Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2041
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nem vagyok benne biztos, hogy nem fogok tukroket rugdosni ha a bringautra fognak parkolni. Ahogy abban sem vagyok biztos, hogy most sem szoktam jelezni, hogy nem kene.


JObban vagy már? :) Én már mertem menni ma esõben bringázni.
Most nem kellett senkit kerülgetni, néhány kutyasétáltató embertõl eltekintve.

#2042
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nem vagyok benne biztos, hogy nem fogok tukroket rugdosni ha a bringautra fognak parkolni. Ahogy abban sem vagyok biztos, hogy most sem szoktam jelezni, hogy nem kene.

Én remélem, hogy ezt valahogy úgy oldják meg, mint az Erzsébet híd alatt. Arra parkoljon rá az autós, ha tud.:-) Bár ahogy a mostani képeket láttam a bringautas blogon, nem vagyok benne biztos, hogy nem mennek rá. :-(


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2043
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Õszintén szólva, elég sok fentartásom van a Bem rakparti bicikliúttal, ha egyáltalán megépül. Szeretett autósaink sztem nem nagyon fognak azzal foglalkozni, hogy megszûnik a parkoló és helyette kerékpársáv van. Vagy ráparkolnak vagy úgy veszik, hogy övék az a sáv is... szerintem....


Én remélem, hogy ezt valahogy úgy oldják meg, mint az Erzsébet híd alatt. Arra parkoljon rá az autós, ha tud.:-) Bár ahogy a mostani képeket láttam a bringautas blogon, nem vagyok benne biztos, hogy nem mennek rá. :-(

#2044
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Õszintén szólva, elég sok fentartásom van a Bem rakparti bicikliúttal, ha egyáltalán megépül. Szeretett autósaink sztem nem nagyon fognak azzal foglalkozni, hogy megszûnik a parkoló és helyette kerékpársáv van. Vagy ráparkolnak vagy úgy veszik, hogy övék az a sáv is... szerintem....
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2045
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Engem az zavart leginkább, amit a Bajcsy-ról írtak. Megkérdezték, aztán meghallgatták a véleményt, és úgy látszik semmibe is veszik, mert megint a járdás megoldás látszik megvalósulni.



Ezért vagyok kicsit pesszimista....

#2046
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Háát, mit mondjak , hiszem ha látom?

Én örülök azért ennek, csak mit kérnek cserébe?:chin:
Autópályánk is van, csak jó drágán.
NA jó. Nem leszek ennyire pesszimista.
Azért klassz:clap:


Engem az zavart leginkább, amit a Bajcsy-ról írtak. Megkérdezték, aztán meghallgatták a véleményt, és úgy látszik semmibe is veszik, mert megint a járdás megoldás látszik megvalósulni.

#2047
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Most már tényleg csak az lenne a jó, ha ez nem választási kampány szerû lenne..


Iiigy van, szerintem is.:rolleyes:

#2048
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Háát, mit mondjak , hiszem ha látom?

Én örülök azért ennek, csak mit kérnek cserébe?:chin:
Autópályánk is van, csak jó drágán.
NA jó. Nem leszek ennyire pesszimista.
Azért klassz:clap:

#2049
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
http://www.origo.hu/...paradicsom.html

Ezt most találtam.

#2050
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Holnap megyunk 19:00 korul plakatot nezni. Ha mar tuti a mikorhol leirom.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2051
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Jaham. Tegnap este 9 kor. 20-25 bicklis volt kint és kb a 90%-a futár volt... :)
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2052
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

KIcsim, erre akartalak vasárnap este kicsalni. Still we ride, a New York-i CM szétverésérõl szól a film!

Stiggs


Tegnap???

#2053
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ha esik en se megyek nem kell izgulni. Talan kedd vagy szerda, remenykedjunk.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2054
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Valamelyik este/keso delutan van kedve valakiknek eltekerni es megnezni a plakat kiallitast? Aztan akar egy esti tekeres vagy serital ivas is lehetne. Akar. Hetfo, kedd vagy szerda aztan vege a bulinak. nos?


Én szívesen mennék, csak a gépemet ma viszem szervizbe és nem tudom a továbbiakat.

#2055
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás

Ati, milyen vetítés volt ez?? :(

KIcsim, erre akartalak vasárnap este kicsalni. Still we ride, a New York-i CM szétverésérõl szól a film!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2056
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Nah, kint voltam a vetítésen. Remélem, hogy a hazai rendrõrök nem tesznek ilyen lépéseket ellenünk. Azt csinálták, hogy beterelték õket egy lezárt utcába, aztán elõ a bilincs és a gumitbot. Az azért ijesztõ volt, hogy mint a kiéhezett hiénák, vetették rá magukat a rendõrök arra, aki a földre került.
A vetítés tényleg nem volt vmi húú de jó. Mondjuk egy Windows vezérlésû projektortól ne várjunk többet :D

Al: Ha esik az esõ, akkor én sem dugom ki szívesen az orrom.

Mrc: Keresem én is, de DC-n nincsen fönt... :(


Ati, milyen vetítés volt ez?? :(

#2057
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Nah, kint voltam a vetítésen. Remélem, hogy a hazai rendrõrök nem tesznek ilyen lépéseket ellenünk. Azt csinálták, hogy beterelték õket egy lezárt utcába, aztán elõ a bilincs és a gumitbot. Az azért ijesztõ volt, hogy mint a kiéhezett hiénák, vetették rá magukat a rendõrök arra, aki a földre került.
A vetítés tényleg nem volt vmi húú de jó. Mondjuk egy Windows vezérlésû projektortól ne várjunk többet :D

Al: Ha esik az esõ, akkor én sem dugom ki szívesen az orrom.

Mrc: Keresem én is, de DC-n nincsen fönt... :(
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2058
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Csa'
Nem tudja valaki, honnan lehet megszerezni a Still We Ride c. filmet legalisan vagy illegalisan? A plakatkiallitason megprobaltak levetiteni, de nem sikerult nekik tul jol :(

#2059
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Valamelyik este/keso delutan van kedve valakiknek eltekerni es megnezni a plakat kiallitast? Aztan akar egy esti tekeres vagy serital ivas is lehetne. Akar. Hetfo, kedd vagy szerda aztan vege a bulinak. nos?

Ha ilyen szar idõ marad, akkor kizárt.. :(

#2060
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Valamelyik este/keso delutan van kedve valakiknek eltekerni es megnezni a plakat kiallitast? Aztan akar egy esti tekeres vagy serital ivas is lehetne. Akar. Hetfo, kedd vagy szerda aztan vege a bulinak. nos?

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak