Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass - 2006. április 22.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
5013 hozzászólás a témában

#2001
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nézd a jó oldalát! Én el sem jutottam a bicikliig.. Najó, nem panaszkodom, nekem sem volt rossz programom.. :) Jó volt a plakát kiállítás?


Sajnálom, hogy nem tudtál jönni. Kerestem a Kelly's-t nagyon, de nem láttam, pedig téged simán beazonosítottalak volna. :)
A kiállítás nem volt valami jó, az arcok, akik ott voltak, azok igen. :) Szóval megérte elmenni.

#2002
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

A gazdaságos méz azért jó, mert allergiások is ehetik. EGyszer vizsgálták a mézeket, és a legolcsóbbakban nem volt egy szem pollen sem. :-) (Tiszta cukor volt az egész. :-(( )

tiszta szerencse hogy a tigrisek úúútálják a mézet....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2003
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

A gazdaságos méz azért jó, mert allergiások is ehetik. EGyszer vizsgálták a mézeket, és a legolcsóbbakban nem volt egy szem pollen sem. :-) (Tiszta cukor volt az egész. :-(( )


Ez azért nagyon durva... :scared: :mad: :scared:

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#2004
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Lehet, hogy jobb lett volna. Iszonyú tömeg, végig a Stefánián. Tökmagárusok, zászlóárusok, meg mindenféle népek, rácsok a bringaúton.

Nézd a jó oldalát! Én el sem jutottam a bicikliig.. Najó, nem panaszkodom, nekem sem volt rossz programom.. :) Jó volt a plakát kiállítás?

#2005
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Szerintem emiatt juszt se hagyd ki!


Lehet, hogy jobb lett volna. Iszonyú tömeg, végig a Stefánián. Tökmagárusok, zászlóárusok, meg mindenféle népek, rácsok a bringaúton.

#2006
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Jó lett a blog :clap:

Szeptemberi CM-el kapcs egy kérdés: Ha ismét szervezõi/rendezõi színekeben szeretnék jelen lenni, akkor elég ha fölírtkoztam a Rendezo@criticalmass.hu levelezési listára vagy véghez kell vinni egyéb hadmûveletet is?
"Van, hogy örülsz, mert minden összejön s van, hogy kiborulsz, mert midnen összejön."

#2007
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Jöhet a blogos mailra minden! Pláne bicóskép :-)
Az északi összekötõ van tervben a sisnyáival ezerrel! csak még az önkielé ja nem önönkorményzattal kell még beszélni hogy vigyék el a jacques okat!

Most beszéltem AGA val! Csókoltatja a bandát!

Stiggs

Ment egy pár kép.. :)
Jó hely és nincs is messze a Bíbictõl.. :) Talán még hekk is van, ha nincs hideg.. :)

#2008
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Jaj, ma valami hülye focimeccs lesz a Stadionban.
Tele lesz mindenféle népekkel a környék, fõleg láthatósági mellényes emberkékkel, akik elõszerettel parkolnak a bringaútra. Lehet, hogy kihagyom a plakátkiállítást.

Szerintem emiatt juszt se hagyd ki!

#2009
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Jaj, ma valami hülye focimeccs lesz a Stadionban.
Tele lesz mindenféle népekkel a környék, fõleg láthatósági mellényes emberkékkel, akik elõszerettel parkolnak a bringaútra. Lehet, hogy kihagyom a plakátkiállítást.

#2010
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Stiggs, jó a narancs.. :) Afterparty jó ötlet. :D
Azt írtad, hogy szervezõdik a következõ "útjavítás". Hol-mikor? Nem láttam semmit...
(Küldenék angliai biciklis képeket. A blogon lévõ mail címre mehet?)[/QUOTE]

Jöhet a blogos mailra minden! Pláne bicóskép :-)
Az északi összekötõ van tervben a sisnyáival ezerrel! csak még az önkielé ja nem önönkorményzattal kell még beszélni hogy vigyék el a jacques okat!

Most beszéltem AGA val! Csókoltatja a bandát!

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2011
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

A gazdaságos méz azért jó, mert allergiások is ehetik. EGyszer vizsgálták a mézeket, és a legolcsóbbakban nem volt egy szem pollen sem. :-) (Tiszta cukor volt az egész. :-(( )

Háát, a cukorra no coment.. :( Ezért nem veszek csak "megbízható" termelõtõl mézet..
De hogy ne offoljak annyit..

Stiggs, jó a narancs.. :) Afterparty jó ötlet. :D
Azt írtad, hogy szervezõdik a következõ "útjavítás". Hol-mikor? Nem láttam semmit...
(Küldenék angliai biciklis képeket. A blogon lévõ mail címre mehet?)

#2012
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Én már nagyon rég ettem mézet. Ha köhögök, vagy megvagyok fázva, mindig Lándzsás Útifüvet iszogatok, az marha jó. És finom édes:lick:

Tényleg, azt is szoktunk. Dr. Theiss-t.
Amikor érzem, hogy kezdek náthás lenni, a garatom teljesen száraznak tûnik, és ég, akkor orrspray-t használok, tengerisósat. Az is jó.

#2013
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

A (mézes) hagymateát már nekem is sokan mondták régebben edzésen, de még nem próbáltam ki. Viszont azt ajánlom mindenkinek, hogy ne csak a szokásos mézeket próbáljátok ki. Ami nekem nagyon bejön az a repce méz, talán jobb is, mint (pl betegségre), mint az akác méz és nehezebb "hamisítani", mivel tökfehér.. És ne "gazdaságos" mézet vegyetek, hanem termelõit!


A gazdaságos méz azért jó, mert allergiások is ehetik. EGyszer vizsgálták a mézeket, és a legolcsóbbakban nem volt egy szem pollen sem. :-) (Tiszta cukor volt az egész. :-(( )

#2014
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én már nagyon rég ettem mézet. Ha köhögök, vagy megvagyok fázva, mindig Lándzsás Útifüvet iszogatok, az marha jó. És finom édes:lick:

#2015
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

A kamillateát nem próbáltam még, legalább annyira irtózom tõle, mint a tablettáktól, de a többi nekem is bevált. Leginkább a mézet és az erõspaprikát szoktam alkalmazni. Néha a hagymát is.
Anyósom allergiás mindenféle gyógyszerre, õ hagymateát szokott csinálni.

A (mézes) hagymateát már nekem is sokan mondták régebben edzésen, de még nem próbáltam ki. Viszont azt ajánlom mindenkinek, hogy ne csak a szokásos mézeket próbáljátok ki. Ami nekem nagyon bejön az a repce méz, talán jobb is, mint (pl betegségre), mint az akác méz és nehezebb "hamisítani", mivel tökfehér.. És ne "gazdaságos" mézet vegyetek, hanem termelõit!

#2016
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Mar at van irva a datum, nem tunt fel? :-)
Amugy Kutyanak irj smst plz, hogy jo lenne ha topicba nezne mert a BMFT csapatmez neki es Petranak esedekes probalni es/vagy fizetni.

Felhívtam Kutyanyulat, szeretné hogy ki legyen cserélve a dátum. Jorusnak küldtem privit!
ps. Mamár toltam egy 30-ast, királyságvóóóóóóóót! És milyen a sárga bringaút oldal?

Stiggs


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#2017
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Felhívtam Kutyanyulat, szeretné hogy ki legyen cserélve a dátum. Jorusnak küldtem privit!
ps. Mamár toltam egy 30-ast, királyságvóóóóóóóót! És milyen a sárga bringaút oldal?

Stiggs


Klassz lett. Még a logó is sárga. Maradhatna is olyan. :-)

#2018
Stiggs73

Stiggs73

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 335 hozzászólás
Felhívtam Kutyanyulat, szeretné hogy ki legyen cserélve a dátum. Jorusnak küldtem privit!
ps. Mamár toltam egy 30-ast, királyságvóóóóóóóót! És milyen a sárga bringaút oldal?

Stiggs

"I have wept in the night for the shortness of sight

that to somebody's need made me blind; But I never

have yet felt a tinge of regret for being a little too kind"

http://bringaut.freeblog.hu


#2019
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nekem meg elmult a taknyom de kezd fajni a torkom :-) Najo, nemi takony is van meg azert. Lehet megis be kellett volna szedni az antibiotikumot? De akkor se fogom, eros vagyok, majd a testem megoldja :-)


Szerintem ez csak valami vírusos bizbasz volt, arra meg fölösleges az antibiotikum. Olyan, mint szitával vizet merni. Nem arra való.
Nekem a doki csak akkor ír föl ilyet, ha tényleg nagy gáz van. Általában felfázás miatt volt eddig. Akkor beveszem, mert azt másként nem lehet kikúrálni.
A gyerekorvos is jó fej, nem ad minden hülyeségre antibiotikumot. Mondjuk mások meg pont ezért szidják, de az már az õ bajuk.

#2020
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Kuku, sze, 2005-08-24 16:32 Ma kettõkor megkaptuk a rendõrségi engedélyt a felvonulásra. Elfogadták a módosított szélesebb útvonaltervünket (Andrássy, Deák tér, Astoria, és úgy tovább a tavalyi utakon). Megkértek bennünket, hogy több gondot fordítsunk arra, hogy senki se menjen a villamossínre, ne igyon, illetve írjuk elõ a villogó használatát (mindegyik abszolút jogos). Ezeket a dolgokat ezért jobban reklámozzuk idén. A felvonulás vége az Olof Palme sétányon lesz, a Mûjégpályánál hogy a menet vége se szoruljon ki az Andrássy útra, illetve a gyülekezõ is a Mûjégtõl a liget belseje felé lesz. Egyébként nagyon jó fejek voltak. Hiába, ez már nem a hetvenes évek....

Forrás www.criticalmass.hu

Hú, ez milyen jó.. :clap: Az útvonal is jobb lesz így. Legalábbis az egysávos zsúfoltságon sokat javít.. Sajnos az össze-vissza tekerõk ellen szerintem nem sok esély van.. :( Azokat az embereket nem érdekli semmi, csak, hogy megmutassák az autósoknak, hogy mekkorát tudnak õk is szívni.. :(