Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB verseny a Sport 2005 kiállításon

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3 hozzászólás a témában

#1
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
VAN Sport Kiállítás 2005 topik. Minden ahhoz kapcsolódó témát oda. Köszi.
"In idem flumen bis non descendimus"

#2
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Elvégre márciusban már egész jó lesz az idõ, és azt hiszem, remek elõfelmérõ lesz!

1 minimum 40 km-es maratonhoz, max 9 km sík terepen, elég kevés ez még elõfelmérésnek is. Pláne ha valaki a hosszú távokat szereti. Ez max buliverseny.

#3
kertész

kertész

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Ma találtam ezt a versenykiírást, amíg a neten böngésztem... úgy gondoltam, talán másokat is érdekelni fog.

Elvégre márciusban már egész jó lesz az idõ, és azt hiszem, remek elõfelmérõ lesz! Fõleg, h. nincs nevezési díj, és amúgy is elmentem volna a HUNGEXPO kiállításásra... :)

#4
kertész

kertész

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
A HUNGEXPO Rt fölkérésére Mountain Bike versenyt szervez a Nagy SE a Sport kiállításon, 2005 március 5-én 14 órai rajt idõponttal.
Megtekinheted a 2005 évi kerékpár és kiegészítõ kínálatot a kiállításon, majd egy idény eleji versenyen tesztelheted a formád.
A verseny nyílt, bárki rajthoz állhat, aki rendelkezik MTB kerékpárral, megvásárolja a Sportkiállításra a belépõt és benevez a versenyre.
A versenyre külön nevezési díj nincs.

A rajt a HUNGEXPO területén lesz, míg a verseny a Kincsem Park területén lesz kijelölve.

Program:
Nevezés: 10-tõl 13 óra 40-ig

Rajt: 14 órakor
Eredményhirdetés: 15 órakor

Táv: hó esetén 1 kör, sáros, letaposott havas pályán 2 kör, száraz, jól járható pályán 3 kör, (1 kör kb. 3 km)

Kategóriák:
1986 és utána születettek,
1970-1985 között születettek,
1969 és elõtte születettek

Díjazás: érem és serleg az 1-3 helyezetnek, gyõzteseknek pezsgõ.