Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3881
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Én is akarok olyat... 20 kmen Buda maratonozni... jól. Gondoljatok rám is...
WaNNaRiDE

#3882
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Igen :)

#3883
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Aki ötvözte a bringát a BKV-val?

#3884
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Ez egy másik. Neki adtam el az elözö bringám.

#3885
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Egy országútival? :D

#3886
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Addig még van idönk, de majd holnap felhívom ha itt nem jelentkezik és megbeszélem vele. Lehet,hogy jön egy munkatársam is.

#3887
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Ma beszéltünk errõl BL-lel, Õ jár a Komjádi felé, ott kéne befizetni. Az elõnevezés 25.-ig 2500Ft.

#3888
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Kezdésnek bõven elég. A helyszinen nevezünk?

#3889
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Mivel nincs kisebb, én a 20Km-re gondoltam. Kár, hogy nincs 1Km-es maraton :D .

#3890
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Ciao. Köszi ,elolvastam az infokat,de a Duna maratonról nem sok bíztatót olvastam.Melyik távon indultok a Buda maratonon?

#3891
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Itt mindent megtudhadsz róla:
http://www.sportaktiv.hu
A Duna-maratont is megnézheted.

#3892
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Sziasztok. Úgy alakult,hogy a melóba -ból egy országútissal fogok járni. Ma volt az elsõ nap. Kitikkadtam de keményen. Õ elöl ,én a szélárnyékba. Na ez jó,de kétszer is elment pirosnál és csak úgy tartani a tempót 40m távolságból az kínzás. Mert persze utolérni még csak halvány reményem sincs.Illetve csak lámpánál.Ezek után vagy leadom azt az 5 kiló fölösleget,vagy földobom a pacskert. A Buda maratonról mit lehet tudni?

#3893
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Nemrég értem haza a tekerésbõl. Mentem egy Merzse mocsár-Rákoskert v.m.-
Rákoskert sugárút-disznó és szeméttelep-Pécel-laktanya-Rákoshegy kört.
Elsõ lámpát nem vittem, Pécelen teljesen rámsötétedett, úgyhogy beálltam egy busz mögé, ami szépen hazahozott 45-55km/h-val. Klassz volt!

#3894
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts
Elõsször is ÜDVÖZLET AZ ÚJAKNAK!!!:clap:
Helyzet az, hogy a hétvégén csak a vasárnap jó ( talán egy Dobogókõ vagy Visegrádi Ox verseny, vagy csak itt a környéken még nem tudom)-ha nem esik az esõ- mert szombaton vidékre megyek! A képeket nem néztem még de lementettem õket!
Cimbivel mi is voltunk fenn a HHH vasárnap.
A REKETTYÉS MÉG NEM VOLT NYITVA!!! :mad:
Nem nyomtunk örült tempót, így ki se fáradtunk de nagyon király volt! (kétszer másztam fel a Fenyõgyöngyétõl) Hegyen nagyon sok bringás volt!:clap: Ez volt az idén az elsõ rövidnacis túrám.
Menet közben kiszortunk pár felvonulásos szórólapot (ápr. 22), bizom benne, hogy sokan leszünk.
Jövõ hétvégén meg a szombat lesz jó mert vasárnap megint megyek Sopronba. Vagy esetleg vasárnap délelõtt egy rövid.
( csak a leckét kéne megcsinálni addig HEHE)

#3895
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia Giovanni! A csgy-vel együtt intézzük majd a nevezéseket ,legközelebbi a Buda maraton május 1-én. Majd találd ki, hogy jössz-e! A következõ a szilvásvárad május végén. Így ,hogy ketten intézzük csak nem felejtünk ki?! Párkányban vigyázz a Becherovka-val, vagy ne ülj bringára, persze nem tapasztalatból mondomFeltöltött kép

#3896
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Ciao mindenki. Már átnéztem a biost és elvileg minden jó. Még átnézem a csatlakozásokat,hogy minden rendesen érintkezik e,majd belerugok párat,és ha még mindig nem jó akkor a maradékot elviszem szervízbe. Linuxot még nem is láttam,ezért azt sem tudom,hogy tudnám e használni. Azért köszi. B.L.68 ha intézed a nevezéseket akkor szóljál,mert ha megint kihagysz,akkor ne várd meg míg felnövök.

#3897
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Ha nem esik az esõ és a rövidnaci elég, akkor én szivesen megyek bringázni a héten.
WaNNaRiDE

#3898
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Hi! Nem lehet, hogy a proci hûtése nem mûxik rendesen???? Nézd meg biosban, a hõmérsékletet! Vagy az is lehet, hogy valami tönkrement az alaplapban. Nekem így volt nem rég a 850-es AMD Athlon-onom. Fogta, azt újrindította magát, vagy lefagyott. A végén már a bootolásig se jutott el.... És akkor hi-tech haverral összerakattam egy újat..... Utánna a srác elvitte a procit, alaplapot, és neki ment. De csak Linux alatt mûxik, ott viszont tökéletes. Esetleg ha van a körnéykeden egy UHU Linux Live cd, akkor lecheckolhatod, hogy azzal megy-e? Ebben az a pojén, hogy nem kell feltelepíteni, hanem bootol cd-rõl. Nekem van ha kell.

Sok sikert! Ilyenkor jut eszembe, hogy az a Gameboy nem volt hülye találmány! Megvetted, oszt mûködött rendesen, semmi bios, meg softwarefrissírés, meg update, meg service pack.... Ja és fõleg nem Microsoft....

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3899
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Már újratelepitettem,tápot cseréltem,biost frissitettem és állitottam,kérdezõsködtem,de semmi. Van egy nagy adag naplózott hibám amibõl nem értek semmit,és csak lósz... az egész. Ha nem lesz más akkor irány a szervíz,meg a túlóra,hogy ki tudjam fizetni. Ha egyáltalán megcsinálják.

#3900
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Köszi,de nem kalapácsból,hanem tudásból van kevés.:mad: Ha esik,akkor átmegyek Zsolt napot ünnepelni Párkányba. Majd gondolok rátok.:beer: