Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2861
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

De most jut eszembe ,szerintem te azért sértõdtél be ,mert Gulyás Zoltán kollégánkra gondoltál a "gulya" hallattán.


Szerinted mi másért lennék így kiakadva??? :wallbange

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2862
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Azért ez nagyon durva volt! :mad: Tudom, hogy nálam van a CD kb 3 éve, de ezt azért nem vártam volna tõled! :scared: Még egy sorozat-gyerekgyilkosnak se kívánnám, amit te tettél velem! :rocketman Azt hiszem megyek. és felakasztom magam... nincs értelme az életemnek ezek után....

KisÖcsike :behead:

ui. A hülye CD-et meg magammal viszem a sírba! És kísérteni foglak!


Óvatosan azzal a guillotine (így kell írni?)-al ,ha levágod a fejed ,akkor nehéz lesz felakasztani magad.

De most jut eszembe ,szerintem te azért sértõdtél be ,mert Gulyás Zoltán kollégánkra gondoltál a "gulya" hallattán.

#2863
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

TE GULYA !


Azért ez nagyon durva volt! :mad: Tudom, hogy nálam van a CD kb 3 éve, de ezt azért nem vártam volna tõled! :scared: Még egy sorozat-gyerekgyilkosnak se kívánnám, amit te tettél velem! :rocketman Azt hiszem megyek. és felakasztom magam... nincs értelme az életemnek ezek után....

KisÖcsike :behead:

ui. A hülye CD-et meg magammal viszem a sírba! És kísérteni foglak!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2864
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Azé há má ne má itten csináljad a feszültséget! Nihhh! Peeeersze! Majd Én, a TE CD-et vigyem vissza NEKED! Minek hagytad nálam??? Ma reggel is sokat szívtál! :mexico:

Egyébként lehet, hogy ezt a bedobós dolgot megjátszom valamikor, mer már agyamra megy a hülye CD-éd! :lol1: Különben is! Azóta már egy csomó új filmet kiadtak tutira, amikeben nagyobbakat ugranak, meg nagyobbakat esnek, meg nagyobbakat énekelnek! Vegyé olyat! Ezen ami nálam van, még 28-as Csepel bringákon nyomják a 7cm-es járdáról ugrálást! Tök elavult!

KisÖcsike


Viccet félretéve ,közel ilyen szénten elavult ,tényleg. De hangulatos és szeretem és ami a legfontosabb : AZ ENYÉM !

Ráadásúl szerintem nem is én hagytam nálad ,hanem te vitted el. TE GULYA !

#2865
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

,bár mivel már évek óta nálad van talán illene elgurulnod ide ,ha épp errejársz és becsöngetned a cdvel... Persze ilyet nem feltételezek rólad.. :)

Püssz


Azé há má ne má itten csináljad a feszültséget! Nihhh! Peeeersze! Majd Én, a TE CD-et vigyem vissza NEKED! Minek hagytad nálam??? Ma reggel is sokat szívtál! :mexico:

Egyébként lehet, hogy ezt a bedobós dolgot megjátszom valamikor, mer már agyamra megy a hülye CD-éd! :lol1: Különben is! Azóta már egy csomó új filmet kiadtak tutira, amikeben nagyobbakat ugranak, meg nagyobbakat esnek, meg nagyobbakat énekelnek! Vegyé olyat! Ezen ami nálam van, még 28-as Csepel bringákon nyomják a 7cm-es járdáról ugrálást! Tök elavult!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2866
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

I'm trying, I'm trying! De neked is a nagy fejeddel csak ilyenkor jut az "eszedbe"! Bezzeg bringázás elõtt soha! Majd tekerés elõtt közvetlenül call me, sömös, or something, oszt majd viszem mint kisangyal! :)

KisÖcsike


NÜ !? Miket beszélsz te itt ,jobbágy ? TE tartozol NEKEM ,szal ne terelj ,mert eltépem a sípcsontodat ! Nahát... sunafütty...

Szal ,jó ,ha lesz bicóm és esetleg tekerünk is akkor rádförmedek ,bár mivel már évek óta nálad van talán illene elgurulnod ide ,ha épp errejársz és becsöngetned a cdvel... Persze ilyet nem feltételezek rólad.. :)

Püssz

#2867
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Pedig arra kéne törekedned ,hogy visszajuttasd hozzám végre azt a cdt ,te tulok !


I'm trying, I'm trying! De neked is a nagy fejeddel csak ilyenkor jut az "eszedbe"! Bezzeg bringázás elõtt soha! Majd tekerés elõtt közvetlenül call me, sömös, or something, oszt majd viszem mint kisangyal! :)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2868
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Nem baj! Nem is az volt a cél, hogy téged "kielégítselek"! :P

KisÖcsike


Pedig arra kéne törekedned ,hogy visszajuttasd hozzám végre azt a cdt ,te tulok !

#2869
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

I know ,I know... "Don't Panic !"

Amúgy válasznak nem túl jó.


Nem baj! Nem is az volt a cél, hogy téged "kielégítselek"! :P

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2870
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

No para!

