Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#3121
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szerinted gyalogos rendornek mikor allok meg?
Fizetni meg plane nem fogok es csekket sem irok ala, feljelenthet ha akar de szivni vele nem en fogok. Az alap, hogy minimum 1 honap van a meghallgatasig, de inkabb tobb, addigra a ket bunko mar elfelejti, s mivel hulyek egymassal megbeszelni igy ossze-visza fogjak elmeselni. Szoval a ketto az egy ellen szitu ilyenkor nem annyira jatszik. Havernak volt mar ilyen, fel ev utan egy sargan vagy piroson ment at tema. Lazan meguszta. Nem kell berinyalni ha yard jon es akkor nem fog arcoskodni.

Tudod mi a stájsz a sztríten haver


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3122
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Hétvégen szerzek egy fekete gatyót meg sísapkát oszt megyek én is kardozni. Úgyis agresszív állat vagyok.


Mortimer követünk. Posted ImagePosted ImagePosted Image
http://blog.tomcatpo...men_preview.gif

#3123
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

A 40 sik terepen nagyon nem zavar, de bringauton is a sajat tempomat tolom es nem nagyon fogok ezen valtoztatni. Fotozzanak le es vegyek el a bringa vezetoi engedelyem. Ugy sem nyilatkozom, hogy ki vezette a jarmuvet ;-)

ááá mondjuk 8 topikkal arébb már meséltem pl a közrendes yardok fele nem is hallott még olyanról hogy bringa max seb.(igaz jó részük simán megbukna kreszbõl)...de a trafisok is szarják le nagyivben, mer amig egy átlagautósrol legombol 10-20-30 rúgót egy gyorshajtásért, kötsög bringással csak papírmunkája van...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3124
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Tudod mi a stájsz a sztríten haver

A yardok ellen te nem vagy dszukel
Hiába nyomod, hogy nem raktad nyélen
Ketten vannak aszt úgyis levesznek lével
Mer kettõ a polisz,te meg egyedül vagy
Az õ szavuk megáll, a tied meg halad
Lesz egy szép csekked, vadító sárga
É el lehe ballagni jól a Postára
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3125
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
A 40 sik terepen nagyon nem zavar, de bringauton is a sajat tempomat tolom es nem nagyon fogok ezen valtoztatni. Fotozzanak le es vegyek el a bringa vezetoi engedelyem. Ugy sem nyilatkozom, hogy ki vezette a jarmuvet ;-)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3126
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Halikecske.
Óvassatok Bikkmagot, abba benne van az okosság, hogy mikor alkalmas közlekedésre az út. A kresz szerint akkor is, ha tábla tiltja rajta a bringázást, és a forgalom miatt nem mered bevállalni a dolgot.
Elbaszott egy dolog ez. Lassan fekete ruhát öltök, csukját húzok, és feldobok a hátamra egy szamurájkardot. Aszt kettévagdosom a kocsikat mint a Mátrix 2-ben a csávó.
Nem tudom érdekel-e valakit, de ma kész lesz a Votec, lesz rajta hátsófék, meg ülés is lesz, ami reggel nem volt.
Egyébként is olyan a kedvem, hogy aki nem kapja be, az nyalja ki.


Dettó, teljes egyetértésem, mind a kardozásban, mind a hangulatban, lásd ucccsómondat... :mad: Húgom ilyen állapotában mondja hogy "haljon meg mindenki egyszuszra". Szerintem ne csukját, inkább sísapkát húzzál, szemeknél vágd ki, az nem csúszik el összevissza. Hétvégen szerzek egy fekete gatyót meg sísapkát oszt megyek én is kardozni. Úgyis agresszív állat vagyok.

#3127
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Bringauton nem 20?:chin:

#3128
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nem, az van, hogy attól, hogy te be vagy szarva, nem mehetsz a járdán, merta kresz szerint az út alkalmas a kerékpározásra. Illetve nem mehetsz 10-nél többet. Bringaóton 25, közúton 40 a plafon :)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3129
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ezt most megeccer plz. Szoval jardan akkor is mehetek, ha ugy itelem meg, hogy felek az autok koztt?

Halikecske.
Óvassatok Bikkmagot, abba benne van az okosság, hogy mikor alkalmas közlekedésre az út. A kresz szerint akkor is, ha tábla tiltja rajta a bringázást, és a forgalom miatt nem mered bevállalni a dolgot.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3130
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Jól van, de kéretik a festéstõl eltekinteni, mert házi. Megoldom valahogy, aszem

:)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3131
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
kutyanyul: majd ha kész kérünk képet a ki milyen bringával topicba...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#3132
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Kutyanyul:cool2:


A kedevem nekem is ennyire:rocketman miután olvastam ati irását.

