Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2901
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Biztos lenne olyan arc, aki azt mondaná, hogy "áá, az semmi", de én most rendesen megszenvedtem vele.. :) Majd legközelebb elhozom a GPS-t és megnézem, mekkora az emelkedés a dunától.. :)

rc

én még a Lágymányosi hídtól is leizzadtam eleinte. Most már nem, de az elején még a térdem is megfájdult. :(

#2902
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Az egy kicsit emelkedõs út, nem? :)

Biztos lenne olyan arc, aki azt mondaná, hogy "áá, az semmi", de én most rendesen megszenvedtem vele.. :) Majd legközelebb elhozom a GPS-t és megnézem, mekkora az emelkedés a dunától.. :)

rc

#2903
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Korábban szó volt róla, hogy próbáljon mindenki biciklivel járni pl munkába.. Húhh, kipróbáltam.. Zugló végébõl a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdéséhez.. Már kapok levegõt.. :D
Végülis nem volt sokkal több így elsõre, kb 15 perc, és hazafele jóval kevesebb lenne..

Mindenesetre útközben felfedeztem egy majdnem telefonfülkét.. A bicikliút kellõsközepére beraktak egy konténert. Gyûjtöm a helyeket és majd végig megyek egy fényképezõgéppel is. Egyre több 9olyan helyet tudok, ahol nem ártana nyírni, mert lassan egy bicikli sem fér el..

rc

Az egy kicsit emelkedõs út, nem? :)

#2904
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Korábban szó volt róla, hogy próbáljon mindenki biciklivel járni pl munkába.. Húhh, kipróbáltam.. Zugló végébõl a Pusztaszeri-Törökvész keresztezõdéséhez.. Már kapok levegõt.. :D
Végülis nem volt sokkal több így elsõre, kb 15 perc, és hazafele jóval kevesebb lenne..

Mindenesetre útközben felfedeztem egy majdnem telefonfülkét.. A bicikliút kellõsközepére beraktak egy konténert. Gyûjtöm a helyeket és majd végig megyek egy fényképezõgéppel is. Egyre több 9olyan helyet tudok, ahol nem ártana nyírni, mert lassan egy bicikli sem fér el..

rc

#2905
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Hozd ki a bringad, easyjet 10 fontert megoldja! Metrora sose szallok tobbet, kibir6atlan a meleg. A buszok se az igaziak (na jo, azert sokkal jobbak, mint otthon;) )

Komolyan ki viszi 10 fontért?? Ez k*rvajó, nem is hallottam róla..
A mostani tervek szerint lehet, hogy be se megyek Londonba.. Remélem máshol nem robbantanak..

rc

#2906
Oo_TurBO_Atti_oO

Oo_TurBO_Atti_oO

    vendég

  • fórumtag
  • 107 posts

Sziasztok!

Ma jártam arra, ahol Stiggsék a virágládákat tették helyre. Most egészen kidobták az út szélére, és az egészre kereszben rádõlt egy vaskos oszlop, rajta egy elsõbbségadás kötelezõ táblával.
Valahogy az az érzésem, hogy a munkagépek miatt van, amik azt az irodaházat építik a sarkon. Szerintem az oszlopot is az egyik dönthette ki.


No, akkor: vasárnap úgyis megyünk még egy nyaralás elõtti, kis GUERILLA-AKCION-re oszt akkor megnézzük azt is
:klony: Mégtöbb bringát a buliba!:klony:

#2907
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts

Akkor én mit mondjak? Két hétre megyek "királyságba".. :(

rc

Hozd ki a bringad, easyjet 10 fontert megoldja! Metrora sose szallok tobbet, kibir6atlan a meleg. A buszok se az igaziak (na jo, azert sokkal jobbak, mint otthon;) )
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#2908
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Sziasztok!

Ma jártam arra, ahol Stiggsék a virágládákat tették helyre. Most egészen kidobták az út szélére, és az egészre kereszben rádõlt egy vaskos oszlop, rajta egy elsõbbségadás kötelezõ táblával.
Valahogy az az érzésem, hogy a munkagépek miatt van, amik azt az irodaházat építik a sarkon. Szerintem az oszlopot is az egyik dönthette ki.

#2909
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

Akkor én mit mondjak? Két hétre megyek "királyságba".. :(

rc


Tudnék javasolni egy nagyon jó életbiztosítást....

#2910
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Ha most gonoszkodni akarnék, akkor azt mondanám, hogy, ha mindenki bringával járna, nem volna mit robbantani.


Persze.. akkor meg aknázva lennének a kerékpárutak ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2911
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Akkor én mit mondjak? Két hétre megyek "királyságba".. :(

rc

#2912
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Szerencsere a szamomra kedves szemely epp a repteren volt mikor ez tortent. Es 1 het mulva mar itthon lesz. Addig mar csak nem robbantanak. Nem kicsit lennek kesz, ha valami baja esne...

Ha most gonoszkodni akarnék, akkor azt mondanám, hogy, ha mindenki bringával járna, nem volna mit robbantani. De közben azért idegesít, hogy mér nem veszi fel a telefont a haverom. Én nem megyek ezentúl tömeggel sehova, aszt kész.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2913
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Ha most gonoszkodni akarnék, akkor azt mondanám, hogy, ha mindenki bringával járna, nem volna mit robbantani. De közben azért idegesít, hogy mér nem veszi fel a telefont a haverom. Én nem megyek ezentúl tömeggel sehova, aszt kész.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2914
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Akkor most megint robbantottak Londonban, de nem sérült meg senki. Tök beteg ez a világ.

http://news.bbc.co.u...uk/4703777.stm#


Hmmm... hírstarton néztem a cikket, képriport, Warren Street, metróállomás elõtt, na, hány bicó van leparkolva?? Máskülönben ma pont metrózni fogok. Fogok??? :scared:

#2915
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Akkor most megint robbantottak Londonban, de nem sérült meg senki. Tök beteg ez a világ.

http://news.bbc.co.u.../uk/4703777.stm#
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2916
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Errõl az jut az eszembe, amikor valami nagyon durva árvizek voltak mindenhol Európában, nálunk meg az alsórakpartra járt le bulizni a nép a 30 centis vízbe.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2917
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts

nem nálunk ezt úgy csinálják, hogy idönként rajta van a víz...múlt héten tök jót bicikliztünk a dunában.....sztendre..lányfalu közt a bringaúton,ahol csak középcsapágyig ért a víz...ahol méteres volt ott nem próbálkoztunk...:)

de ezért nem pofázok, mert nem nagyon lehetett máshogy +oldani...


Tapasztaltam én is ezt a jelenséget. Vissza is fordultam, mert nem volt kedvem megint beleborulni a Dunába. Április vége felé a Római part egy része volt víz alatt és úgy gondoltam, hogy át tudok menni. Sikerült úgy elesni, hogy a gép teljesen víz alá került....

#2918
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts
es az jo, hogy tegnap otthagytam valahol a gumileszedot? :|
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2919
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Hú, ez dúrvaaa.. :)
Hol van ez? Nálunk ezt biztos úgy csinálták volna, hogy mindkét felén víz van.. :D

rc

nem nálunk ezt úgy csinálják, hogy idönként rajta van a víz...múlt héten tök jót bicikliztünk a dunában.....sztendre..lányfalu közt a bringaúton,ahol csak középcsapágyig ért a víz...ahol méteres volt ott nem próbálkoztunk...:)

de ezért nem pofázok, mert nem nagyon lehetett máshogy +oldani...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2920
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Nna, igen a telefon fülke azért nem semmi.. :) Bár lehet, hogy nem kéne népszerûsíteni azt az oldalt, még a végén valaki meglátja és vérszemet kap.. :D

rc