Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#3041
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Nekem csak csütörtök vagy péntek jó... :-(

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3042
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Na ahoj. Nekem a héten: ma autószerel ( :bananadan ), holnap esküvõi ruhapróbál, szerda oksi, csütörtökön hosszúnapos vagyok, és pénteken meg Bíbic. Illetve mosmá nem tudom.Hétvége Gyarmaton, mer konfirmálok.


Oye, én meg pont szerdán intézem a ruhát, de még gyûrûnk sincs, meg az se, amit megfogadtam, hogy nem ejtek ki többet a számon, és már nincs három hét a nagy napig. Asszem, most háromszor megyek férjhez: elõször, utoljára és soha többet!! :D Mondd, nektek simán mennek az elõkészületek, vagy õrület-határon vagytok ti is??

#3043
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
off
Kutyanyul: az aláírásodban az idézet mibõl van? (Világok harca talán?)
on

Aktuális civil


#3044
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
najo.
akkor menjen mindenki oda es akkor, ahova es amikor akar. napalm.
amugy a Varosliget tokperfekt, mellette melozunk Kutyanyullal. O mellette is lakik.
de persze az O neveben nem beszelhetek, szoval inkabb felejtesetek el, amit mondtam :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3045
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Na ahoj. Nekem a héten: ma autószerel ( :bananadan ), holnap esküvõi ruhapróbál, szerda oksi, csütörtökön hosszúnapos vagyok, és pénteken meg Bíbic. Illetve mosmá nem tudom.Hétvége Gyarmaton, mer konfirmálok.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3046
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

nna, Tineknek sem jo a pentek.
legyen inkabb maskor. legyen holnap es holnap utan es csutortokon is, meg legyen szombaton es vasarnap. de a penteket hagyjuk ki :)


Nem azt írta, hogy nem jó, hanem hogy "még elválik". Máskülönben talizhatnánk hétközben is, csak akkor ne a Bibicben, mert az nekünk a világvége, éjfél elõtt nem indulunk haza, másnap meg dolgozás. Városliget belefér nekünk is, onnan csak 25 perc haza, ha nem sietünk. :) A másik, hogy ezen a héten még nagyon sok dolgot kell elintézzünk, szóval fenesetuggyaméghogymilesz.

#3047
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

nna, Tineknek sem jo a pentek.
legyen inkabb maskor. legyen holnap es holnap utan es csutortokon is, meg legyen szombaton es vasarnap. de a penteket hagyjuk ki :)

Hát az nem nagyon számít, hogy nekem nem jó.
Én nagy pont vagyok, de azért annyit nem számítok. :)

#3048
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
nna, Tineknek sem jo a pentek.
legyen inkabb maskor. legyen holnap es holnap utan es csutortokon is, meg legyen szombaton es vasarnap. de a penteket hagyjuk ki :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3049
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Nem tudom, péntek még messze van. Valami névnapi meghívásunk van, de az még elválik, hogy megyünk-e, vagy nem.

#3050
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
:(
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3051
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

A bíbicben is olyan érdekes paradicsomlevet adnak, mint a katicában?
Ti nagyon ráálltatok az állatneves helyekre. :D


Maj' ráállsz Te is!! :) Amúgy nem t'om, sose iszok paradicsomlét, meg rostosat, mert nincs sárga kabátom, anélkül meg nem ér az egész egy kalap szamócát se... :D

#3052
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

A kõbányain a Tigris mellett végig tele van szamárkóróval, vagy minek hívják azt a hosszú tüskés izét, aminek lila virág van a tetjén? Azt is le lehet majd egyszer szedni.
Tavaly minden nap arra mentem, és nem volt egy sem, nem tudom idén hogy szaporodott el ennyire.


Ja, ja, az szamárkóró a javából. Ami azt illeti, van egy pár saválló kesztyûm Csepelen :chin: Naná, majd a nyolcadikutas a halált is mi fogjuk kigyalázni a bringaútról?? Nem ám, hogy a kerületiek odaküldenek valami kaszás embert aki elsikálja... :mad: De végülis miért ne?? Pénteken úgyis Bibic, megbeszéljük a következõ helyszínt. Tudsz jönni?

#3053
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ho van még az, ember... :) Még a múlt hétvégét se pihentük ki, oszt már a Bibicen jár az agyad... háááát... milyen emberek vannak... :D Amúgy viccen kívül, szerintem igen, pénteken este Bibic. Stiggs úgyis túl lesz a heti aktuális szereplésén, legalább le tudja vezetni a feszültséget, mi meg majd jól kielemezzük a történéseket.

A bíbicben is olyan érdekes paradicsomlevet adnak, mint a katicában?
Ti nagyon ráálltatok az állatneves helyekre. :D

#3054
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Mert Te végig a szúrósban nyestél. Hazafelé menet néztem a következõ tervezett helyszínt is, ott kevesebb a szúrós dzsindzsa, viszont vannak jó vastag bálványfa-csemeték, bólogatnak befele a bicóútra a szép pálma-szerû fejecskéjükkel. Nagyon csinosak amúgy... :)

A kõbányain a Tigris mellett végig tele van szamárkóróval, vagy minek hívják azt a hosszú tüskés izét, aminek lila virág van a tetjén? Azt is le lehet majd egyszer szedni.
Tavaly minden nap arra mentem, és nem volt egy sem, nem tudom idén hogy szaporodott el ennyire.

#3055
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
nekem penteken Anyuhoz kell mennem :|
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#3056
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ugy bizony ;-)

Persze. Mert biztosan aznapos vagy. :D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3057
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Johogy. Mert en sose vagyok masnapos ;-)


Persze. Mert biztosan aznapos vagy. :D

#3058
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Johogy. Mert en sose vagyok masnapos ;-)

Ho van még az, ember... :) Még a múlt hétvégét se pihentük ki, oszt már a Bibicen jár az agyad... háááát... milyen emberek vannak... :D Amúgy viccen kívül, szerintem igen, pénteken este Bibic. Stiggs úgyis túl lesz a heti aktuális szereplésén, legalább le tudja vezetni a feszültséget, mi meg majd jól kielemezzük a történéseket.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3059
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Pentek Bibic ugye hogy ugye?


Ho van még az, ember... :) Még a múlt hétvégét se pihentük ki, oszt már a Bibicen jár az agyad... háááát... milyen emberek vannak... :D Amúgy viccen kívül, szerintem igen, pénteken este Bibic. Stiggs úgyis túl lesz a heti aktuális szereplésén, legalább le tudja vezetni a feszültséget, mi meg majd jól kielemezzük a történéseket.

#3060
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Benne nem maradt egy sem, csak olyan a jobb kezem összes ujja, mintha varrógép alá dugtam volna. :(


Mert Te végig a szúrósban nyestél. Hazafelé menet néztem a következõ tervezett helyszínt is, ott kevesebb a szúrós dzsindzsa, viszont vannak jó vastag bálványfa-csemeték, bólogatnak befele a bicóútra a szép pálma-szerû fejecskéjükkel. Nagyon csinosak amúgy... :)