KisÖcsike


I know ,I know... "Don't Panic !"

Amúgy válasznak nem túl jó.

#2871
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ne csináld már a régi eresztésbõl az az egyik legjobb. *sóhaj*
Kerítsd már elõ ,légy oly kedves...


No para!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2872
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Milyen bringás videó??? Nálam??? Má megint félre beszélsz!

Különben is... biztos szervízben van!

KisÖcsike


Ne csináld már a régi eresztésbõl az az egyik legjobb. *sóhaj*
Kerítsd már elõ ,légy oly kedves...

#2873
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

ÉS A BRINGÁS VIDEÓVAL ,AMI MÁR 450 ÉVE NÁLAD VAN !


Milyen bringás videó??? Nálam??? Má megint félre beszélsz!

Különben is... biztos szervízben van!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2874
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Öhhmm izé bocsánat!! Kérek engedélyt meghunyászkodni!

MARZOCCHI Z1 DROP OFF COMP

Ár: 79.900 Ft.

Csillapítás: nyílt olajfürds cartridge
sebességérzékeny szeleppel (SSV)
Állíthatóság: kompresszió
Rugózás: egy oldal rugó, egy oldal leveg
Rugóút: 130mm Becsúszószár: 32mm


Mégegyszer elnézést!

KisÖcsike


HÁT TE HÜLYE VAGYOK ! :D
Csak vicceltem ,nem kellett volna..ó...megható. Mingyá sírok...
Köszi.
Amúgy meg ,engem a sima 100mmes érdekel ,dirt jump bringára én nem megyek 100 fölé. ;)
Viszont érdekes ,hogy ilyen rohadt olcsó...akkor lehet a 100mmes olcsóbb ,mint a mostani telóm ? Hmm...csaknem.
Nah ennek utánajárok...ha hazajöttem ,mert most el.

Persze ,ha már ennyire formában vagy utánajárhatsz ennek is te. Viszont ne ide postold légyszives ,majd hívj fel és megmondom mikor jöhetsz át az infoval ÉS A BRINGÁS VIDEÓVAL ,AMI MÁR 450 ÉVE NÁLAD VAN !

Pussz ! ;)

#2875
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Én úgy gondoltam ,hogy te nyitsz inkább egy googlet és rákeresel. Végülis ezért fizetlek ,vagy nem ?


Öhhmm izé bocsánat!! Kérek engedélyt meghunyászkodni!

MARZOCCHI Z1 DROP OFF COMP

Ár: 79.900 Ft.

Csillapítás: nyílt olajfürds cartridge
sebességérzékeny szeleppel (SSV)
Állíthatóság: kompresszió
Rugózás: egy oldal rugó, egy oldal leveg
Rugóút: 130mm Becsúszószár: 32mm


Mégegyszer elnézést!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2876
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Nem gond! Nyiss neki egy új topicot! ;)

KisÖcsike


Én úgy gondoltam ,hogy te nyitsz inkább egy googlet és rákeresel. Végülis ezért fizetlek ,vagy nem ?

#2877
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Üdv Minden kedves, és kedvtelen rákosmenti, és nem rákosmenti illetõségû élõ egyednek, kik itten olvassák eztet itt!

Van kedve ma valakinek tekerni menni?? Én lelépek elõbb, ami annyit tesz, hogy kb 5 fele már a drótszamáron tudok pozicionálódni!

KisÖcsike

ui: a jelentkezési procedúra a szokásos....


Hát az 5 óra sztórnózva.... nem tudok elõbb lépni! Ha valakit érdekel akkor 6:30 Azúr, as always..

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2878
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Végülis jól nézne ki egy fekete becsúszószáras Drop-Off Comp. Mennyi egy olyan ,nem tudja valaki ? Nincs kedvem rákeresni. :)


Nem gond! Nyiss neki egy új topicot! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2879
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Üdv Minden kedves, és kedvtelen rákosmenti, és nem rákosmenti illetõségû élõ egyednek, kik itten olvassák eztet itt!

Van kedve ma valakinek tekerni menni?? Én lelépek elõbb, ami annyit tesz, hogy kb 5 fele már a drótszamáron tudok pozicionálódni!

KisÖcsike

ui: a jelentkezési procedúra a szokásos....


Inkább kérdezd ,hogy tud-e menni valaki.
Max 2-3 nap és elhozom a bicót ,vagy szar telóval ,vagy a már jóval. De az is lehet ,hogy ráfizetek picit és benevezek valami ütõsebb cuccra. Végülis jól nézne ki egy fekete becsúszószáras Drop-Off Comp. Mennyi egy olyan ,nem tudja valaki ? Nincs kedvem rákeresni. :)

#2880
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Üdv Minden kedves, és kedvtelen rákosmenti, és nem rákosmenti illetõségû élõ egyednek, kik itten olvassák eztet itt!

Van kedve ma valakinek tekerni menni?? Én lelépek elõbb, ami annyit tesz, hogy kb 5 fele már a drótszamáron tudok pozicionálódni!

KisÖcsike

ui: a jelentkezési procedúra a szokásos....
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....