Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#2841
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Mi ez a nagy hallgatás??? Látszik, hogy nem voltam 1 napot! :spioch:
Esti tekerésre még jelentkezõ??? Reméljük addigra elmennek a gonosz felhõk valahova máshova, mert az nem lesz jó, ha akkor ott lesznek mert hát az milyen dolog már és különben is! :scratchhe

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2842
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Csütörtöki útvonalterv létezik?


Hát még alakul! Próbálok az útvonalba még pár hegyet/dombot bezsúfolni, hogy legalább a 3000m szint meglegyen..... :chin:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2843
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Szõke úr a Patakyban elvégezte a technikusit... most meg még nem dõlt el hova fog járni... Hétvén beszéltem vele, majd legközelebb megkérdezem. És pont most volt bent a nõvér nálam a võlegényével. Elintézem nekik egy faintos nászutat!


Akkor feltehetõleg nem õt láttam. Csodálkoztam is ,mert úgy tudom ,hogy az valami szakközépsuli féleség. Mindenesetre érdekes ,mert nagyon hasoníltott rá és azt nem mondhatnánk ,hogy a "kígyó" tucatforma lenne. ;)

#2844
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás


Hétvégén irány a Zemplén!
Apropó: nem tudja valaki milyen utak lehetnek ott. A múltkor mintha valaki említette volna, hogy ott van telkük!


Jelen.
Nem tok mit mondani - iszonyat jó lehet sztem cangázni arra felé, de két keréken nem mentem még ott soha. Azt tudom mondani, hogy köbö 5-600m-es hegyek és kb 30 vár, ill. várrom van a környéken. Mindenesetre nem az nyugodt vonalvezetés-fajta hegység :)

Csütörtöki útvonalterv létezik?

CsGy: nagggyon penge lett :) Vigyázz, nehogy visszajöjjenek érte a jövõbõl a tudod kik :D

#2845
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Ocsike! Semmisitsd meg végre azt a k. CD-t... ahogy azt a filmekben szokás... (vö. Szikla) hétvégén tekergés? Neveztem a Bükkmaratonra. :D Kéne menni tekerni.


Megsemmisíteni??? Minek, még jobban??? :gwizd:

Csak nem ki akarod vinni a mûanyag Trekket végre a szabadba??? :)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2846
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Hali! Nézzétek, milyen terminátoros lett a bringám:
http://pix.bikemag.h...ageViewsIndex=0


Nagyon vadállat csudaszuper-csodacsoki lett a vasparipa! Megint hozzányúltál a Lottónyereményedhez???? :chin: De tényleg, nekem frankón tetszik! Ügyes! :cool2:

KisÖcsike

ui: persze... nem egy Trek.... :gwizd:
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2847
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Otthon miért nem használsz MSNt ,kérdezni akarok valamit ,de nem vagy ott ,szal megkérdezem itt.

A Szõke Csaba nemtod véletlenül milyen suliba és hova jár ? Mintha sulibamenet a kerékpárról láttam volna egyszer-kétszer annál a sulinál ,ami elõtt a vodafonos reklámban távcsövezik Béla (Kovács Lajos).


MSN van itthon, de ki szoktam lõni, me itthon ne zaklassanak! Meg amúgy se vagyok gép elõtt. A gép az megy, rajta levelezõ progi, (meg persze letöltések) és ha valaki hozzászól a topichoz akkor arról azonnal kapok e-mailben értesítõt, és ha éppen erre járok, akkor válaszolok! Lényeg: azé nincs MSN oitthon, me xarok a gépre! ;)

Szõke úr a Patakyban elvégezte a technikusit... most meg még nem dõlt el hova fog járni... Hétvén beszéltem vele, majd legközelebb megkérdezem. És pont most volt bent a nõvér nálam a võlegényével. Elintézem nekik egy faintos nászutat!

Na ennyi! Látom sikerült sok érdektelen infót megosztanom......

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2848
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Ocsike! Semmisitsd meg végre azt a k. CD-t...

Amennyiben hajlandó vagy megvenni nekem eredetiben ,akkor adhatsz ilyen és hasonló kis butus ötleteket ,máskülönben viszont csak magadban nevetgélj az ilyesmin és ne írd le. ;)

#2849
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Persze, legalább 5dkg-al. Idáig csak ez tartott vissza mászás közben. :D

#2850
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Hali! Nézzétek, milyen terminátoros lett a bringám:
http://pix.bikemag.h...ageViewsIndex=0


Ehh... komoly... miért jobb így? Könnyebb legalább? :)
WaNNaRiDE

#2851
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Ocsike! Semmisitsd meg végre azt a k. CD-t... ahogy azt a filmekben szokás... (vö. Szikla) hétvégén tekergés? Neveztem a Bükkmaratonra. :D Kéne menni tekerni.
WaNNaRiDE

#2852
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hali! Nézzétek, milyen terminátoros lett a bringám:
http://pix.bikemag.h...ageViewsIndex=0

#2853
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Ugye-ugye.... Tényleg olyan gázos volt......

