muszerfal, karpit, kuszob?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3149
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Szinuhe

Beszamoljak


Bikertigger

Nemtom, jo otletnek tunt. A Pilot C olaj + rugo csillapitas es ennyi. 80/100 mozgas szetszedessel tavtartokkal allithato. Az axel oda-vissza csili allitas kivulrol es a telo tetejerol allithato 70-100 ut + lock out. Sulyra azonosak. Majd kiderul, a 05-os axel elvileg teljesen uj cucc, a tavalyi modell hibainak nem kene elojonni, de ki tudja. Meglassuk.

ok. kiváncsi vok...igaz én is próbálgatni szoktam a cuccokat mire +lelem az igazit.....(most szigórujan brinyiglialaktrészre gondoltam )....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3150
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
belulrol nincs keped rola?
muszerfal, karpit, kuszob?
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3151
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Koszi ;-)

nagyon szep ez az auto, al


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3152
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szinuhe

Beszamoljak


Bikertigger

Nemtom, jo otletnek tunt. A Pilot C olaj + rugo csillapitas es ennyi. 80/100 mozgas szetszedessel tavtartokkal allithato. Az axel oda-vissza csili allitas kivulrol es a telo tetejerol allithato 70-100 ut + lock out. Sulyra azonosak. Majd kiderul, a 05-os axel elvileg teljesen uj cucc, a tavalyi modell hibainak nem kene elojonni, de ki tudja. Meglassuk.

az biztos jó csere lesz ?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3153
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

En annyira koran ugysem leszek ott. Szerintem valami 19:00 kornyeken csoppenek be vagy picivel elotte. Ugyanis agyilag nehezen viseltem a mostani teleszkop akciokat, igy holnap betolom a paripat a bolt zarasara es penteken 18:00-ra megyek erte. RS Pilot C helyett Manitou Axel Superrel kigurulva :-)
Ride ride ride

az biztos jó csere lesz ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3154
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
nagyon szep ez az auto, al
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3155
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
es micsi a pilottal?
es mennyier'? :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3156
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
En annyira koran ugysem leszek ott. Szerintem valami 19:00 kornyeken csoppenek be vagy picivel elotte. Ugyanis agyilag nehezen viseltem a mostani teleszkop akciokat, igy holnap betolom a paripat a bolt zarasara es penteken 18:00-ra megyek erte. RS Pilot C helyett Manitou Axel Superrel kigurulva :-)
Ride ride ride

Hurrá, hurrá!!! :bananadan Majd tépünk mi is lefele, ahogy csak tudunk. Én ötig dolgozom, de hátha korábban felengedik a rácsot, majd megdumálom a fõnökömmel. Mondjuk Stiggs suliban lesz, de majd útközben találkozunk valahol azt tekerünk kifele ezerrel!! :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3157
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
folyton ezek a kompromisszumok... hogy legyek igy gyongy a lotusz kelyheben? :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3158
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

rendben.
de dolbyban kerem, magyar, angol, nemet, eszperente es szuaheli nyelveken, persze feliratokkal.
legyen benne jelenetvalasztas es extrakent legyen mellekelve a cm legutobbi utvonala, egy bringas szemszogebol.
ja, es pentek reggelre legyen az asztalomon :]

A szuahéli nem megy, ó-szanszkrit esetleg helyette? :)

#3159
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
rendben.
de dolbyban kerem, magyar, angol, nemet, eszperente es szuaheli nyelveken, persze feliratokkal.
legyen benne jelenetvalasztas es extrakent legyen mellekelve a cm legutobbi utvonala, egy bringas szemszogebol.
ja, es pentek reggelre legyen az asztalomon :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3160
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

fakk.
akkor azt nem fogom latni :|
csodalkoztam is volna, ha niki bellucci es kiszel tunde kozt megjelenik Stiggs :)

na majd penteken megnezem neten :)

Ugyan, a Kókuszosokból simán kinézem ezt is. :-)
Felveszem DVD-re, majd eljut hozzád is valahogy.