Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2381
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Srácok, szervízben mennyi szokott lenni egy belsõ csere? Mert hiába veszem meg a ragacsot, pumpa is csak a férjemnél van a kocsiban. Francba.

#2382
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ezt a jelenségt én is régóta figyeltem. Majdnem minden második vagy haramdik lámpánál úgy tépnek el mellettem amikor piros a lámpa, hogy a huzat beránt a keresztezõdésbe. Már-már kezdem magam hülyének érezni, hogy megállok a lámpánál, de amikor látom, hogy egy sóderes IFA fékezés nélkül vágódik be egy keresztezõdébe, akkor mindig örülök, hogy a járdán vagyok. A legaranyosabb, ha megnyomja a gombot, aztán átmegy mielõtt váltana...


Ja, tegnap tökre örültem, hogy a Népligetnél annál a vacak keresztezõdésnél állt egy bringás. Láttam, hogy a kanyarodó sávnak piros lett, na mondom végre átmehetek normális tempóban. Erre a hülyegyerek átmegy a piroson, mert nem nyomta meg a gombot. Szembõl is jött egy fazon, õ is azt hitte, hogy a régebben ott álló srác megnyomta már, de nem. Mondta is, hogy nem érti mit gondolt a gyerek, ha nem nyomják meg, akkor ott a büdös életben nem vált zöldre. Ráadásul ott hibátlanul mûködik a visszajelzés is.

#2383
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
http://napkelte.wild...e?nap=20050729#
Asszem itt a mai videjo, kicsiben.
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2384
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

...Reggel elöttem is ment 1 bringás lány, elég gyorsan mentünk mind a ketten. Petõfi hídnál a piroson lány átzúg, én lefékezek, megállok...


Ezt a jelenségt én is régóta figyeltem. Majdnem minden második vagy haramdik lámpánál úgy tépnek el mellettem amikor piros a lámpa, hogy a huzat beránt a keresztezõdésbe. Már-már kezdem magam hülyének érezni, hogy megállok a lámpánál, de amikor látom, hogy egy sóderes IFA fékezés nélkül vágódik be egy keresztezõdébe, akkor mindig örülök, hogy a járdán vagyok. A legaranyosabb, ha megnyomja a gombot, aztán átmegy mielõtt váltana...
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2385
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Ezek a ,a.... valamik nem mennek át valami ellenõrzésen ? Vagy mindent ellehet adni ? Aztán ha fejreállnak vele ki a hibás? Én ha a gyerekemnek bicajt veszek, csak szakboltban. És persze rögtön kaphozzá 1 bukot. :D


Persze, mert te értesz hozzá, meg Stiggs is ért hozzá és bementünk a bicóboltba, kiválasztotta a vázat és megbeszélte a szakemberrel, hogy mit pakoljanak rá. De nem lehet mindenkitõl elvárni, hogy értsen hozzá. Sok ember van, aki bambán elhiszi, hogy nem akarnak neki rosszat a harmincezres DH bicóval és megveszi a gyerekének és még örül is neki. Pont úgy, ahogy az elõre csomagolt romlott húst. Abszolút gerinctelen eljárásnak tartom, hogy lelkifurdalás nélkül verik át a tájékozatlan vevõt. :mad:

#2386
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Ha belegondolok, hogy az én gépem mennyibe kerülne a mostani felszereléssel, akkor elcsodálkozok azon, hogyan tudnak egy duplaválls Mountain Bénát 35 ezerbõl kohozni. Egyszer egy Tesco bikeon a hátsó váltó mûanyagból volt. Azt hittem, hogy rosszul látok, úgyhogy közelebbrõl is megnéztem. Természetesen jött az eladó, tud-e vmiben segíteni. Mondtam neki, hogy köszi, semmiben csak ilyen hátsóváltót még nem láttam és közelebrõl megnéztem. Erre az volt a válasz, hogy "igen, ezek a legújabb modellek, csak most kerültek a boltokba". Nah, akkor tört ki belõlem a röhögõgörcs :D


Kinomban :D :D :D

#2387
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Mi meg olyan csodát láttunk a tecsóban Stiggs-szel, hogy na! Lyukas volt a váz hegesztése!! :scared: Wazzzzz.... Amúgy is gyenge jószág volt, nem mertem volna ráülni, de amikor megláttam a vázon a hegesztésnél a lukacskát, készen lettem. Ilyet el mernek adni, a naív, gyanútlan amatõr meg jól megveszi a gyerekének, az meg jól összetöri magát vele. :mad:


Ezek a ,a.... valamik nem mennek át valami ellenõrzésen ? Vagy mindent ellehet adni ? Aztán ha fejreállnak vele ki a hibás? Én ha a gyerekemnek bicajt veszek, csak szakboltban. És persze rögtön kaphozzá 1 bukot. :D

#2388
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
halkan súgom hogy itt kis falunkban, ahol ismerem a keresztezõdéseket, és ha nem jön semmi én is át szoktam mászkálni a piroson....búkóban...bringás cuccban..mondjuk motorral is..(nem bringás cuccban :) )
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2389
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Bazz! Éjjel defektet kaptam. Itt az elõszobában.
Nincs belsõm, és ragasztóm sem. :-(
Mehetek le.