KisÖcsike


Akkor is csak azt tudom mondani ,sajnálom ,hogy TE félreértetted. Hülyegyerek. :P Te tulok ,teee !

Otthon miért nem használsz MSNt ,kérdezni akarok valamit ,de nem vagy ott ,szal megkérdezem itt.

A Szõke Csaba nemtod véletlenül milyen suliba és hova jár ? Mintha sulibamenet a kerékpárról láttam volna egyszer-kétszer annál a sulinál ,ami elõtt a vodafonos reklámban távcsövezik Béla (Kovács Lajos).

#2854
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Én már nem emlékszem. Ja ,de ...


Ugye-ugye.... Tényleg olyan gázos volt......

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2855
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Onnantól kezdve, hogy legulyáztál, ez már véresen komoly.... :ax:

KisÖcsike


Félreértés ,én nem A Gulyára gondoltam ,csak mondtam ,hogy "nü ,te gulya" !

Szerencsétlen Zoli ,tényleg ennyire gáz srác ? :) Én már nem emlékszem. Ja ,de ...

#2856
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

agy egyszerüen csak legyenek ott a megjelölt helyen és idõben.


Nahhh! Hápim! Ez már nyílt lázongás! Csak mindent szépen rendesen csinálni!


Hétvégén irány a Zemplén!
Apropó: nem tudja valaki milyen utak lehetnek ott. A múltkor mintha valaki említette volna, hogy ott van telkük!


Hápi! Asszem van rá esély, hogy én is megyek! Persze csak rövid távon! Ma ajánlották! Nézzétek meg: http://www.zemplenma...ture/index.html Tök frankó, szép helyek vannak! És van rövid táv is! :) De mondom, ez még nem tuti, még elválik, hogyan alakul a hétvégém....



Nem olyan éles ám ez a cd vita ,csak viccelõdtünk. Eltekintve attól a résztõl ,hogy eltépem a sípcsontját ,ha nem kapom vissza rövid idõn belül.


Onnantól kezdve, hogy legulyáztál, ez már véresen komoly.... :ax:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2857
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Csüt. este 18:30 a régen vót Azúrnál (szemüvegbót lett).
Öcsi meg Csgy jelentkezését már elfogadtuk, a többiek Öcsi féle nevezési procedúrát követve jöhetnek, vagy egyszerüen csak legyenek ott a megjelölt helyen és idõben. -és addig nem szétszedni egymást egy CD miatt! Nem évült még el a dolog?

Hétvégén irány a Zemplén!
Apropó: nem tudja valaki milyen utak lehetnek ott. A múltkor mintha valaki említette volna, hogy ott van telkük!


Elméletileg csütörtökre lesz is bringám. Új telóval ,amire mondjuk 20kt rá kell fizetni (a 100mmes Drop Off Comp is 79.990 - de most ,hogy belegondolok ,asszem nincs is 100mmes ,az 110 lesz) ,de sebaj. Szal lehet én is odagurulok majd srácok ,ha nem zavarok.

Nem olyan éles ám ez a cd vita ,csak viccelõdtünk. Eltekintve attól a résztõl ,hogy eltépem a sípcsontját ,ha nem kapom vissza rövid idõn belül. ;)

#2858
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Csüt. este 18:30 a régen vót Azúrnál (szemüvegbót lett).
Öcsi meg Csgy jelentkezését már elfogadtuk, a többiek Öcsi féle nevezési procedúrát követve jöhetnek, vagy egyszerüen csak legyenek ott a megjelölt helyen és idõben. -és addig nem szétszedni egymást egy CD miatt! Nem évült még el a dolog?

Hétvégén irány a Zemplén!
Apropó: nem tudja valaki milyen utak lehetnek ott. A múltkor mintha valaki említette volna, hogy ott van telkük!

#2859
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

No ,én nemtom ! Litér ?
Apropó ,van ilyen település "Litér". :D


Mi-Mikó??? Kérem kapcsolja ki!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2860
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Szerinted mi másért lennék így kiakadva??? :wallbange

KisÖcsike


No ,én nemtom ! Litér ?
Apropó ,van ilyen település "Litér". :D