Rükverc Urak!
???????
Háááát! Nekem nem tûnik túl izginek a dolog. Egy nem egész 4 kilcsis pályán városban körözgetni forgalomban, még ha az állítólag kicsi is. De még sokára lesz, alszunk rá egy párat.
Tamás, mivel te voltál az egyetlen, aki hajlandó voltál venni a szopós-nyalós cukorkából, megkérdezném, hogy nem akarod-e elfogadni az egész zacskót, mondjuk úgy, hogy cserébe, amiért ilyen jól szuperáltál a duózásban.
Tudom, tud traumát okozni a szembesülés a valósággal, de jobb ilyen fiatalon, mint késöbb.
Egyébként szerintem tökéletesen kifejezi egy duós fáradságát és harcát önnmagával. (Csak az a szopóka-nyalóka ne lenne ott!)
Namost EZ nagyon durva
Zoli mindig mûvészi képeket csinál rólam. Figyeljétek a fény-árnyék játékot
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
Namost EZ
Zoli mindig mûvészi képeket csinál rólam. Figyeljétek a fény-árnyék játékot
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
Hogy gurulsz ott végig tekerés nélkül, a teljes hossza bõ 300 m ?!?!?!
A szánkópályáshoz arról a trélrõl lehet lekanyarodni, szóval ugyanabban az erdõben van. Gúgli mepszen nem nagyon tudnám bejelölni. Amúgy nem tudom, most milyen állapotban van, egy srác építgette pár éve egyfolytában, de lehet, hogy most már nem csinálja, és leammortizálódott. Igaz nem is pump trail, néhány döntött kanyar, néhány mini ugrató és a végén egy dirt, de jó móka.