Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#3001
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Zolle

Most komolyan, nem tudnal neha gondolkozni mielott valamit leirsz? Allandoan osztod az eszt, de... Na mindegy. Mellesleg az utolso sovenyvago csapatban nem sok (vagy egyaltalan nem) volt futar, se grinpiszes, se semmi.
Azt mondjuk tenyleg nem ertem, hogy azokat miert kell baxtatni, akik siras helyett tesznek is valamit. Na mindegy.

bocsássatok meg!!! (télleg)

amúgy mit adtok nekem?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3002
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
bocsássatok meg!!! (télleg)

amúgy mit adtok nekem?

#3003
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Zolleka bánt minket :-(((

Eredetileg zolle írta:
jó de erre van egy külön topik ahol egymás f*szát verik a futárok, meg sövényt nyírnak és berugnak 1 sörtõl
(engem is idegesít a kóvájgó nyunyu a piac-roadsterrel)

Az elütõs topicban van!

Adjunk neki?
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3004
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Bibicben beszeljunk rola. Meloba jottem budaorsre bringaval es halaloszto volt ott atmenni. Csutortokon elvileg megint bicoval jovok, lefotozom a helyszint.


Látod, az zsír. A fotókat meg told át Stiggs mesternek, majd felrakja az oldalra, azér van (mármint az oldal)

#3005
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Bibicben beszeljunk rola. Meloba jottem budaorsre bringaval es halaloszto volt ott atmenni. Csutortokon elvileg megint bicoval jovok, lefotozom a helyszint.

Al, kis fûrészt még csak-csak találunk otthon apáinknál, de birodalmi rombolót még az én faterom se rejteget a sufniban!! :) Bibicben megdumáljuk??


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3006
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Idén már sajnos nincsen pénz a nyírásra, mer közelegnek a választási kampányok(az pedig nagyon sokba kerül), no meg nem rég vettek a közjogi méltóságoknak TUAREG terepjárókat....

egyébként valakit közületek megkérdezetek, hogy "hé fiam szeretnéd, ha a te adó-forintjaidból vennénk luxus-terepjárót a kis-miskának??"

AKKÓ NÖKÖM MEG JÁRNA ÉVENTE MONDJUK 300m BRINGAÚT, MEG NEKTEK IS ÉS AKKÓ MEG IDÉN MÁR KÉCCER ANNYI ÚT ÉPÜLT VOLNA

A terepjárók alkalmasak némelyik bringaút bejárására. :)

Itt általában a választás évében rendbe teszik a nagyobb utak környékét. De a szamárkóró most nõ, aztán meg a választások után. Pech. :)

#3007
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Idén már sajnos nincsen pénz a nyírásra, mer közelegnek a választási kampányok(az pedig nagyon sokba kerül), no meg nem rég vettek a közjogi méltóságoknak TUAREG terepjárókat....

egyébként valakit közületek megkérdezetek, hogy "hé fiam szeretnéd, ha a te adó-forintjaidból vennénk luxus-terepjárót a kis-miskának??"

AKKÓ NÖKÖM MEG JÁRNA ÉVENTE MONDJUK 300m BRINGAÚT, MEG NEKTEK IS ÉS AKKÓ MEG IDÉN MÁR KÉCCER ANNYI ÚT ÉPÜLT VOLNA
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3008
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Biztos vagy te ebben? HA meg mégsem találunk a sufniban akkor hegesztünk vasbóóóó' jól, oszt lesz....

Stiggs


Jóvanna... :)
Esetleg fater hegeszt, azt megnézheted!! :)

#3009
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Nem tudom mitõl lett ilyen sok kóró ott. Tavaly nem volt, sokat jártam arra, esténként mikor a piac már bezárt, de nem akartak fejbevágni a szamárkórók, mint most.
Ez csak azért érdekel, mert vagy nem volt tavaly egy mag sem a földben, amit nehezen képzelek el, vagy tavaly nyírták, amit most nem tudom miért nem csinálnak.

