Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3921
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Én ugyan nem vagyok Rákosmenti, ellenben KisÖcsikével egyeztetve mennék veletek. Ja amúgy béna vagyok, nem versenyzem, és csak púp leszek a hátatokon, de azért is megyek. :)

Petõfi hídnál lakom... Margit híd kb. 13 perc... Az Árpád-híd kicsit több... talán 20 is. Kisöcsike, tudja a számom, ha felhívtok egy órával a találkozó elõtt az szuper, mert akkor még van idõm kereket cserélni, meg fújni a telóba némi levegõt, ja és persze még oda is érek.
WaNNaRiDE

#3922
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ha esik, ha fú, én megyek!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3923
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Hát csak a biztonság kedvéért! Akkor holnap ! Szia

#3924
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Persze! Kisöcsike gondolom jön tízre. Hívjam fel a biztonság kedvéért?

#3925
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Úgy beszéltem meg vele, hogy majd elgurulunk hozzá. Azt hiszem te tudod merre lakik. Azért mondtam neki 11 órát mert tõlünk fél óra alatt oda tudunk érni. Utána meg átgurulunk vagy az Árpád vagy a Margit-hídon és már mehetünk is a hegyre! Jó így?

#3926
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hápi: Sajnálom, hogy nem tudsz jönni, remélem a jövõ héten összejön. Még nem tudom a hétvégi programot, de szerintem a szombat akkor is jó lesz.

BL: Hová kell menni Giovanniért?

#3927
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia Hápi! Sajnálom, hogy nem tudsz jönni majd gondolunk rád! he-he! Nekem általá
ban a szombat a jó.

#3928
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szerintem túlnyomó részben beton a többire meg jó lesz a slick. Kisöcsivel egyeztettél?

#3929
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Mennyire akarunk terepezni? Csak azért kérdezem, mert a Boomerrel mennék, azon meg slick van.

#3930
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Hát a szombat megint nem úgy alakult ahogy szerettem volna! Eredetileg melót terveztem -meg lesz is, csak elõtte a családi négykerekût kell rendberaknom. Szegénykének elfolyt a "magzatvize" a Király utcában. Vontatóra várva szomorúan néztem ahogy elsuhannak mellettem a bringások. Meg keseregtem is, hogy nem bringával vagyok mert úgye annak ilyen baja nem lehet. Vagy mégis?
A vasárnapot még nem tudom, hogy mennyit és mikor fogok tekerni, de lehet,hogy egy HHH vagy Dobogókõ lesz belõle.

Jövõ hétvégén kinek melyik nap lenne jó?

Ápr. 22.-én este 18:00-kor lesz állítólag a bringás felvonulás!
Szóljatok minden bringásnak akivel találkoztok, hogy sokan legyünk!!

Jó tekerést holnapra, kocsi alatt fekve gondolatban én is veletek leszek!!

#3931
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia csgy!Pedig jó lenne, ha összeraknád legalább az egyiket, mert a Giovanni is jön holnap. 11-re igérkeztem hozzá.

#3932
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Tegnap nekibuzdultam, és apró darabokra szedtem mind a két bringám. Zsírzás, olajozás, rugóút állítás, centírozás stb... Most tartok kb. a felénél, remélem holnap nem dolgozom sokáig. Elég necces lesz a szombat nekem.
És a héten még egy métert sem tekertem! :mad:

#3933
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Akkor marad a szombat! Ha 10-kor indultok fél óra alatt kb. ideértek. Addigra összeszedem magam én is! Sziasztok

#3934
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali Rákosmentiek! Meg persze a Rákosmentemellettiek!

Nekem is a szombat jó hosszú tekerésre! Vasárnap ugye 1tõl Bahrein nagydíj, (ahol kicsi Trulli majd megint jól megmutatja) Elõtte, vagy utánna belefér egy tekerés!

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3935
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Sziasztok! Nekem is a szombat jó a hosszabb tekerésre, vasárnap legfeljebb egy délutáni rövidebbre tudok menni. Mikor lesz a tévében az F1?

#3936
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia Hápi! Úgy néz ki,hogy én csak szombaton tudok menni mert vasárnap du. focimeccsem van, de majd a többieken múlik, hogy nekik melyik nap jó. Elõbb-utóbb majd összejön, hogy együtt tudjunk tekerni . Csaó

#3937
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Hát a helyzet az, hogy a szombat nekem úgynézki nem jó, mert összejött egy kis munka. Ha át tudnánk rakni vasárnapra a HHH túrát az király lenne!!

Tegnap voltam bent a városban "játszani" a buszokkal meg a kamionokkal meg a dolgaimat elintézni. Hát sokszor a padkán kötöttem ki. Szerintem a sofõrök nem veszik figyelembe, hogy én is nyomom a magam kis 25-30-as tempóját -tehát haladok- és nem álló akadály vagyok!! Mindig a hosszú szerelvények végét húzták rám -irány a padka. Az eleje az még úgy ahogy szabályosan került ki!
De aztán ne feledkezzünk meg egyes személyautókról sem akik észre se vesznek és szinte a kormányomat súrolva száguldanak el mellettem.
Mindent összevetve kb feleannyi idõ alatt elintéztem a dolgaimat mintha BKV-val mentem volna, meghát élvezetm is a tekerést!
Városban a kétkerekû a leggyorsabb közlekedési eszköz!
Ma is mentem volna csak az idõjós a 7 órási jelentésében a Gödöllõi dombság területére esõt jósolt, így maradt a busz (az egyikre csak 40 percet vártam)

A Dunamaratonon ott leszek én is ha minden úgy akarja. Szerintem nem szakítom meg a "hagyományaimat" és beválalom a 100-as távot!:bananadan

#3938
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Remélem a 65-re gondoltál! De ez azért jó, mert pénteken mindent fölhajigálunk a mazdára aztán gyia!

#3939
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Végre egy nekem való táv :D . Biztos jó buli lesz!

#3940
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Pedig feltételeztem! Mit szólsz a Dunamaratonhoz? Szerintem így is jó lesz!