Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#2821
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Széles: Vadröff lett a bringa! Elég agresszív street fighter kinézete lett! Gtratula!
Hápi: Sajna nemvolt idõm vele foglalkozni, majd jövõ héten szerzek bele csavart! Addíg meg elsõfék rulez!
Vasárnap szinte már 100%, hogy nem megyek. Idõbõl se jön ki, meg sár lesz dögivel, én meg nem dagonyázok végig még egy versenyt....

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2822
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Jelen.
Nem tok mit mondani - iszonyat jó lehet sztem cangázni arra felé, de két keréken nem mentem még ott soha. Azt tudom mondani, hogy köbö 5-600m-es hegyek és kb 30 vár, ill. várrom van a környéken. Mindenesetre nem az nyugodt vonalvezetés-fajta hegység

Igazából csak az érdekel, hogy milyen saras a terep arra felé, meg esõ esetén menyire járható. Az emelkedõk anyira nem foglalkoztatnak mert hát azért megyek, hogy szenvedjek egy kicsit.

Öcsi: Trek mert megérdemled. Mi a helyzet a hátsó fékkel? Sikerült csavart szerzni bele? Jösz vasnap!

Csgy: itt a nyár és mindenkire rájött a festhetnék. Haver is a lakást festi. A lakás is olyan szinû mint a gép? Boldog ünnepeket a gyerköcnek. Aztán a hétre elég a bulizásból tessék tekerni is. Jó nyaralást a Balcsin. Jöv. héten mentek? Vasnap lesz Öcsön a Balatonrégió Mountainbike verseny (sportaktiv.hu). Bringát vinni és nevezni, és velem együtt tekerni, vagy ha nem hát csak szurkolni. Persze nem kötelezõ, csak önkéntes alapon, és csak ha van kedvetek.

Egyik korábbi hozzászólásomban jeleztem egy Börzsöny-túrát aug. 6.án. Itt minden részletet megtaláltok -akit érdekel:
http://forum.bikemag...ed=1#post293903

#2823
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 posts

Hali! Nézzétek, milyen terminátoros lett a bringám:
http://pix.bikemag.h...ageViewsIndex=0

Mi változott rajta azonkívül, hogy lekopott a fehér festék és oxidálódott az aluváz. Ja tényleg, most látom csak: új a nyeregcsõ. Én csak ennyi változást látok, mert hirtelen nincs elõttem milyen volt az elõtt.

#2824
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Nekem az a tapasztalatom, hogy már csak nagyon kevesen vannak akik értik miért int a másik. Leginkább idõsebb (ld. 40 év körül és a fölött) országútisok szoktak visszabiccenteni, a frííííííarcok meg már évek óta túl fríííííík ahhoz, hogy köszönjenek.
Városban még a montisok sem biccentenek vissza, legfeljebb terepen.

Ez van, a bringázás is globalizálódik ergo egyre többen használják és elveszíti azt a régi családias hangulatát hogy: jééééé sporttárs, majd jól oldalba rúgom.

Hiába vagyunk egyre többen, a közvetlenség kihal, pedig szükség lenne rá, nagyon.


Sokat dob a hangulatán a kerekezésnek ,ha barátias a légkör és a szembejövõkkel köszöntök egymásnak ,dehát ez van.

Köszönnek majd neked a free arcok is ,ha össztelós leszel ,elõl legalább 130mmel és persze ha az épp trendi bringás dzseki ,meg bringás naci van rajtad. ;) Bármennyire is szomorú ,sok esetben így mûködik.

#2825
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Nekem az a tapasztalatom, hogy már csak nagyon kevesen vannak akik értik miért int a másik. Leginkább idõsebb (ld. 40 év körül és a fölött) országútisok szoktak visszabiccenteni, a frííííííarcok meg már évek óta túl fríííííík ahhoz, hogy köszönjenek.
Városban még a montisok sem biccentenek vissza, legfeljebb terepen.

Ez van, a bringázás is globalizálódik ergo egyre többen használják és elveszíti azt a régi családias hangulatát hogy: jééééé sporttárs, majd jól oldalba rúgom.

Hiába vagyunk egyre többen, a közvetlenség kihal, pedig szükség lenne rá, nagyon.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#2826
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
Mutogatom már picit a bicómat ,ha nem haragszotok...annyira imádom. ;)

Az út... (A kemping ,a noname "mx" bicók és persze a nemtomhogykellleírni "skolnyik" kivételével. Az elsõ montim viszont lehet ideillene ,de az sincs itt.) ;)

http://pix.bikemag.hu/Rix+Raw/

Ja és sajnos a Polaris1.0 sincs meg ,nem találtam róla képet.

#2827
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Alibi bringás! :mexico:

Sok surmo van egyébként a bringások között is. De 2 kategóriába lehet választani õket:
1. Azé nem köszön vissza, me felsõbbrendûnek érzi magát. (outisok a legnagyobb része, de azért már javul halyzet)

2. A gyerek nézi az extrém csatonát, aztán kitalálja, hogy õ is olyan cool lesz! És foggalma sincs az alapvetõ bringás szokásokról sem... neki csak azé kellett a bringa, hogy nagggyon kúúúl legyen!

Ez van! Persze kivételek mindig vannak!

KisÖcsike


Ezt asszem telibetaláltad. Mármint a két kategóriát.
Én meg mingyá megyek megin' bringázni ,csak lövök a szörnyrõl pár fotót.

#2828
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Update : Most látom csak ,hogy kb másfél órát tekertem és mégis ki vagyok. Ciki. Dehát amúgy sem XCs vagyok ,szal nem ez a lényeg ,hanem az ,hogy jól éreztem magam. ;)


Alibi bringás! :mexico:

Sok surmo van egyébként a bringások között is. De 2 kategóriába lehet választani õket:
1. Azé nem köszön vissza, me felsõbbrendûnek érzi magát. (outisok a legnagyobb része, de azért már javul halyzet)

2. A gyerek nézi az extrém csatonát, aztán kitalálja, hogy õ is olyan cool lesz! És foggalma sincs az alapvetõ bringás szokásokról sem... neki csak azé kellett a bringa, hogy nagggyon kúúúl legyen!

Ez van! Persze kivételek mindig vannak!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2829
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

jee, leesett, nem tok olvasni, mert azt olvastam, hogy "fõleg a szöveg végén" :D

bocccsánat, eltörött a hajam


Ugyan ,semmi gond. ;)

Rögtön elõzõ hozzászólásom után elmentem tekerni egy kis lightosat ,hát ez a két és fél hét nagyon betett. Sajnos a biciklizés nem olyan ,mint a biciklizés ,ezt bizony elfelejti az ember. ;) Bár csak annyit felejtettem el ,hogy fáradtan nem jó még csak lépcsõket sem ugrani ,mert szarul kapom ki az elejét. Meg a kondim romlott meg eléggé. Segáz.

Hazafelé láttam egy elég minimálisan összerakott (talán pont alapfelszereltségû) 2004es PolarXet ,mivel gondoltam szaktársról van szó ,hiába kisgyerek ,elõre köszönök. Semmi ! Csak néz rám bambán ,nem érti mi van. Ennyi ,nem köszönök többet egy bringásnak sem elõre ,hacsak nem egy bringáskasztba tartozunk ,de akkor is csak ,ha nem kisfiú és nem (látszik rajta ,hogy) divatbringás. Bah.

Update : Most látom csak ,hogy kb másfél órát tekertem és mégis ki vagyok. Ciki. Dehát amúgy sem XCs vagyok ,szal nem ez a lényeg ,hanem az ,hogy jól éreztem magam. ;)

#2830
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
jee, leesett, nem tok olvasni, mert azt olvastam, hogy "fõleg a szöveg végén" :D

bocccsánat, eltörött a hajam

#2831
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Ebben nincs logika
A szöveg végén egy videó van. Mi az a "fõleg"?


Hûha... :)
Ahogy KisÖcsike mondta ,a videó végén van egy szöveg.

#2832
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

Ebben nincs logika
A szöveg végén egy videó van. Mi az a "fõleg"?


Nem a videó végén volt egy szöveg??? De azért ne izgassátok fel magatokat nagyon! :cool2:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2833
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Szép ez a Polaris. Nekem is volt ,csak az még nem volt ilyen vaskos. ;)

A videó gagyi ,fõleg a szöveg a végén.


Ebben nincs logika
A szöveg végén egy videó van. Mi az a "fõleg"?