#2390
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Cuki:

Én múltkor 34 999 - ért láttam a duplavállas csodamasinát, szétröhögtem magam. Elkezdtem a telót pumpálni, de Kutya rámszólt, hogy hagyjam békén, mert még a végén eltöröm és ki kell fizetnünk.

:D :D



Ha belegondolok, hogy az én gépem mennyibe kerülne a mostani felszereléssel, akkor elcsodálkozok azon, hogyan tudnak egy duplaválls Mountain Bénát 35 ezerbõl kohozni. Egyszer egy Tesco bikeon a hátsó váltó mûanyagból volt. Azt hittem, hogy rosszul látok, úgyhogy közelebbrõl is megnéztem. Természetesen jött az eladó, tud-e vmiben segíteni. Mondtam neki, hogy köszi, semmiben csak ilyen hátsóváltót még nem láttam és közelebrõl megnéztem. Erre az volt a válasz, hogy "igen, ezek a legújabb modellek, csak most kerültek a boltokba". Nah, akkor tört ki belõlem a röhögõgörcs :D
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2391
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Petracz:

Azért ez durva , nem. Nem mindenkinek van pénze, sajnos, komolyabb gépre, de azért 1 bizonyos szint alatt már az elvárható biztonságnak sem felelnek meg.

Tin:

Reggel elöttem is ment 1 bringás lány, elég gyorsan mentünk mind a ketten. Petõfi hídnál a piroson lány átzúg, én lefékezek, megállok. A lány teljes bringás cucc, sisak. Szerinted.?

Lehet, hogy ugyan arról beszélünk csak most sisak volt rajta?:D :D


Hát ez már sokkal szomorúbb. :-(
Biztos nem ugyanaz, mert ezen a csajon semmi bringás nem volt kivéve a bringáját.
Ja, és õ nagyon lassan ment.

#2392
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem beszélgettél el vele, hogy a piros nem egyenlõ a felsõ zölddel?


Amíg láttam tekerni, egyszer sem váltott.(ezzel csak arra utalok, hogy szerintem nem volt minden rendben nála, a fejében, vagy a váltójával)
Lehet, hogy már suicid gondolatai voltak.

#2393
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Petracz:

Azért ez durva , nem. Nem mindenkinek van pénze, sajnos, komolyabb gépre, de azért 1 bizonyos szint alatt már az elvárható biztonságnak sem felelnek meg.

Tin:

Reggel elöttem is ment 1 bringás lány, elég gyorsan mentünk mind a ketten. Petõfi hídnál a piroson lány átzúg, én lefékezek, megállok. A lány teljes bringás cucc, sisak. Szerinted.?

Lehet, hogy ugyan arról beszélünk csak most sisak volt rajta?:D :D

#2394
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Cuki:

Én múltkor 34 999 - ért láttam a duplavállas csodamasinát, szétröhögtem magam. Elkezdtem a telót pumpálni, de Kutya rámszólt, hogy hagyjam békén, mert még a végén eltöröm és ki kell fizetnünk.

:D :D


Mi meg olyan csodát láttunk a tecsóban Stiggs-szel, hogy na! Lyukas volt a váz hegesztése!! :scared: Wazzzzz.... Amúgy is gyenge jószág volt, nem mertem volna ráülni, de amikor megláttam a vázon a hegesztésnél a lukacskát, készen lettem. Ilyet el mernek adni, a naív, gyanútlan amatõr meg jól megveszi a gyerekének, az meg jól összetöri magát vele. :mad:

#2395
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Tegnap folyton utólértem egy lányt. Sokkal gyorsabban haladtam, mint õ, de én megálltam az összes piros lámpánál, és megvártam amíg zöld lesz, õ meg nem.
Szerintetek volt rajta bukó?


Nem beszélgettél el vele, hogy a piros nem egyenlõ a felsõ zölddel?
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2396
petracz

petracz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 268 hozzászólás
Cuki:

Én múltkor 34 999 - ért láttam a duplavállas csodamasinát, szétröhögtem magam. Elkezdtem a telót pumpálni, de Kutya rámszólt, hogy hagyjam békén, mert még a végén eltöröm és ki kell fizetnünk.

:D :D
Never Knock On Death's Door. Ring The Bell And Run Away. Death Really Hates That.

csibogaras :slimak::slimak::slimak:
mikóleszmánormálisbringám.

#2397
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Tegnap folyton utólértem egy lányt. Sokkal gyorsabban haladtam, mint õ, de én megálltam az összes piros lámpánál, és megvártam amíg zöld lesz, õ meg nem.
Szerintetek volt rajta bukó?

#2398
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Igen, este viszem, ráírjuk egy DVD-re, a másikkal.

Szuper! Köszi!
Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2399
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin: sikerült fölvenni a Fõ a várost?
Stiggs


Igen, este viszem, ráírjuk egy DVD-re, a másikkal.

#2400
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Ugrálnak vele? Már az csoda , hogy mernek vele menni az uton.

Multkor a tescoban, 9990 ft. volt a bringa. Ennyi pénzbõl bringa?:chin: Aztán ezen sisak nélkül?:scared: Úuuur Iiiisten.


Természetes szelekció....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."