Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3861
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Csgy: holnap ha olyan idõ lenne és mész a pedalomán buliba csörögj rám és lehet, hogy veled tartok (idõjárástól függ)

#3862
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
A holnapi napot még nem tudom mert hát mára is esõt jósoltak "a jósok". Nem tudom, hogy merre milyen idõ volt de erre kétszerhétágrasütöttaNAP. Tekertem is egyet. Ktúr-Pécel-Maglód-Ecser (egyenesben radarral mértek a rend õrei). Nem hosszú de erre volt idõm.
Jöv. hétvégén szombaton lesz a túra mert akkor úgy szervezem a dolgaimat!

ÁPRILIS 22.-ÉN KI JÖN!!!!!

Kaptam egy emailt a szervezõktöl: megkapták a BRFK-tól az engedélyt, jelentkezett sok TV, rádió meg újság is, hogy segítenek hirdetni!:clap:

#3863
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ha az emil küldés B.L68-ra gondolsz,akkor ott nem láttam címet. Na persze ettõl még lehet,hogy megkapod,de a címed nem tudom meg. :no:

#3864
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Rúgsz 1-2 öngólt, és máris szabad vagy vasárnap. ;)

#3865
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
csgy! Majd holnap rádcsörgök! mert lehet ,hogy fociznunk kell vasárnap de csak a holnapi meccs után tudok biztosat. Ha kikapunk holnap akkor tudok menni. De valszeg a Danival együtt megyünk.

#3866
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Ha úgy akarod akkor úgy lesz és ebben az sem fog akadályozni,ha megtudom a címed.
(írtam ezt akkor amikor még nem válaszoltál)

A címet az adatlapomon találod de tõled elfogadom sms-ben isFeltöltött kép

#3867
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ha úgy akarod akkor úgy lesz és ebben az sem fog akadályozni,ha megtudom a címed.
(írtam ezt akkor amikor még nem válaszoltál)

#3868
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Az Újpest-városkapunál, a progit a Bikemag fõoldalán írják. Mindenféle nemnormális dolog, biztos jó lehet!

#3869
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás

Üdv B.L.68. Elég ha egyszer elmondom az adatokat.vagy mondjam háromszor,hogy le tudd írni. Vagy küldjem el 3x sms-ben. :D


Csaó! sms-ben is elküldheted! Oszt mán fölírom valahová, hogy ne kelljen minden alkalommal küldözgetni

#3870
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Fiúk az adatokat a nevezéshez emilben küldjétek át ! köszi

#3871
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Üdv B.L.68. Elég ha egyszer elmondom az adatokat.vagy mondjam háromszor,hogy le tudd írni. Vagy küldjem el 3x sms-ben. :D

#3872
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Nem ez szokott lenni az összekötõ hidnál?

#3873
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Szia! Hol van ez a buli és mi a program?

#3874
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nna, a holnapi tekerésrõl: Szerintem tegyük át a jövõ hétvégére, mert a met-en esõt mondanak, és mostanában mindíg igazuk van. Ha meg mégsem, akkor vasárnap megnézném ezt a pedaloman bulit. Ha valaki csatlakozna, az jelezze!

#3875
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Köszi, tökéletes lett. Budaörsre kellett kimennem, onnan meg a Bécsi útra. Egy ötvenes összejött.

#3876
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ciao mindenki. KisOcsikének jó a kérdése. Azt hiszem ez egy igen fontos és a legkevésbé sem elhanyagolható velejárója egy rendes,szinte már majdnem prori bringás hétvégéjének. Hát merjünk profik lenni és igyunk sört. Amen :cheers:


Jómondod Giovanni! Legyünk profik mint Belmondo!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3877
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Tegnap merre jártál? Jó lett a váltó?

#3878
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Sziasztok ha gondoljátok elintézem a jövõ héten a nevezést, de kellenének az adatok : név,cím, anyja neve 3 pld-ban a pénz meg ráér jövõ héten, elvileg szombaton úgyis hajtunk. Küldjétek majd el az adatokat a hétvégén!

#3879
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Ciao mindenki. KisOcsikének jó a kérdése. Azt hiszem ez egy igen fontos és a legkevésbé sem elhanyagolható velejárója egy rendes,szinte már majdnem prori bringás hétvégéjének. Hát merjünk profik lenni és igyunk sört. Amen :cheers:

#3880
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hi! Ez 20km-es balhé nekem szimpatikus! Ja.... és a lényeg: mennyi az 1km-re esõ sörözõk száma????

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....