#2834
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
Ne bántsd már Modern Beszédet! A mai napig a legnagyobb kareoki sikerünk a Chery-Chery Lady volt. Bori, MT rajongó barátommal. Mondhatni, hogy megdöbbentõ siker!!! :mexico:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2835
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
Szép ez a Polaris. Nekem is volt ,csak az még nem volt ilyen vaskos. ;)

A videó gagyi ,fõleg a szöveg a végén.

#2836
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Jor má hart, jor má szól, á kippit sájning evriver á gó! Feltöltött kép


Feltöltött kép



u.i.: http://www.okorszem....f/chopchop.mpeg

#2837
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts
Csü!

Öcsi ,azt mutattam ,hogy ott volt mögöttem a kocsiban már a Shred. És nagyon durva lett! Megértem már miért kerül 20 000 forinttal többe ez a teló...huh ,istenség.

Jó kis ride volt ,csak kezdett hideg lenni és hazajöttem. Beszélgettem közben egy sráccal ,kérdezõsködött telóról ,meg tárcsafékekrõl és bár szimpatikus volt azé ,ostoba bizalmatlanságomból kifolyólag végig készen álltam az életemmel védeni a bringát a kötött felépítésü fiatalember és kutyái ellen. ;) Persze könnyen lehet szarul jártam volna ,who knows.

Rossz élmény ,mindig meglep ,hogy mennyire megy ez a rohadt kasztosodás. Dirt Jumpos ,meg zúzós arcok ,mindig vissza ,ha épp nem elõre köszönnek ,ma trialosoknak odaintek ,semmi ! Ez akkora gáz ,neveletlen kölykök.

Amúgy láttam ahol gyülekeztetek -bár még kocsiból- ,de inkább funolni ,meg lépcsõket ugribugrizni mentem. Szerencsére nem felejtettem sokat ,de azé volt egy lépcsõ ,amit a kétésfélhét elõtt leugrottam ,de most nem vállaltam be.

#2838
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

A mai tekerést úgy tûnik,hogy ki kell hagyjam. A fiam nagyon macerás egy ürge, tegnapelõtt szülinapja volt, most meg kitalálta, hogy ma van a névnapja, és jár neki az ünnepi vacsora. A szabim kellemesen telik, a fél házat már kifestettem, remélem vasárnapig elkészülök az egésszel. Utána nyomás a balatonra egy hétre :bananadan .


Hát sajnálom!

A Fiadnak Bódog szülinapot így utólag! :birth: És persze bódod nevenapját is ha már arra jár!

Neked meg jó festést! De azért ne vidd tulzásba a melót! hmmm... várjunk csak! Bringádat is átfestetted.... lendületbe voltál???? Most akkor az a kérdés, hogy a házatoknak is olyan Star Wars fílingje van???? :scratchhe

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#2839
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
A mai tekerést úgy tûnik,hogy ki kell hagyjam. A fiam nagyon macerás egy ürge, tegnapelõtt szülinapja volt, most meg kitalálta, hogy ma van a névnapja, és jár neki az ünnepi vacsora. A szabim kellemesen telik, a fél házat már kifestettem, remélem vasárnapig elkészülök az egésszel. Utána nyomás a balatonra egy hétre :bananadan .

#2840
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Hali!

Na végre voltam egy olyan igazi jó túrán - jó ez a szabadság.

Szóval szerdán tekertem 135 kilcsit. Bp-Budakalász-Pomáz-Dobogókõ-Pilismarót-Visegrád-Pap-rét-Szentendre-Budakalász-Bp.

A két hegyen persze mindkétszer kikészültem, de így is öszzejött a 20 kilcsis átlag - már a tiszta menetidõt alapul véve.

Szombaton meg megyek Tolcsvára rokonlátogatásra, de bringát nem tudok vinni, nincs bringatartóm, pedig gondoltam rá, hogy vasárnap átugranék Mádra a marcira.

Na mindegy. Emellett a délutánjaim meg azzal telnek, hogy gyermekjátékokat készítek 10-11-ig. Reni (feleségem) fog óvodában angolt tanítani, s most jár továbbképzésre reggel 9-tõl 5-ig, s másnapra csinálj prezentációt, hogy hogy tanítanád meg egy 2 éves gyereknek angolul a "szabad" szót-persze magyar beszéd nélkül-, meg ilyenek. Király.

Szóval csak bejelentkeztem, hogy elújságoljam az örömhírt.

Csövi.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce