Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Száguldó Virágok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#61
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás

Jól van na! Csak félreírtam, és egybõl hárman ugrotok rám! :D
Azért írtam Börzsönyt, mert agyban már a vasárnapi horror-dh-túrán járok.


Én azt kérdeztem, hogy miféle horror-dh-túrára mész. :)

#62
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
:D A Gyõr maratonról. Arról, hogy én és Orsi indulunk a hosszú távon, és hogy én azért megyek mindenképp hosszút, mert az nem uncsi, mivel bemegy a gyönyörû Észak-Bakonyba.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#63
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hûûû, mirõl van szó???

#64
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jól van na! Csak félreírtam, és egybõl hárman ugrotok rám! :D
Azért írtam Börzsönyt, mert agyban már a vasárnapi horror-dh-túrán járok.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#65
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Vagy legalábbis marhára el kell tévedni...;) :D
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#66
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Nem értelek titeket, most Gyõr, vagy Észak-Börzsöny? És mikor? Vasárnap?

#67
987

987

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
”Én menni hosszún, mert a dombok uncsik, és szeretem Észak-Börzsönyt.”

Bocsi csak azt hiszem az Észak Bakony lenne.

#68
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Orsi, köszi! :)

Én menni hosszún, mert a dombok uncsik, és szeretem Észak-Börzsönyt.
Szuper, akkor nem én leszek az egyetlen Virág! :)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#69
Bögrevirág

Bögrevirág

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Nat, gratula a dobogóhoz!!
A Gyõrre én is megyek, eddig 2-szer voltam és mind2szer nagyon tetszett! Egyszer a rövidebben, egyszer a hosszún mentem és idén is azon fogok. Te melyiken?
Bögrevirág

#70
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Most neveztem a Gyõri Pannon marcira. Jön még valaki a csapatból oda???
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#71
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Era: isten hozott ismét itthon.
Edit: pontosítanék: 3.hely!!!

Era, nézd meg a prividet.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#72
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Sziasztok csajok!
Ma még vagyok,holnap hajnalban indulok a tengerhez :)
A Bükkmaraton nagyon tetszett,kicsit hideg,kicsit esõs,kicsit saras,de azért jó volt.
Gratulálok a másik két virágnak is és Natinak a 2. helyezésért!

Era,gondoltam hogy sz@r idõtök van kint,itt sem volt egy méznyalás,állandóan esett...szegénykém,jól kifogtátok....Az Anna polojának az ára a Natinál van,a másik (a Nóráé) még nincs kifizetve,nem tudom hogy egyáltalán megkapta-e,az Anna vitte el neki.

#73
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok! Lányok gratulálok a versenyeredményekhez.
A Balatoni maraton biztos jó volt, de most a bükki megint saras volt?

Mi megjöttünk Bajorországból. Inkább itthon maradtam volna, és jó idõben mentem volna oda, mert sokat esett az esõ és nagyon hideg volt. Viszont klassz vidék, középhegység magasságú keresztül-kasul utakkal. Nagyon sûrû erdõ van arra és rengeteg ér, meg patak. Szép vidék. De itthon jobb idõ lett volna, meg kimaradtak a maratonok is. Kár.
Ha el is ment Edit, Ildi, azért találkozhatnánk. Odaadnám a megmaradt pólókat is.

#74
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Jaja, gondolom most már elég sok helyen lesz sár. Még jó, hogy én most csak üdülni megyek (rövid táv). Azt már bármilyen körülményben meg lehet tenni.

Egyébként nem is bánom, hogy a sprinter távon nyomulok, ugyanis most ott tartok, hogy mind a három cangámon rengeteg mindent kell cserélni.

Az össztelóson kell a legtöbbet (tegnap volt görgõcsere), ezen kívül lesz még teló-, lánc-, kerékcsere, féklégtelenítések és utántöltések, középcsapi szétszedés.
Már minden nap mossuk a bringákat a fürdõszobában, mert folyton elkap minket az esõ tekerés közben (és sose tudunk egy normálisat tekerni sem :D, mert mindig gyün a lé a mennybû). Node C'est la vive (vagy hogy is kell ezt irni)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#75
Bögrevirág

Bögrevirág

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Tegnap bringázás közben találkoztam Bernivel, épp az új, teleszkóposnyerges bringáját próbálgatta és üdvözöl minden Virágot! Elvileg a Bükk marcin ott lesz.

Alakul egy sáros maraton ismét...
Bögrevirág

#76
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
köszi Konamano,meglesz :) 10 napig fogunk lazulni a Halacskával!
neked is jó pihenést kívánok,gondolom szükséged is van a regenerálódásra mert amint láttam a Harang eléggé leszívta az agyadat...:)

#77
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás

Csajok, sajnálom...mert szeretek a parton ücsörögni és meregve nézni a Duna folyását. Van benne valami nyugtató, valami lágy, ami elvarázsol.
De semmi gond, akkor tali legyen a jövõ héten, vagy azután. Nekem bármikor jó. Ildi, mikor jöttök vissza?


Nati ezzel én is így vagyok.
Sõt, mivel 16 éve lakunk Óbudán, így mindig is a Duna volt az a hely ahova rögtön leszáguldoztam, ha valami bántott, vagy csak magam akartam lenni a gondolataimmal...
Volt, hogy edzés után csak kiültünk a stégre és csak néztük az Öreg Dunát, ringatóztunk a hullámokon...

na de on!

Mi 13-án érkezünk haza, úgyhogy leginkább hétfõtõl vagyok itthon, azaz 14-tõl.
Remélem addig az idõ is megjavul és akkor nem lesz gond, hogy hol találkozzunk.

dit: Nagyon kellemes nyaralást!

#78
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
Nati,nagyon szentimentális hangulatban vagy :)
én 18.-a után vagyok,addíg nyaralás! :)

#79
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Csajok, sajnálom...mert szeretek a parton ücsörögni és meregve nézni a Duna folyását. Van benne valami nyugtató, valami lágy, ami elvarázsol. És szeretem költeni a pénzemet, látni ahogy semmi se marad a pénztárcám alján.
Meg szeretem nézni az arra eltekerõ bringásokat.

De semmi gond, akkor tali legyen a jövõ héten, vagy azután. Nekem bármikor jó. Ildi, mikor jöttök vissza?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#80
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
rendben, legyen akkor késõbb, valamikor