Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3841
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Értem. Szóval vagy így vagy úgy,de megszivattok. No akkor kicserélem, lesz ami lesz. :wallbange

#3842
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Biztos ami biztos, tegyél fel valami 2,5-ös traktorgumit. Legalább nem leszel olyan virgonc. :)
Ja, és köszönöm szépen!

#3843
Giovanni

Giovanni

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts
Sziasztok. CsGy neked így utólag is boldog névnapot. Szombaton ha megyünk akkor aszfalt derbi lesz,vagy meghóditjuk a rengeteget is. Csak azért,hogy ne kelljen szerencsétlenkednem mint múltkor,ha nem muszály.

#3844
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Óóó! Köszönön,köszönöm! :winko:

#3845
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Hmm. Ma április 12.-e van.


Akkó Bódog névnapot minden kedves Gyula olvasónknak! :impreziar

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3846
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Hmm. Ma április 12.-e van.

#3847
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
Bocs... elnéztem, kétszer 10 kilóméterre kalibrálnám magam. :)
WaNNaRiDE

#3848
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Sziasztok!
Kisöcsike: A kiscsaj nagyon aranyos, tetszik, ahogy mosolyog. És milyen tiszta még!
BL: Szombatra megint esõt mondanak, de a múlt héten sem jött be nekik.
A Váci útvonal tetszik, pláne a "Rómain megpihenni a sörözõben" része.
Wannaride: Irígylem a bátorságod! Az év elsõ maratonján bevállalni 120Km-t, az nem semmi! És így nyilvánosan! :D

#3849
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts

Szia Wannaride!Ez a pénteki buli mennyire nyilvános, be lehet nevezni rá?Szombaton 10-körül mennénk. Ha sikerül holnap nevezek a Buda martonra. Akkor te a 60 km-re akarsz menni?Feltöltött kép


Ja... ha lehetne, akkor két körre is. :D

Ti melyik távra mentek?

Vátkájndofpéntekibuli? Ami a 18. BP BMFT topikban szervezõdik? Szerintem írjatok, hogy jönnétek és gyertek.. nem ismerek én sem csak pár embert onnan, no meg persze Titeket.
WaNNaRiDE

#3850
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia Wannaride!Ez a pénteki buli mennyire nyilvános, be lehet nevezni rá?Szombaton 10-körül mennénk. Ha sikerül holnap nevezek a Buda martonra. Akkor te a 60 km-re akarsz menni?Feltöltött kép

#3851
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 posts
nekem is jó a szombat, csak ne induljunk túl korán. :) Az útvonaltervet rátok bízom, mivel zöldfülû vagyok, bármerre indulhatunk.

Amúgy a Buda maratonhoz kapcsolódóan emlegetnek pályabejárást
valamikorra.. nehogy kihagyjuk majd.
WaNNaRiDE

#3852
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia Öcsike! Hogy merre azt még nem tudom de a szombat az többünknek jó! Lehetne menni Vác felé is, és átkompolni a Szentendrei-szigetre. Visszafelé pedig a Rómain megpihenni a sörözõben. De ha van valami más ötlet akkor mondjátok ! csaó

#3853
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Halihó Skacok!

Jelentem éppen az utolsó napomat töltöm gyesen a kutyussal! Tündéri!

Feltöltött kép

Hétvégén merre tekergünk???

Üdv!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3854
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
A 4e ft. az jó! Majd megnézem hogy amit küldtél az elég-e, ha nem akkor majd felhívlak holnap. A nyerget meg majd megnézem ha hajtunk. szia

#3855
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Most küldtem, ennyi elég, vagy lemaradt vmi? Nem nyertem, de mindjárt itt a névnap, és sarcolom a családot. A nyereg 4e volt. A minõségéhez képest sztem olcsó.

#3856
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia! majdnem de ügyesen álcáztam! nyertél a lottón? Mennyi volt a nyereg? Az adatokat a nevezéshez küldd már légyszi.

#3857
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Hali! A WTB nyereg nagyon jó, totális kényelem, még a tegnap feltört hátsómnak is. Lehet, hogy ehez hozzájárult az új Benger gatyó, és az új hajlított nyeregszár is? :D :D
BL: Öngól volt?

#3858
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Szia Wannaride! Megkaptam az üzenetet, más szerintem nem kell. Ha minden jól megy holnap el is intézem!

#3859
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 posts
Csaó csgy! Sikerült elintézni! simán kikaptunk, de úgy látom ez nem volt elég, mert az idõ csak ki... velünk! Na de mindegy majd szombaton!

#3860
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Sziasztok! Az idõjósok becsaptak, nyugodtan mehettünk volna túrázni. Én reggel elindultam, hogy tekerek egy rövidet, míg nem esik. Aztán olyan jó idõ volt, hogy hosszú lett belõle. A vége 87Km, Rákoshegy-Naplás tó-Nagytarcsa-Kistarcsa-Gödöllõ-Isaszeg-Dány-Kóka-Sülysáp-Mende-Maglód-Rákoshegy útvonalon. A fél távnál föltámadt a szél, aztán egyre erõsödött, és persze mindíg szembe fújt. A végére nagyon kikészültem, és a forgalom is baromi nagy volt a 31.-n. Ráadásul az alsó fertályomat annyira kikezdte a nyereg, hogy erõs felindulásomban vettem egy kényelmesnek tûnõ WTB-t gyorsan.
Hápi: Ha nem esik megyek, elõtte csörgök. A 22.-i bulira remélem tudok menni.
BL: Sikerült kikapni?