Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XV. BMFT tali SAUH 2005. július 22-24.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
876 hozzászólás a témában

#41
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
én nem láttam még 1.4-est
sose
fábiában van, de az ugyanaz mint a golfban, poloban, ibizában, stbben
érdekes mert a Polo6N-ben ugyanaz a motor van mint a régebbi Golfban, az 1.3as, csak a poloban 1.4es lett, és kapott elektronikát.

bár ez már a 6N2 kitcar
http://www.super1600...ilvstone07x.jpg

#42
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A Favi és a Feli is 136L-es, csak a Favi karbis, a Feli meg injektoros.

Egyébként úgy volt, hogy a Fabcsik 99-ben jelentek meg, és 2000-ig még a Skoda által gyártott mocikkal voltak szerelve, nem VW-kkel. A 99-es motorpaletta úgy nézett ki, hogy 1,0/50 LE; 1,4/68 LE; 1,4 16V/100 LE; Szívódízel: 1,9SDI/64 LE; Turbódízel: 1,9TDI/100 LE. Ez az 1.4 MPi úgyanazt tudta, mint a Felikbe szerelt 1.3 MPi, nagyobb hengerûrtartalommal.

Bár szentem ez senkit nem érdekel. :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#43
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Belenéztem a forgalmiba. ;)

Itt a mûhelytárs KitCar:

Feltöltött kép

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#44
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
az nemtom mi, de így van :)
http://us1.webpublic.../100423_6mg.jpg
kitcar

#45
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A 136-os.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#46
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Ja, és a feliciában nincs 1.4MPi, csak 1.3MPi, mer hogy a motor eredendõen egy favorit motor utódja, picit megcsinálgatva, meg elektromosítva.

#47
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Bali sokkot kapott.

Zöld tényleg nem volt nyomás alatt, elbeszélgettünk autókról jól. Aztán lefogta Balinkat, aki valamiért egyfolytában bele akart zuhannni az egyre nagyobb tábortûzbe.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#48
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Köszi a tippet kala.

Rave tudod, amíg a Nyújork Nyújork nem hangzik el és nem táncolunk félmeztelenül a színpadon, addig józanok vagyunk! Úgyhogy tényleg nem rúgtunk be rendesen, pedig azt hittem, hogy a 2 üveg pezsgõ elég lesz a Jager után! Hiába na, gyakorlat teszi a mestert. Majd 6.-án a PECSÁBAN bepótoljuk! Amire nem emlékszel az nem is volt!
"Sose volt ilyen jó"
Enjoy the silence

#49
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

az a vár meg ottan volt a közelben???

És a tó meg a kisvasút hol?

Õk mentek egy nagyobb túrát. 90km volt. De az útvonalra én is kiváncsi lennék..


Ja. Jó volt. A libegõ környékén levõ körforgalomtól Széphalom fele mentünk aszfalton egészen Pálházáig, amit éppen akkor avattak várossá. Jól lefotóztuk egymást, meg jól lefotózott minket mindenféle nép, meg mi is fotóztuk õket a tandemmel, aztán besokalltunk, hogy helyi látványosság lettünk és elindultunk Óhuta, Újhuta, meg mittoménmilyenhuta fele a vasút mentén yo kis erdei utacskán, amolyan erdészeti aszfalton helyenként, hol meg rosszabbon. Nagyon enyhén emelkedett, és a táj is gyönyörû volt. Hol a vonatsíneket, hol a kis patakot láttuk kanyarogni. A hely neve, ahol a tó, meg szikla volt "Kõkapu". (Ez Pálházától nyugatra van egyébként) Onnan tovább tekertünk a vasút végállomásáig, majd bevetettük magunkat a terepre, elõbb dózerúton, aztán ösvényen, vízmosásban, gallyak között, majd tengelyig érõ avarban nyomtuk neki az emelkedõkön észak fele. Telkibányánál lyukadtunk ki egy iszonyatosan jó köves lejtõ, majd murvás dózerút után, ami mellett a riolittarajokat is fotóztuk. Itt már látszott az esõ közeledte, de ez nem tartott vissza, hogy Abaújháza és Kéked fele vegyük az irányt. Abaújháza elõtt még egy szép tározót is találtunk, csak arról panorámaképet csináltam, azt meg valami furcsa okból nem komálja a galéria. Kékedig dimbes-dombos volt az út, a faluban pedig elvileg van egy melegvizes fürdõ, de igen gyorsan továbbhajtottunk, mert "tipikus" vidéki bunkók lakják ezt a falut. Valahogy megértem, hogy miért nézik le a pestiek oly gyakran a vidékieket. (Sokszor persze nem jogos, de basszus, amilyen viszonyok itt voltak pff.) Abaújváron például utánunk kiabáltak és rohantak a barnabõrû (ott már nem kisebbségi) emberek, hogy ájjánák mán meg, hágy nézzük meg a binyiglit, kipróbálháttyuk? Szóval nyomni kellett neki.
Kéked-Hollóháza szakadó esõ, de a frizura még mindig tart. két szakaszon is kint volt a 10%-os emelkedõ tábla, 7 kilcsi izomból 32-32-ben, meg mókuskeréken. Azt hittem szétszakad a lánc, meg az izmok a combunkban, de jól esett. Fent még õzikét is láttunk. A buta azt nem hallotta, hogy tekerünk, meg megállunk, de a fényképezõ optikájának motorjára elsprintelt. Kép azért sikerült szerencsére.
Hollóháza ebbõl az irányból álomszép. Igen, álomszépen lehet döntögetni a kanyarokat, ha az elsõ 50 kilcsit túlélted, ahogy idejöttél. Aszem már írtam, hogy jó 60-as gurcsi volt, ami a magas piltafülkében is soknak számított. A terepgumi pedig furcsa módon nem jelentett hátrányt, sõt jobban fogott, mint a slick.
Füzérkomlósig volt még egy kis mászás, a füzéri várat csak lefotóztuk messzirõl, de oda már nem volt kedvünk betekerni, mert Dawn fent hagyta a táborhelyen a pulcsiját (én beszéltem le róla, mondván, hogy meleg lesz) és már nagyon cidrizett. Pálházáig jó 40-es tempót pörgettünk, néha meg gurultunk csak, aztán Sauhig vissza a szintben 35-40-es stabil pörgetés egy órán át. Szétültem a s.ggem, telement a pofán sáros vízzel, de megérte. 90 kilcsi, 4 és fél óra tekerési idõ, persze pihiztünk is, ettünk is közben.
A panzióban jó forró zuhancsozás után úgy ellazultam, hogy még egyszer feltekerni már nem volt kedvem a vizes hegyre, ezért fölótóztunk.