#3010
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Sziasztok!
Úgy néz ki, nekem nem jó a péntek mégsem, de jövõ vasárnap megyek.
Melyik részen? Az Orczy-Könyves K. közötti részen, vagy utána?

SAjnálom :-(

A tigrispiacos szerintem menthetetlen :-( De a Lovas áruház elõtti dzsungellel még van mit kezdeni. De ha elegen leszünk, lezúzhatjuk a piaci rész is :-)

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3011
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor holnap, piknik a ligetben ledumálva ugye? Úgy 6 körül ott tuudun k lenni Dórival. Péntek Bibic, meg már rég kõbevésve. Ja következõ akció jövõhét vasárnap, kõbányai úti bringaút sövénygyalázása lesz.

Stiggs

Sziasztok!
Úgy néz ki, nekem nem jó a péntek mégsem, de jövõ vasárnap megyek.
Melyik részen? Az Orczy-Könyves K. közötti részen, vagy utána?

#3012
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Al, kis fûrészt még csak-csak találunk otthon apáinknál, de birodalmi rombolót még az én faterom se rejteget a sufniban!! :) Bibicben megdumáljuk??

Biztos vagy te ebben? HA meg mégsem találunk a sufniban akkor hegesztünk vasbóóóó' jól, oszt lesz....

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3013
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Valamikor az eger ut melletti bringauton egy sovenyirtas? :-) Egy bringas sem fer el nemely reszen, harci romboloval lehe csak atjutni rajta :-(


Al, kis fûrészt még csak-csak találunk otthon apáinknál, de birodalmi rombolót még az én faterom se rejteget a sufniban!! :) Bibicben megdumáljuk??

#3014
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Valamikor az eger ut melletti bringauton egy sovenyirtas? :-) Egy bringas sem fer el nemely reszen, harci romboloval lehe csak atjutni rajta :-(

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3015
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Stiggs, kis fûrészre szükség lesz, mert vannak ott elég durva bálványfa-sarjak, amit ollóval nem vágunk el!! :)

#3016
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Nekem szerda Liget oké, de lehet, hogy kések, mert a tegnapi szerelés szerdára tevõdött át. Mondjuk a Dózsa-Ajtósi sarkon áll a Bogár, úgyhogy nem leszek messze....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#3017
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Bizony-bizony! Vasárnap taléizhatnánk monddjuk 4 körül BPSAréna parkjában... Minden mint a múltkor, SÖR, olló, zacsi, (én viszek kis fûrészt is).

Mindenki jöjjön, aki csak tud!

Zsákot nem kell hozni, azt én intézem, veszek 100 literes úgynevezett Zöld zsákokat a FKF Rt-tõl. Ebbe zöldhulladékot lehet rakni, és az ára tartalmazza az elszállitást is, csak be kell jelenteni hogy hova raktuk le.
A BS nekem Dórinak, Szaszának már túl van a helyszinen. De még beszélnem kell a Pedál magazinnal is, hogy mikor jönnének fotózni, meg Pálinkáséknak is szólni akarok, hátha most ráérnek majd, meg Népszabis Bárkay, esetleg Piri Tünde az RTL-tõl, vagy Tolvaly Orsi, de pénteken megpróbálok alkudozni még Dr Shiffer, fõpolgármester helyettessel is... Idõpont még ezért nincs pontos.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3018
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 hozzászólás
Bizony-bizony! Vasárnap taléizhatnánk monddjuk 4 körül BPSAréna parkjában... Minden mint a múltkor, SÖR, olló, zacsi, (én viszek kis fûrészt is).

Mindenki jöjjön, aki csak tud!
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#3019
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Akkor holnap, piknik a ligetben ledumálva ugye? Úgy 6 körül ott tuudun k lenni Dórival. Péntek Bibic, meg már rég kõbevésve. Ja következõ akció jövõhét vasárnap, kõbányai úti bringaút sövénygyalázása lesz.

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#3020
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Na, én megyek szerelni...:)

csá holnap!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum: