Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2501
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Az igaz, de meghunyászkodni se kell. Csak egyszerûen az van, hogy ugyan az onatkozik egy autósra, mint egy bringásra. Jármû-jármû, innentõl a " macisajt az macisajt" És ha elsõbbségem van, akkor is adják meg, még a nem vagyok hosszúplatós IFA, akkor is. Na.


Tegnap átugrottam egy ilyen miatt a bicajt. Megállt ugyan a taxis, csak kissé hirtelen, én meg ugye nem rendelkezem ABS-szel, meg igazából nem ismerem a blokkolóra fékezett bringám fékútját 30-nál, elvesztettem az egyensúlyom, átugrottam a bringát, és aztán még gurultam is egy picit.
A srác meg mondogatta, hogy õ szólt, hogy megáll, de basszus, tanítják a kreszben a ráutaló magatartást. Amibõl nekem látni kellett volna, hogy õ észervett, és lassít.
Meg nekem elég lett volna, ha ilyen sebességnél lekoccolom a verdáját, és akkor sokkal nagyobbat röpülök. Tényleg jó lenne, ha megadnák az elsõbbséget.

#2502
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Alapbol nem allok meg rendornek. Soha a budos eletben nem fog meg a varosban.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2503
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Az eger ut mellett emgy egy darabig bringaut. Maskepp nemtom beazonositani. Van egy benzinkut, utana kicsit normalis ut, aztan az uton egy lampa es onnantol ilyen a vegeig.

Ez pontosan melyik részen van? Mert már dobom is föl az oldalra a vasárnapi akciót! Ami itt lesz. Kell venni 100 literes ZÖLD zsákot, én veszek 10 db-ot, az 1900 pénz. Valamennyire elég lesz, és azt kötelesek elszállítani, mert az árban benne van az elszállítás is. FKF Rt nél lehet kapni, ilyet kénre vinni, hogy ne lehessen belénkkötni. Riadóztatom a sajtót is!
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2504
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Írtam alább egyet mezekrõl. Olvastátok?

Rám úgysem lenne jó... Még beleszorulnék. :D

#2505
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Az igaz, de meghunyászkodni se kell. Csak egyszerûen az van, hogy ugyan az onatkozik egy autósra, mint egy bringásra. Jármû-jármû, innentõl a " macisajt az macisajt" És ha elsõbbségem van, akkor is adják meg, még a nem vagyok hosszúplatós IFA, akkor is. Na.
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2506
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts

Ezen jottem ma at es megyek hazafele is. Napszemu + buko ved, tekeres ezerrel, csak a kezemet veri ossze :-) Mondtam, hogy harci rombolo kell.

Ez pontosan melyik részen van? Mert már dobom is föl az oldalra a vasárnapi akciót! Ami itt lesz. Kell venni 100 literes ZÖLD zsákot, én veszek 10 db-ot, az 1900 pénz. Valamennyire elég lesz, és azt kötelesek elszállítani, mert az árban benne van az elszállítás is. FKF Rt nél lehet kapni, ilyet kénre vinni, hogy ne lehessen belénkkötni. Riadóztatom a sajtót is!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2507
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Na igen. Nekem is a hátam közepébe kell a dudáló autós meg a bunkó rendõr. De szerintem a lényeg az, hogy ne szítsuk még jobban a bringások ellen a közhangulatot. Így is eléggé genyóznak velünk, nem kell, hogy 2 napra a CM-re arról szóljanak a hírek, hogy kit-miért-hogyan ütöttek el, hagytak cserben, stb...

Emlékezzetek, mi volt az áprilisi után: egybõl igazoltatták a bringásokat, meg lámpa nemlét miatt meg járdánhajtás miatt megbüntették. Egyébként rendezõként mondom, hogy nagyon hálátlan feladat volt a sok "faszagyerek" bringást meg "menõ" futárt regulázni. Így is örülhetünk, hogy a tavalyinál rendesebbek voltak a yardok, nem kéne elrontani!

És fõleg nem kéne a várost hergelni.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2508
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ezen jottem ma at es megyek hazafele is. Napszemu + buko ved, tekeres ezerrel, csak a kezemet veri ossze :-) Mondtam, hogy harci rombolo kell.

Al, megjöttek a képek! Te ez nagyon durva, hogy nyírunk le ennyi bizbaszgizgaszt?
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2509
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Elem ma reggel fordult be egy kotsog renaultos 50 koruli. Elsobbsegem volt, de nagoyn nem erdekelte. Piros volt a lampanal es meg porgettem, melle mentem es elmondtam neki, hogy mukodik a kresz. Ez a fegyver. Es ha visszabeszel meg a tukret is lerugom. Azert mert bringam van meg macisajt a macisajt.

Ja,mi már edzettek vagyunk :paker:
Ma tekerek haza, és kipróbáltam az elõretolt bringasávot. Amin a kocsik elõtt lehetne állni. Tesztelten az ügyet. Beálltam szépen egy teherautó elé, aztán a zöldnél 100-rel kilõttem, kisköcsög a nagyautóval, meg jó 150 méter után nagy bõgetéssel utolér, és 2 vel többel mint én 3 centire tõlem, elmegy. Nem volt kellemes. Egy egyezményest :fucku: sikerült talán mutatnom a visszapillantóba. De ez voltminden fegyverem.
Én nem hergelném tovább õket!
Mezen gombolkozom!
Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2510
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Al, megjöttek a képek! Te ez nagyon durva, hogy nyírunk le ennyi bizbaszgizgaszt?
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2511
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 posts
Ja,mi már edzettek vagyunk :paker:
Ma tekerek haza, és kipróbáltam az elõretolt bringasávot. Amin a kocsik elõtt lehetne állni. Tesztelten az ügyet. Beálltam szépen egy teherautó elé, aztán a zöldnél 100-rel kilõttem, kisköcsög a nagyautóval, meg jó 150 méter után nagy bõgetéssel utolér, és 2 vel többel mint én 3 centire tõlem, elmegy. Nem volt kellemes. Egy egyezményest :fucku: sikerült talán mutatnom a visszapillantóba. De ez voltminden fegyverem.
Én nem hergelném tovább õket!
Mezen gombolkozom!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2512
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Akkor ez részemrõl családi lesz:) kösz a bátorítást. Bótra meg kiírom: CM miatt zárva:D


#2513
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
kifaxt erdekel ha dudal a yard? Ha kinom lesz meg fogok allni szerelni. Az autos meg kiszallhat, mar veszem is elo a nyeregcsovet. A felvonulas felvonulas. Brusszelben a varoshatart is lezarjak az autok elol es hetkoznap van az automentes nap. Szal kussoljon akinek nem tetszik valami ;-)

Dehogy!!! Ha utánfutóval jöttök, az tök jó, vagy gyereküléssel. A gáz az volt az áprilisin, hogy csomó kiskampó "szabadon" jött papival mamival, és egyik - másik eléggé lemaradt. Nagyon sz*r volt, mi a végén rendezõsködtünk, és volt egy kislány, aki nagyon le volt maradva, próbáltam neki segíteni, a rendõrök meg rám dudáltak, hogy húzzak bele, nem beszélve a mögöttük várakozó vicsorgó autósoktól!!


Meg volt egy kissrác, akinek valami baja lett a bringájával, Kutya próbált rajta segíteni, a rendõrök meg anyáztak, gyerek meg sírós szájjal tekert.

Az ideit valahogy gyerek - barátabbra kellene megcsinálni, de minimálisan minden lehetséges médiával tudatni az útvonalat, stb, hogy az autósok legalább a kicsiket ne szívassák.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2514
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts

.
Arra gondoltam, hogy kölcsönzök egy gyerek utánfutót és elhúzom a gyerkõcöket is (a CM-re). Szerintetek hülye ötlet?


Dehogy!!! Ha utánfutóval jöttök, az tök jó, vagy gyereküléssel. A gáz az volt az áprilisin, hogy csomó kiskampó "szabadon" jött papival mamival, és egyik - másik eléggé lemaradt. Nagyon sz*r volt, mi a végén rendezõsködtünk, és volt egy kislány, aki nagyon le volt maradva, próbáltam neki segíteni, a rendõrök meg rám dudáltak, hogy húzzak bele, nem beszélve a mögöttük várakozó vicsorgó autósoktól!!

Meg volt egy kissrác, akinek valami baja lett a bringájával, Kutya próbált rajta segíteni, a rendõrök meg anyáztak, gyerek meg sírós szájjal tekert.

Az ideit valahogy gyerek - barátabbra kellene megcsinálni, de minimálisan minden lehetséges médiával tudatni az útvonalat, stb, hogy az autósok legalább a kicsiket ne szívassák.
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2515
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Határozottan támogatnám az ötletet!
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2516
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

Beszéljük meg most, hogy

1, Hol talizunk CM elõtt
2, Hova megyünk CM után

Sõt, mint témaindító, követelem, hogy beszéljük meg, mert rettenetesenmérgesleszek.:mad:

Én egyenlõre azért szurkolok, hogy aznap ne legyen meló mert akkor kénytelen leszek lemondani (mármint a melót):D.
Arra gondoltam, hogy kölcsönzök egy gyerek utánfutót és elhúzom a gyerkõcöket is (a CM-re). Szerintetek hülye ötlet?


#2517
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Írtam alább egyet mezekrõl. Olvastátok?


Ja, ja, köszi, de most így hirtelen nem t'ok mit mondani. De majd tán holnap... :)

#2518
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 posts
Írtam alább egyet mezekrõl. Olvastátok?
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2519
Kutyanyul

Kutyanyul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 644 posts
Ehe. Lehet, hogy utánnadobtam volna a szerelõvasat hirtelen. Ezmár milyen hozáállás. Mondjuk, ha csak sejtené, hogy mi az a közlekedés, akkor átlátta volna a helyzetet. Na ennyit errõl.Beszéljük meg most, hogy

1, Hol talizunk CM elõtt
2, Hova megyünk CM után

Sõt, mint témaindító, követelem, hogy beszéljük meg, mert rettenetesenmérgesleszek.:mad:





:)
Egy barátságos varacskosdisznó vagyok tulajdonképpen.
És teljesen Bogaras is.:brum:

#2520
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

És a hóha az a méretnek szólt, vayg csak anyázott?

A "húha" helyett egy másik szó volt:)