Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2081
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
En szinte biztosan itthonrol nezem a paradet. A takonytol mar nem is hallok, cserebe az egyensuly erzekem is kivalo lett. Legszivesebben csak fekudnek, ugy szedulok.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2082
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás

Csak úgy fotóztam egy kis kerékpárutat Gödöllõn...
http://pix.bikemag.h...forweb.jpg.html
:-)
Azér' szép.



Meredek kép. Amikor megláttam a képet, hanyatt vetettem magam és elkezdtem röhögni... :D
Sajnos ezen már csak azt lehet csinálni....


Többiek! Szombati tali? Vagy mindenki kúrálja magát?
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2083
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Csak úgy fotóztam egy kis kerékpárutat Gödöllõn...
http://pix.bikemag.h...forweb.jpg.html
:-)
Azér' szép.

#2084
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Az fix, az összes problémám megszûnne. :D


hat igen.
meg kell nezni mit nyerunk azon, amit vesztunk :)
...hogy a klasszikust idezzem :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2085
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Forró tea, pihenés. Az segit. Na és persze sok mosoly.:icon_bigg nézegess szép tájképeket. lett frissitve;)

Gyógyulj meg mihamarább.


A forró tea még menne, de ma kellett menni vérvételre, meg céget alapítani, meg aláírási címpéldányt csinálni, meg ilyen hülyeségeket, a pihenést el kell halasztani. :) De mosolygok sokat. :-)

#2086
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

pedig attol elmulna a nathad :]


Az fix, az összes problémám megszûnne. :D

#2087
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

NÁlam duda orr jelenség, és most egy kis torokkaparás jelentkezett. Meg a fülem fáj, de ez mindig szokott, ha náthás vagyok. Ja, és zsibong a fejem, úgyhogy most nem tekerek, amíg el nem múlik, mert a reakcióidõm, és az egyensúlyérzékem sokat romlott. Nem szeretnék náthásan befeküdni egy autó alá. :-)


pedig attol elmulna a nathad :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#2088
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Háát, nagyon szép helyen jártatok.. Jók a képek! Ha tényleg nem volt vészes, akkor lehet, hogy ráveszem a kedvest.. :)


Tényleg nem, legalábbis én nem éreztem annak. A szállás ahol voltunk az is tök jó volt. A skanzent feltétlenül nézzétek meg, érdemes.

#2089
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

NÁlam duda orr jelenség, és most egy kis torokkaparás jelentkezett. Meg a fülem fáj, de ez mindig szokott, ha náthás vagyok. Ja, és zsibong a fejem, úgyhogy most nem tekerek, amíg el nem múlik, mert a reakcióidõm, és az egyensúlyérzékem sokat romlott. Nem szeretnék náthásan befeküdni egy autó alá. :-)


Forró tea, pihenés. Az segit. Na és persze sok mosoly.:icon_bigg nézegess szép tájképeket. lett frissitve;)

Gyógyulj meg mihamarább.

#2090
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

NÁlam duda orr jelenség, és most egy kis torokkaparás jelentkezett. Meg a fülem fáj, de ez mindig szokott, ha náthás vagyok. Ja, és zsibong a fejem, úgyhogy most nem tekerek, amíg el nem múlik, mert a reakcióidõm, és az egyensúlyérzékem sokat romlott. Nem szeretnék náthásan befeküdni egy autó alá. :-)

Szóval valami influenza szerû nyavaja..
Azért egészségesen se akarj befeküdni egy autó alá. :)

#2091
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ezt a sziget betegséget már mástól is hallottam. Milyen nyavaját szedtetek össze? Nem szívesen hoznám haza...


NÁlam duda orr jelenség, és most egy kis torokkaparás jelentkezett. Meg a fülem fáj, de ez mindig szokott, ha náthás vagyok. Ja, és zsibong a fejem, úgyhogy most nem tekerek, amíg el nem múlik, mert a reakcióidõm, és az egyensúlyérzékem sokat romlott. Nem szeretnék náthásan befeküdni egy autó alá. :-)

#2092
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Kutyanyuleknak nem jo csak. Szal felolem akar :-) Bar eppen takonypoc vagyok, de addig csak ki tudom magam kuralni. Sziget betegseg.

Ezt a sziget betegséget már mástól is hallottam. Milyen nyavaját szedtetek össze? Nem szívesen hoznám haza...

#2093
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Jól néz ki a Salamander ezüstben. :)
A többi kép is szép. Jó kis túra lehetett.

Persze, hogy jól néz ki! ;)

#2094
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

No, nézegesd ill. nézegessétek, remélem teecceni fog.:chin:
http://www.kep.tar.hu/cuky

Háát, nagyon szép helyen jártatok.. Jók a képek! Ha tényleg nem volt vészes, akkor lehet, hogy ráveszem a kedvest.. :)

#2095
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Kutyanyuleknak nem jo csak. Szal felolem akar :-) Bar eppen takonypoc vagyok, de addig csak ki tudom magam kuralni. Sziget betegseg.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2096
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

No, nézegesd ill. nézegessétek, remélem teecceni fog.:chin:
http://www.kep.tar.hu/cuky


Jól néz ki a Salamander ezüstben. :)
A többi kép is szép. Jó kis túra lehetett.

#2097
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Üdv Mindenkinek!

Ha már a Bibic szóbakerült: Mit szólnátok egy szombat délutáni/koraesti Bibichez és utána közös szájtátás a Tüzijátékon?

Ati


Aztat mondták volt, BIbic már csak szeptemberben lesz. Iigaz, én még sosem voltam ott.:icon_bigg

#2098
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Persze, hogy érdekelnek.. :) Szólja, ha megvan.
Ezt pont ma találtam, és passzol is.. Õrség túra


No, nézegesd ill. nézegessétek, remélem teecceni fog.:chin:
http://www.kep.tar.hu/cuky

#2099
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!

Ha már a Bibic szóbakerült: Mit szólnátok egy szombat délutáni/koraesti Bibichez és utána közös szájtátás a Tüzijátékon?

Ati
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2100
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Oszt ilyenkor te is Bibic....?:beer:

Hamarosan talán sikerül feltennem Õrségi képeket a tar.hu-ra. Aztán jól megnézheted...ha kiváncsi vagy rá.;)

Valahogy nem vagyok igazán ivós fajta. Bár most Angliában csúszott pár sör, szóval a végén kitudja.. ;)

Persze, hogy érdekelnek.. :) Szólja, ha megvan.
Ezt pont ma találtam, és passzol is.. Õrség túra