#3133
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Halikecske.
Óvassatok Bikkmagot, abba benne van az okosság, hogy mikor alkalmas közlekedésre az út. A kresz szerint akkor is, ha tábla tiltja rajta a bringázást, és a forgalom miatt nem mered bevállalni a dolgot.
Elbaszott egy dolog ez. Lassan fekete ruhát öltök, csukját húzok, és feldobok a hátamra egy szamurájkardot. Aszt kettévagdosom a kocsikat mint a Mátrix 2-ben a csávó.
Nem tudom érdekel-e valakit, de ma kész lesz a Votec, lesz rajta hátsófék, meg ülés is lesz, ami reggel nem volt.
Egyébként is olyan a kedvem, hogy aki nem kapja be, az nyalja ki.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3134
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Tegnapi eset a Forgách utcánál: Slattyogok hazafelé egy kimerítõ próbáról. Látom, hogy elõl két fakabát kommunikál egy biciklissel. A biciklis igen élénken mutogat. Gondoltam, hogy elcsapták vagy vmi ilyesmi. Közelebb érek és akkor hallom, hogy azért szivatják, mert a járdán tekret és õ meg pont azt próbálja megmagyarázni, hogy nincs kedve kivasaltatni magát a Váci úton. Ez már feketpontot jelent nálam, de csak ezután jött az izgi dolog. Pirosra váltot a lámpa és az elsõ sorba két tuning autó állt be. Spoilerek, gyárkémény nagyságú kipufógó, aszfaltig leültetett alváz stb. Természetesen összenézett a két vezetõ és bólintott. Onnantól kezdve motorpörgetés és feszült idegek, hogy mikor vált zöldre. Zöldre váltott a lámpa, gumicsokorgás motorbõgés, 40 m után 100 km/h fölött. Közben néztem a két rendõr reakcióját is. Amikor a két járgány a lámpához állt, akkor õk is fölkapták a fejüket. Gondoltam, hogy végre, vmit tenni is fognak már valamit az ilyen barmok ellen. Ehelyett nézegették a kocsikat és közbe egymással beszélgettek. Amikor elrajtoltak, akkor egymásra nézett a két fakabát és elismerõen bólintottak, amolyan "Szép volt fiúk! Csak így tovább" arckifejezéssel. Majd visszafordultak a biciklishez és szivatták tovább...
Saját véleményt nem fûzök az esethez, de szerintem tudjátok, hogy mit gondolok errõl. Legközelebb már azon se csodálkoznék, ha a rendõrök már szurkolnának is az ilyen rajtolásoknál....


A rendõrõknek csak annyit, hogy jó lenne ha az ilyen eszement autósokkal foglalkoznának, mert 1-2 vezetõ, versenypályának nézi az útakat.
Eltudom képzelni, hogy a gyorsulás után mennyivel mehettek. Persze a csóri bringással mernek szarozni, de a gyorsulóbajnokoknak meg tapsolnak. Ez remek.
Bocs, de most erre bedurrant az agyam, és még finom is voltam.:(

#3135
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

"Tudtommal bizonyos tempo alatt a jardan szabad kozlekedni."

csak akkor ha a közút alakmatlan a kerékp. közlekedésre, akkor 10-zel....viszont attól hogy túlélõtúra még nem alaklmatlan....

Nem értem, hogy egy 70-es út miért alkalmas a kerékpáros közlekedésre. :( A Váci út majdnem végig az, de ahol nem, ott is állati nagy a forgalom.

#3136
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
"Tudtommal bizonyos tempo alatt a jardan szabad kozlekedni."

csak akkor ha a közút alakmatlan a kerékp. közlekedésre, akkor 10-zel....viszont attól hogy túlélõtúra még nem alaklmatlan....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3137
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Én csak a végeredményt láttam, úgyhogy a dolgok kiinduló pontját nem tudom...

#3138
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ez ilyen. Amugy a bringast miert szivattak a rendorok? Tudtommal bizonyos tempo alatt a jardan szabad kozlekedni. Hogy mennyivel megyek bizonyitsa be vagy kapja be a f.szomat a fakabat. En legalabbis ebben a stilusban szoktam veluk ertekezni.

Tegnapi eset a Forgách utcánál....


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3139
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Tegnapi eset a Forgách utcánál: Slattyogok hazafelé egy kimerítõ próbáról. Látom, hogy elõl két fakabát kommunikál egy biciklissel. A biciklis igen élénken mutogat. Gondoltam, hogy elcsapták vagy vmi ilyesmi. Közelebb érek és akkor hallom, hogy azért szivatják, mert a járdán tekret és õ meg pont azt próbálja megmagyarázni, hogy nincs kedve kivasaltatni magát a Váci úton. Ez már feketpontot jelent nálam, de csak ezután jött az izgi dolog. Pirosra váltot a lámpa és az elsõ sorba két tuning autó állt be. Spoilerek, gyárkémény nagyságú kipufógó, aszfaltig leültetett alváz stb. Természetesen összenézett a két vezetõ és bólintott. Onnantól kezdve motorpörgetés és feszült idegek, hogy mikor vált zöldre. Zöldre váltott a lámpa, gumicsokorgás motorbõgés, 40 m után 100 km/h fölött. Közben néztem a két rendõr reakcióját is. Amikor a két járgány a lámpához állt, akkor õk is fölkapták a fejüket. Gondoltam, hogy végre, vmit tenni is fognak már valamit az ilyen barmok ellen. Ehelyett nézegették a kocsikat és közbe egymással beszélgettek. Amikor elrajtoltak, akkor egymásra nézett a két fakabát és elismerõen bólintottak, amolyan "Szép volt fiúk! Csak így tovább" arckifejezéssel. Majd visszafordultak a biciklishez és szivatták tovább...
Saját véleményt nem fûzök az esethez, de szerintem tudjátok, hogy mit gondolok errõl. Legközelebb már azon se csodálkoznék, ha a rendõrök már szurkolnának is az ilyen rajtolásoknál....

#3140
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Az. De most mar tenyleg minden penzem erre koltottem.

"De csak jovore, mert iden egy petakot nem vagyok mar hajlando kolteni a bringara."

húúú bátor kijelentés......:)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak