Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

agytekervény

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
134 hozzászólás a témában

#21
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Mi va?:chin:

#22
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
ebbe most annyira/de-annyira bele lehetne mennni, hogy semmi/de-semmi értelme nem lenne.

marketing, haver marketing. nem kell elhinni mindent, amit mondanak, mert most trendi olyat mondani hogy az meg szar. az sem tökéletes és ennek sem látják a lényegét az emberek. így nagyon könnyû leszólni a dolgokat. olvassál és legyen véleményed, saját. elég nagy vagy már hozzá.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#23
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Na, ilyen mély értelmeken én nem igen gondolkoztam.:D

#24
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
aha, rendszerváltás elõtt.

pl? összes amit háború után újáépítettek? nemolyanrosszakazok. na
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#25
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Most már nem, de rendszerváltás elõtt még csináltak. De most már ezt is felrobbantják.

#26
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
ilyen szar hidat nem csinálnak.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#27
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
egyrész: mi a f*szért akarnak átmenni!?
másrészt: szerintem tudom, hol van a dolog megtekerve:)

#28
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
hepiend a vége a sztorinak. A megoldást ügyesen meg lehet találni;).
Nekem sem volt már türelmem agyalni a megoldáson, pedig utána csak néztem, hogy milyen egyszerû...

#29
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Az is lehet, hogy nincs hepiend és mindenki meghal:(

#30
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Már kaptam megoldásokat... ;) Dig, atiédek is eredetik, de rosszak... :D:D:D Este majd felrakom a megoldást...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#31
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Szerintem van ladikjuk :D , de az tuti, hogy valaki csak félig megy át és onnan fordul majd vissza...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#32
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Lehet hogy már átmentek. ;)

#33
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Az egyik a másik nyakába ugrik.


ez jóóó :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#34
flow

flow

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Én már tudom a megoldást, de nem küldöm el, mert nem magamtól jöttem rá :). Pedig sokat gondolkoztam.

#35
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Most, hogy rápihentetek a következõre, már itt is van... Ez jóval egyszerûbb, hogy többeknek legyen sikerélménye... ;)

Van egy híd. A híd egyik oldalán négy manus. Az egyik 10, a másik 5, a harmadik 2 és a negyedik 1 perc alatt tud átmenni a hídon. Sötét van, ezért csak lámpával lehet rajta átkelni és gyenge a híd szerkezete, ezért egyszerre maximum két ember lehet rajta. Lámpából csak egy van. Ez azt jelenti, hogy valakinek mindig vissza kell vinnie a lámpát, hogy aztán más is át tudjon kelni. Persze a visszaút is beleszámít az idõbe. Valamint, amikor ketten mennek, a lassabb ideje számít. A híd 17 perc mulva felrobbn/megsemmisül...

HOGY JUT ÁT MINDENKI?!?!?!

Jó munkát... ;) A megoldásokat szintén priviben várom, hogy senki elöl ne lõjék le a poént...


Az egyik a másik nyakába ugrik.
Van egy autójuk.
Tûzszerészek.
Hirtelen ennyi:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#36
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Senki...


Nem igaz !
én probálkoztam :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#37
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Senki... Vagy elbutult mindenki... ;) És még nincs is... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#38
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.338 hozzászólás
Mi az, nem írt senki privit?:pVizsgaidõszak van.

#39
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tessék gondolkozni... Lusta bagázs... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#40
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Most, hogy rápihentetek a következõre, már itt is van... Ez jóval egyszerûbb, hogy többeknek legyen sikerélménye... ;)

Van egy híd. A híd egyik oldalán négy manus. Az egyik 10, a másik 5, a harmadik 2 és a negyedik 1 perc alatt tud átmenni a hídon. Sötét van, ezért csak lámpával lehet rajta átkelni és gyenge a híd szerkezete, ezért egyszerre maximum két ember lehet rajta. Lámpából csak egy van. Ez azt jelenti, hogy valakinek mindig vissza kell vinnie a lámpát, hogy aztán más is át tudjon kelni. Persze a visszaút is beleszámít az idõbe. Valamint, amikor ketten mennek, a lassabb ideje számít. A híd 17 perc mulva felrobbn/megsemmisül...

HOGY JUT ÁT MINDENKI?!?!?!

Jó munkát... ;) A megoldásokat szintén priviben várom, hogy senki elöl ne lõjék le a poént...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D