Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2761
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Az emlegetett Börzsöny-project meg nem annyira hosszú, talán ha 35-40 kilométer.
Abból van legfele, öööööö, hm, szóval kb 10........De, de hideg a sör Nagy-Hideg hegyen, és kicsit dán hill lefele, de nem nagyon....

Királyrét-MagasTax-NHH-Csóványos-Királyrét gyalog 20-22 km a választott úttól függõen. Amin mi mentünk a teljes emelkedés több, mint 1000 méter volt.. Ez nagyjából az oda út alatt összejött, ami 10 km.. Szvsz ez nem túl lájtos.. :) Jó, tudom, ez a gyalog ösvény, és visz oda "normál" út is, de azért csak nem dupla hosszú..

rc

ui.: ettõl még szívesen kipróbálnám milyen arra lihegni.. :D

#2762
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Az emlegetett Börzsöny-project meg nem annyira hosszú, talán ha 35-40 kilométer.
Abból van legfele, öööööö, hm, szóval kb 10........De, de hideg a sör Nagy-Hideg hegyen, és kicsit dán hill lefele, de nem nagyon....[/QUOTE]

Háááát, szeptemberben már nekünk is beleférhet !! Ha nem (sokkal) nehezebb lefelé, mint a Hór-völgy, akkor jöhet. Majd megszámolgatjuk a szintvonalakat!! :)

#2763
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Itt mindenki lusta es gyenge, kiveve Stiggs-ek. Szoval a tempot mindenki birni fogja, csak menjunk mar ;-)

Hú, de szalad a fórum.. :)
Túrában én is benne lennék, de 50 km hegy az nekem lehet, hogy sok elsõre.. A pénteki 22 után legalábbis annak tûnik.. :) Persze, ha nem annyira dúrva a terep, vagy van olyan "gyenge", vagy "kezdõ", mint én és nem kell egyedül lemaradnom, akkor mindegy.. :D

Tin: kéz-és-lábtörést holnapra.. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2764
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Én néztem olyan utánfutót, de a két lányom nem fér bele. A középsõ öt és fél éves, de már akkora, mint egy 7 éves. (Nem olyan kövér, mint én, hanem arányosan magasabb), a kisebb meg olyan 4-nek néz ki, de februárban volt 3. Abba a szerkezetbe meg 2 max 2 éves fér el kényelmesen.
Azt hiszem meghalnék, ha 20 km-t kéne õket húzni. :)


Igen, lehet, hogy kinõtték a srácaid azt az utánfutót... Ahogy visszagondolok, tényleg nem túl nagy az. :( De elõbb-utóbb megtanulnak jól tekerni!! :)

#2765
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Hú, de szalad a fórum.. :)
Túrában én is benne lennék, de 50 km hegy az nekem lehet, hogy sok elsõre.. A pénteki 22 után legalábbis annak tûnik.. :) Persze, ha nem annyira dúrva a terep, vagy van olyan "gyenge", vagy "kezdõ", mint én és nem kell egyedül lemaradnom, akkor mindegy.. :D

Tin: kéz-és-lábtörést holnapra.. :)

#2766
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Pénteken Kõbánya nekem simaliba, remélem a mKedvesnek is.....:chin: Elvégre mindig jó dolog az, ha az ember megismeriu tágabb környezetét....

Az emlegetett Börzsöny-project meg nem annyira hosszú, talán ha 35-40 kilométer.
Abból van legfele, öööööö, hm, szóval kb 10........De, de hideg a sör Nagy-Hideg hegyen, és kicsit dán hill lefele, de nem nagyon....
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2767
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Én néztem olyan utánfutót, de a két lányom nem fér bele. A középsõ öt és fél éves, de már akkora, mint egy 7 éves. (Nem olyan kövér, mint én, hanem arányosan magasabb), a kisebb meg olyan 4-nek néz ki, de februárban volt 3. Abba a szerkezetbe meg 2 max 2 éves fér el kényelmesen.
Azt hiszem meghalnék, ha 20 km-t kéne õket húzni. :)

#2768
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

De akkor csak kocsival tudnánk menni, mert itthon csak nekem van bringám. A fiamnak van egy Csepelen, de õ még olyan szeleburdi, hogy nem lehet vele fõúton menni, márpedig itt kell, ha el akarunk jutni egy bicikliútig.

Mi baja a turmixgépnek? Túlterheltétek? :D


Hát, amíg szeleburdi, addig járda, vagy kéne neked olyan bicó után köthetõ kis kétkerekû szekér, amibe beleférnek a srácok.

Sajnos csak egy málnaturmixot ittam, de az nagyjából olyan volt, hogy beleszórták a gépbe a jó érett málnát, megdarálták, jégre rakták, szóval nagyon sûrû volt és tiszta málna.

#2769
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Segáz, gyerekek, mi járunk jól. Iszunk itt is, ott is. :) ja, ja, Tin, majd összeütünk valamit!! Nyesés után, vagy ilyesmi. Ha meggyógyul a turmixgép, még a srácaidat is érdemes lehozni, nagyon jó málnaturmixot kaptam szombaton.


De akkor csak kocsival tudnánk menni, mert itthon csak nekem van bringám. A fiamnak van egy Csepelen, de õ még olyan szeleburdi, hogy nem lehet vele fõúton menni, márpedig itt kell, ha el akarunk jutni egy bicikliútig.

Mi baja a turmixgépnek? Túlterheltétek? :D

#2770
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Kíváncsi vagyok, mi lesz a témáról a véleményed, ha már van gyerkõcöd. :-) 1, 2, vagy 3. :)


jaaj.
ilyennel nem er visszavagni :]]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2771
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

persze-persze :]

Kíváncsi vagyok, mi lesz a témáról a véleményed, ha már van gyerkõcöd. :-) 1, 2, vagy 3. :)

#2772
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 hozzászólás
Ööööö, ez mondjuk igaz. És mi van a Ligettel?:D Na nem azér, mert ott lakunk....Megnézhetjük a dolgot, bár a hétvégén Tisza, és nem tudom mikor indulunk....Azt már tudom, hogy mivel indulnék....:)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2773
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
Segáz, gyerekek, mi járunk jól. Iszunk itt is, ott is. :) ja, ja, Tin, majd összeütünk valamit!! Nyesés után, vagy ilyesmi. Ha meggyógyul a turmixgép, még a srácaidat is érdemes lehozni, nagyon jó málnaturmixot kaptam szombaton.

#2774
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

...
Nem a távolsággal van baj, hanem az idõm kevés
...


persze-persze :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2775
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Mennyit bírtok írkálni. :)

Õszintén nekem a kõbányai összeröffenés sokkal szimpibb, mint a Bíbic, ami a világ másik felén van. Nem a távolsággal van baj, hanem az idõm kevés. Ha kevesebbet kell utazni, akkor több idõm van ottlenni. :)

#2776
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
[quote name='Stiggs73']*1, Kõbányafobiááások.... Na jóó, ezen is sporolunk valamennyit :-(
2, Tõlem menjünk, úgy 100km ig ok, de nem tudom hogy mikor lesz nekünk erre egyáltalán idõnt...

Szeptember elején egy hétvégi szép nap bele fog férni. Annyi kell!! :)

#2777
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Izebigyo. Legeny/leanybucsu az mar masik teszta. Kivetelt lehet tenni ezeccer ;-)

*1, Kõbányafobiááások.... Na jóó, ezen is sporolunk valamennyit :-(
2, Tõlem menjünk, úgy 100km ig ok, de nem tudom hogy mikor lesz nekünk erre egyáltalán idõnt...

*legyényleány búcsunk lesz ezen a helyen a hétvégén, gondoltuk elhivunk titeket, de hát akinek messze van.....
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2778
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

1.
2. de a fogasig hogy jutunk el? kene egy ifa


Valahogy majd csak felrinyáljuk magunkat odáig!! ;)

#2779
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

En is ugy gondoltam. Tekerjunk is, de a hatizsakban legyen minden jo es egesz napos elfarados, jol erzos. Szoval ilyenre gondoltam ugyesen.


Az zsír. Augusztusban Kutyanyúlék is, mi is letudjuk az esküvéseket, egy jó hétvégi tekerés simán bele fog férni. Majd térképekkel összeülünk egy pénteken és együtt eldöntjük hogy hová menjünk.

#2780
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
*1, Kõbányafobiááások.... Na jóó, ezen is sporolunk valamennyit :-(
2, Tõlem menjünk, úgy 100km ig ok, de nem tudom hogy mikor lesz nekünk erre egyáltalán idõnt...

*legyényleány búcsunk lesz ezen a helyen a hétvégén, gondoltuk elhivunk titeket, de hát akinek messze van.....
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu