Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3241
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Zoozoo: gratula! Az elsõ lépést megtetted. Legközelebb fölmész az elsõ kanyarig, és így tovább... Ha nem szenvednénk, akkor nem is lenne értéke az egésznek. Errõl szólnak a maratonok is, szerintem.


Köszönöm, bár a gartulációt az elsõ kanyar után fogom elfogadni :D Amíg gyalogosan is haldoklom fölfelé, addig nagy mellényt nem vághatok az arcomhoz :)
Irigyellek, hogy láttad a 125-ös futamot - volt egy reményem a futam elõtt, amikor láttam a 2. edzés helyet. Egy MotoGP futam (vagyis 125ccm, 250ccm, MotoGP) mindig felér egy F1-es évaddal izgalom szempontjából - hozzáteszem, hogy sajnos, mert az F1 is lehetne ugyanilyen jó :)

#3242
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Majd valamikor bõvebben, ha lehet! A képek szerint klassz lehetett. A két Lacival meg türelmesen, majd csak megedzõdnek ;) !

#3243
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Gyors élménybeszámoló: jó vót! Csak a 2 Laci miatt nem lehetett sose haladni!

Képek: http://kep.tar.hu/kisocsike

KisOcsike

#3244
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
A holnapra tervezett közös laktanyamászás közkívánatra kedd estére halasztva. Azért én megyek valamerre holnap, ha valaki akar, akkor csatlakozhat. Az elõzõ beszólásomban a "boj" helyesen így néz ki: boly.
Élménybeszámolót kérek, milyen volt a mai túra! Megvolt Dobkõ?

#3245
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Talmácsi megint nyert a mai versenyen, és ezzel holtversenyben az elsõ helyen áll a VB.-n :clap: . A verseny egyébként baromi izgalmas volt, többször álltam az infarktus szélén, az utolsó körig együtt volt egy nyolcas boj, és folyamatosan elõzgették egymást. Ezen az egy a versenyen annyi izgalom volt, mint a F1-ben egész évben. Ezért megérte itthon maradni!

#3246
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Rix Raw: csodálkozom, hogy csak most csatlakozol. Öcsike biztos horrorisztikus történeteket mesélt rólunk. A laktanyához vasárnap délután szivesen feltekernék, ha valaki velem tart. Ez természetesen az összes XVII.ker topik olvasójához szól. A sörözés pedig nem kérdés.


Csupa csúnya dolgot mondott rólatok ,de a valódi okom mégis az volt ,hogy ma már nem annyira CC az elsõdleges funkcióm.

Ugráláshoz sok a 85 kiló szerinted ? Én közel 100 voltam ,most vagyok én is 85. Triálhoz valóban sok lenne ,de a freeriderek és a dirt jumperek általában dagadtak és szõrösek.

Megdöntendõ BMX score : 213212

Vasárnap még nemtom mi lesz ,de ha ráérek szívesen veletek tartok a recsegõ küllöimmel és a kattogó monoblokkommal együtt ,a kicsattanó telómról nem is beszélve ! :D

#3247
B.L.68

B.L.68

    vendég

  • fórumtag
  • 151 hozzászólás
Öcsike! Akkor reggel 9-re jössz? Csörgess meg reggel hogy mi a helyzet. Hápi is jön velünk?
A csúcsot nem elég meghódítani, ha felértél nézz is körül!!

#3248
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Rix Raw: csodálkozom, hogy csak most csatlakozol. Öcsike biztos horrorisztikus történeteket mesélt rólunk. A laktanyához vasárnap délután szivesen feltekernék, ha valaki velem tart. Ez természetesen az összes XVII.ker topik olvasójához szól. A sörözés pedig nem kérdés.

#3249
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Zoozoo: gratula! Az elsõ lépést megtetted. Legközelebb fölmész az elsõ kanyarig, és így tovább... Ha nem szenvednénk, akkor nem is lenne értéke az egésznek. Errõl szólnak a maratonok is, szerintem.