Vasárnap - mivel a szervezõk lebeszéltek a Zemplén maratonról és egyébként is majdnem 10kor ébredtünk fel, hazaindultunk és megnéztük Sárospatakot, Tokajt, meg Mezõkövesd - Zsórifürdõn kiáztattuk a testünkbõl a maradék erõt. A parkolóban az õröknek nagyon tetszett a bicó a tetõn, el is vállalták, hogy némi plusz zséért kéretlenül is megõrzik, csak álljak oda jól látható helyre. Mondjuk, aki le tudja szedni a kocsi kinyitása nélkül a húsz kilós bringát a tetõrõl fél óránál gyorsabban.... na mindegy. Ajánlom mindenkinek, aki szereti meleg vízben is áztatni magát. www.zsory-furdo.hu

#50
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
VBR - variable bitrate
2pass - 2 fázisos tömörítés
1000kbps - 1000kbyte per sec tömörítés
ezt le tuod jáccani ha van divx/xvid kodeked azt csókolom

robot picit sajnáltam, télleg nem kellett volna meginni a borát, dehát olyan finom volt..
lekközelebb kell szóda, és fröccsözünk. 3tól már mosolygok ;9

#51
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
VBR 2 pass cca 1000kbps - a végét értem,ez nem tiszta:)
de azért olyat csinjatok,amit le le7 vmilyen lejátszóval játszani

L_L: normális esetben ez 1 gigantik gyufa kihúzása Robná,v akárkinél,akinek a gépével esett
de sztem honorálta,h megmutattam,h le7 firkálni a Bullittal,és nem lesz baya
emiatt nem kaptunk halálbüntit h megittuk a kedvenc borát meg azt is,amit közben hozott a városból,amíg a kedvenc borát ittuk:D
gondolkoztam,h kicsit utántöltöm pálesszel meg vízzel meg sörrel de sztem túl yózan volt és feltûnt volna neki
az a pálesz amúgy is kiakasztott mindenkit :(
yövõre 50%osra kell minimum felhigítani...


@Charon: 026 de yöhetne 1 056 is mellé! (asszem fríméjl már 25 megás szal Lfér)

#52
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

1 nagyobb me7 1 olyanra,h kalaius@freemail.hu ? :-)


Melyikbõl? Számat, izé számot mondj!

#53
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Sala, XViD, VBR 2 pass cca 1000kbps, meg mp3 128kbps stereo hang az gizda lenne

#54
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
és még nincs bannolva? :D:D

jahogy most nemér rá rob..... :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#55
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

Ez ki volt? :)

Kala?

teljes mértékben!
:_)
valaki egy fél erdõt tett oda a dh pálya erdõbõl kivezetõ szakaszára..(ahova mi is tettük utána révivel...)
õ felkapta, kerék blokkolt, és voilá:-D

#56
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Ez ki volt? :)

Kala?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#57
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
:-)
sosem sikerül emlékezned, de pont ezért készül ez a kis emlék, hogy megtudd mit csináltál:-)



más:

hogy kell kitartó fékezés helyett hamar megállni...
hajnalban, kb 10 felé azt láttuk teljesen kómásab a fûben ülve hogy egy fehérpólós egyed egy kölcsönbiciklivel kirepül a fák közül...
vigyorgás, rob a fejét fogja, nézzük ahogy ez az egyed elcipeli a féktól egész hozzánk a kerékpárt...
eredmény:


így néz ki oldalról
így felülrõl
és az elkövetõ



ott loltunk a fûben:-)

#58
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
úú vazze...

pedig zölddel arról dumáltunk tegnap este be sem rúgtunk rendesen, mert mindenre emlékszünk...
újra kell gondolnom ezen gondolatokat...

#59
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
örültem is:)
félálomban...:D
én is elõjegyzek egy példányt...

#60
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
7 gigaánál tartok
mivel tömörítsem majd be? divx?

Most hivja fel Thy-t :D
9.125 giga
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->