Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
5013 replies to this topic

#2121
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Cuki, szerintem elõször könnyebb terepekre vidd bringázni a lányzót, hogy megszeresse. És persze ne szidd, ha lemarad, hanem biztasd inkább, az célravezetõbb. Eleinte én is nehezen szántam rá magam a tekerésre, most már teljesen természetes, hogy amikor csak tehetjük, bringázunk. Többnyire munkába is azzal járok, ha az idõjárás engedi. Ha lesz majd összeröffenés a Bibicben, gyertek el együtt, rám is pozitívan hat a többi bringás csajszi!! :)


Szereti amúgy, csak ellustult a lelkem. Birja ám. Nemrég voltunk az Õrségben, ott is tekertünk sokat, csak a földuton lefelé két vizmosás között félt a fáradság miatt, de ez természetes.

A Bibicet megbeszélem vele is...

#2122
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Odafelé, vagy vissza? :D

Ááá, én akkoriban (még) nem alkoholizáltam.. :D

#2123
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ha Õt összecserélném, akkor nem a fejemet tépné le.. :D

Egyébként szeret biciklizni, csak hagyni kell, hogy saját magát vegye rá egy-egy nehezebb útra. Outival esett tizenévesen egy brutálisat, és a térdmûtétje nem lett a legsikeresebb, szóval nehéz neki..


Meg tudom érteni. Miután elütött az autó, nem voltam hajlandó vezetni vagy két hónapig. Bringázni jártam, de vezetni féltem.

#2124
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Szerintem odafele:)

#2125
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Nna jó, a kocsmáig szinte egyenes volt az út.. :)

Odafelé, vagy vissza? :D

#2126
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Csak Õt ne cseréld össze :ubytek: Persze csak vicc volt......

Ha Õt összecserélném, akkor nem a fejemet tépné le.. :D

Egyébként szeret biciklizni, csak hagyni kell, hogy saját magát vegye rá egy-egy nehezebb útra. Outival esett tizenévesen egy brutálisat, és a térdmûtétje nem lett a legsikeresebb, szóval nehéz neki..

#2127
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Igen, nagyon szép idõ volt. Pénteken volt egy kicsit hûvösebb, de akkor bevetettük magunkat Kaposvár kulturális életébe, múzeumot néztünk, fotóztunk, fagyiztunk, szóval jó volt. Nagyon ajánlom Kaposvárt úti célnak, szép kis városka, a környék pedig fantasztikus. Kellemes emelkedõk, nem kell megszakadni se, viszont nagyon jókat lehet gurulni lefelé, a táj nagyon szép. Egy gázos rész volt csak, egy tó, ill. lovastanya mellett tekertünk, Stiggs elõttem, a sárga mezében, közvetlenül mögötte tépett kb 30 bögöly, mind fogyasztani akartak belõle... :) Késõbb kiderült, hogy belõlem is legalább ugyanennyien akartak enni, de végül szerencsésen leráztuk õket.

A város tényleg aranyos, ember léptékû. Egy ismerõsöm ott kelt egybe a párjával.
A táj is nagyon szép, bár nekem más emlékeim vannak.. Onnan nem olyan nagyon messze voltunk többször is edzõtáborban. Háát, nekem nem tûntek olyan lankásnak azok a dombok.. :) Pláne nem egy 40 kilós farönk alatt..
Nna jó, a kocsmáig szinte egyenes volt az út.. :)

#2128
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

A lovastanya nem az egyetem környékén volt? Bár biztos van több is. Elsõnek oda felvételiztem, és nagyon tetszett, amikor mentem felvételizni, ott aludtam a kollégiumban, és sétálgattam, nagyon tetszett a lovarda, és nem szóltak egy szót sem, hogy ott csámborgok. Az egyik emberrel beszélgettem, és még körbe is vezetett.


A dombok között volt, balra tó, aztán egyszer csak hirtelen lószag meg lovak meg nyerítés. És jó sok bögöly. :)

#2129
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

ill. lovastanya mellett tekertünk, Stiggs elõttem, a sárga mezében, közvetlenül mögötte tépett kb 30 bögöly, mind fogyasztani akartak belõle... :) Késõbb kiderült, hogy belõlem is legalább ugyanennyien akartak enni, de végül szerencsésen leráztuk õket.


A lovastanya nem az egyetem környékén volt? Bár biztos van több is. Elsõnek oda felvételiztem, és nagyon tetszett, amikor mentem felvételizni, ott aludtam a kollégiumban, és sétálgattam, nagyon tetszett a lovarda, és nem szóltak egy szót sem, hogy ott csámborgok. Az egyik emberrel beszélgettem, és még körbe is vezetett.

#2130
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Kaptam egy plakátot hogy tegyem ki én jól ki is tettem a bolt ajtajára.

Szept. 22 18:00 Critical mass :D


Én a kis látogatotságú honlapomra raktam, a kevés is több, mint a semmi. :)

#2131
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

... és a nyugdíjas gyerekeitek elvisznek majd Titeket a bölcsibe... zsír!! :)


Tényleg, oda nem jártam. :)

#2132
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Kaptam egy plakátot hogy tegyem ki én jól ki is tettem a bolt ajtajára.

Szept. 22 18:00 Critical mass :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2133
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Mi mindent ilyen össze-vissza csinálunk. :-) Elõbb gyerek, aztán lakás, kocsi, aztán suli, a nászút majd valamikor késõbb jön. :-))


... és a nyugdíjas gyerekeitek elvisznek majd Titeket a bölcsibe... zsír!! :)

#2134
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts
Az én páromat is rákéne venni valahogy, hogy többet üljön bringára és menjünk:tuptup: menjünk tekerni. Mert hát, azt mindketten szeressük.
Én azért mindennap azzal járok...[/QUOTE]

Cuki, szerintem elõször könnyebb terepekre vidd bringázni a lányzót, hogy megszeresse. És persze ne szidd, ha lemarad, hanem biztasd inkább, az célravezetõbb. Eleinte én is nehezen szántam rá magam a tekerésre, most már teljesen természetes, hogy amikor csak tehetjük, bringázunk. Többnyire munkába is azzal járok, ha az idõjárás engedi. Ha lesz majd összeröffenés a Bibicben, gyertek el együtt, rám is pozitívan hat a többi bringás csajszi!! :)

#2135
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Biztos tetszett volna. :-)) Még az idõ is egész jó volt, nem? Itt az volt a múlt héten.
Most már ideje lenne nekünk is egy nászutat tartani. :)


Igen, nagyon szép idõ volt. Pénteken volt egy kicsit hûvösebb, de akkor bevetettük magunkat Kaposvár kulturális életébe, múzeumot néztünk, fotóztunk, fagyiztunk, szóval jó volt. Nagyon ajánlom Kaposvárt úti célnak, szép kis városka, a környék pedig fantasztikus. Kellemes emelkedõk, nem kell megszakadni se, viszont nagyon jókat lehet gurulni lefelé, a táj nagyon szép. Egy gázos rész volt csak, egy tó, ill. lovastanya mellett tekertünk, Stiggs elõttem, a sárga mezében, közvetlenül mögötte tépett kb 30 bögöly, mind fogyasztani akartak belõle... :) Késõbb kiderült, hogy belõlem is legalább ugyanennyien akartak enni, de végül szerencsésen leráztuk õket.

#2136
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
[quote name='raycoon'](Drágám, remélem, most nem olvasod a fórumot. :)) Szóval a kedvesem, biztos letépné a fejem, ha össze-vissza cserélném a dolgokat.. :)

Csak Õt ne cseréld össze :ubytek: Persze csak vicc volt......

Az én páromat is rákéne venni valahogy, hogy többet üljön bringára és menjünk:tuptup: menjünk tekerni. Mert hát, azt mindketten szeressük.
Én azért mindennap azzal járok...

#2137
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Mi mindent ilyen össze-vissza csinálunk. :-) Elõbb gyerek, aztán lakás, kocsi, aztán suli, a nászút majd valamikor késõbb jön. :-))

Nincs abban semmi rossz.. :) Pláne, ha ez nem okoz konfliktust..
(Drágám, remélem, most nem olvasod a fórumot. :)) Szóval a kedvesem, biztos letépné a fejem, ha össze-vissza cserélném a dolgokat.. :) Báár, eléggé efelé tendálunk, szóval, ha láttok egy lelkes embert biciklizni, aki egy fejjel alacsonyabb, mint én és nem tudtok a szemébe nézni, akkor az én vagyok.. :D

#2138
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Háát, menjetek! :-) Tényleg, miért nem mentetek (ha nem indiszkrét)?


Mi mindent ilyen össze-vissza csinálunk. :-) Elõbb gyerek, aztán lakás, kocsi, aztán suli, a nászút majd valamikor késõbb jön. :-))

#2139
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Biztos tetszett volna. :-)) Még az idõ is egész jó volt, nem? Itt az volt a múlt héten.
Most már ideje lenne nekünk is egy nászutat tartani. :)

Háát, menjetek! :-) Tényleg, miért nem mentetek (ha nem indiszkrét)?

#2140
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

... Zselicben tekergés..

Errõl jutott eszembe: tervezgettünk itt a fórumon (bár, csak nagyon nagy vonalakban) egy NHH-s utat. Ha az egyik szebb hétvégére beférne, csak el kellene menni..