#3250
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Zoozoo: B+ cuccoktól ne félj, én még nem törtem el semmit. Legfontossabb a rendszeres karbantartás!!

#3251
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Avatart nem tudom majd próbálkozok, meg jön uncsitesóm a rendszergazda, aki otthon van a számítógép világában és vele megoldjuk a problémát. Bizom benne.
Akkor holnap Dobogókõ!! :bananadan
Csgy: van nekem itthon colos vízcsõ. Körbetekerjük szigetelõszalaggal és már mehet is a vázba!:)
Indulást telcsin egyeztetjük!

#3252
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Hali itt! Ezt most úgy mondtad, mintha nem 6 éve ismernénk egymást!
Egyébként meg mióta próbállak felrángatni a laktanyába???
Sikerült 22 000 pont!
Kedvenc stílusom: BMX de szeretek havon gördeszkázni!!

Zoozoo!

Remélem azért jól érezted magad! Azért derekasan helytálltál, merthát végülis feljutottunk! És különben is a lelkesedés a lényeg! A többi majd jön magától!

KisÖcsike


22000??? ejjj, gyúrnom kell rá.
Igen, lelkesedés a régi, de az erõnlét még nem :))

#3253
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

KisÖcsikét már ismerem ,tekertünk is párszor együtt.


Hali itt! Ezt most úgy mondtad, mintha nem 6 éve ismernénk egymást!
Egyébként meg mióta próbállak felrángatni a laktanyába???
Sikerült 22 000 pont!
Kedvenc stílusom: BMX de szeretek havon gördeszkázni!!

Zoozoo!

Remélem azért jól érezted magad! Azért derekasan helytálltál, merthát végülis feljutottunk! És különben is a lelkesedés a lényeg! A többi majd jön magától!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3254
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

A beszámolódat olvasva arra gondoltam ,hogy ha legközelebb ilyesmire vetemedsz ,akkor esetleg veletek tartanék ,ha nem zavarok ,legyen már két mászni képtelen ember.

-RR


A beszámolómtól kedvet kaptál?! Igazi harcos lehetsz. Mai nap az emelkedõ aljáig én is annak hittem magam :D

#3255
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Fogalmam sincs hogy hívják azt ,amire gondoltam ,ezért is írtam hülyeséget. Tudod role call. Szal mindenki ide dob egy nevet ,bringázási stílust ,esetleg a bringáját ,kedvenc színét ,kedvenc nõi nevét és azt ,hogy hány pontot ért el ebben :

A beszámolódat olvasva arra gondoltam ,hogy ha legközelebb ilyesmire vetemedsz ,akkor esetleg veletek tartanék ,ha nem zavarok ,legyen már két mászni képtelen ember.

-RR


- Nos a BMX parkban egy esést sikerült elérnem.
- Zoli vagyok
- Bringázási stílus - nos, khmm... nagyhasú (bojler), sörszeretõ majdnem bringás - erõnléti állapotom szerint - komolyra fordítva - XC áll a legközelebb hozzám (érdekel egyébként egy-két trükk az ugrálásból is - de ezt talán ne 85 kilóval :))
- kedvenc színem??? hátõõõ leginkább a természet színei
- kedvenc nõi nevem Anikó - bár ilyen még nem volt, de a mai felfordult világban már egyáltalán nem lógok ki a tömegbõl, ha épp név szerint keresek magamnak párt.
- Azt is mondjam, hogy milyen fazonra nyírt cicát szeretek? :)

Ennyi
ÕÕÕ, egyébként, ha a nick-nevekre kattansz bal gombbal, akkor a szem. adatoknál látsz egy-két közérdekû infót ;)

#3256
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Rix Raw!

Én is XC-s szeretnék lenni, persze ez évek múlva értendõ (lásd fenti beszámoló), de szívsesen villantok egyet magamról, ha elárulod, hogy pontosan mit is értesz ezalatt. :)

üdv. zoozoo


Fogalmam sincs hogy hívják azt ,amire gondoltam ,ezért is írtam hülyeséget. Tudod role call. Szal mindenki ide dob egy nevet ,bringázási stílust ,esetleg a bringáját ,kedvenc színét ,kedvenc nõi nevét és azt ,hogy hány pontot ért el ebben :

A beszámolódat olvasva arra gondoltam ,hogy ha legközelebb ilyesmire vetemedsz ,akkor esetleg veletek tartanék ,ha nem zavarok ,legyen már két mászni képtelen ember.

-RR

#3257
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Sziasztok!

Pécel - laktanya: die.

KisÖcsikével mentünk ma egy ultrarövidet, ami persze nekem ipari hosszúnak számít keresztúrról a laktanyához. Hát srácok, le a kalappal elõttetek; egy menteben megmásszátok az a tortúrát, ráadásul hallom, hogy ha edzetek, akkor 2-3x is egymás után?!?? Noooooooorrmmmááá.....
Hagyjuk.
A mese: befordultam az igazi emelkedõre és még azon egyenes végén (köbö 200 méter), a kanyar elõtt kidõltem és végem lett. Szívem a fejem búbjában, levegõ lent a völgyben, de ott nem, ahol kellett volna és lihegés, mint egy négylábú legjobb barát. Sacc 10 perc ácsingózás után úgy éreztem, hogy ma már nem ülök bringára, de feltolom, ha már itt vagyok. A domb teteje elõtt 150 méterrel pedig végleg kész voltam! Szívem megint kész, többször vészesen megszédültem, levegõ sehol. :( Le kellett feküdnöm és egy jó 40 percet eldumáltunk KisÖcsivel minden széprõl és jóról, persze úgy, hogy kapjak levegõt... Kimúltam. Utána persze felmentünk és szép volt a kilátás - szinte 360°.
Lefelé könnyebb volt...
Ezúton is köszi Öcsike, hogy türelmed volt, ehhez a fetrengõ homárhoz :)
Borzasztó gyenge vagyok és borzasztó sokat kell még erõsödnöm - nem volt hülyeség a 'jövõre csatlakozok hozzátok' duma.
Uff.

***

Rix Raw!

Én is XC-s szeretnék lenni, persze ez évek múlva értendõ (lásd fenti beszámoló), de szívsesen villantok egyet magamról, ha elárulod, hogy pontosan mit is értesz ezalatt. :)

üdv. zoozoo

#3258
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Sziasztok!

Én is XVII. kerületi rider vagyok ,de miután beleolvastam az üzikbe láttam ,hogy csupa CCs arc van itt ,gondoltam felesleges írnom ,teljesen más az érdeklõdési körünk. Ezért is írok most. :D

Kb 3 éve tekergetek komolyan ,ennek nagyrésze hobby CCvel ment ,de pár hónapja elkezdtem urban(street) rideot folytatni ,meg egyre nagyobb droppokat csinálni és tervezem ,hogy belekóstolok a dirt jumpba is.

KisÖcsikét már ismerem ,tekertünk is párszor együtt.

Amúgy a bringám egy 2005-ös Kona Shred vázra épített kis szépség. Persze lehet ,ti nem találjátok szépnek ,Öcsike is állandóan fikázza az általam szépnek tartott bringákat és mutogatja a felháborító geometriával rendelkezõ (persze csak viccelek) ,csillogó-villogó uncsi kis lovakat. ;)

Kérhetek ,egy olyat ,hogy mindenki villantson egyet az itt lévõk közül ,csak ,hogy tudjam mennyien és mifélék tekernek Rákos környékén ?

Ha esetleg van hozzám hasonló nem CCs arc ,aki úgy érezte megdobálnák és köpködnék az XC arcok és ezért nem írt ,az is dobjon már ide egy pici üzit.

Ciao,
Rix Raw

#3259
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nekem 27,2-es kéne, de azért köszi!

#3260
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Hali! Én a szombatot sajnos kihagyom, több okból is. Az egyik, hogy nincs nyeregcsövem...


Milyen nyeregcsõ kellene? 31.6-os van itthon 1 elfekvõben.. persze lehet, rövid lenne, de egy próbát megért...
WaNNaRiDE