Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bakony-Balaton riders

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
11267 hozzászólás a témában

#11241
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Kedden valszeg új bicaj avatás a Koloska völgyben...

#11242
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Szerintem kedden ráküldöm az új bicómat. Úgyis mennem kell Füredre cimbimékhez.

#11243
[VA]Johny

[VA]Johny

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Amugy ha esetleg nem tudnátok(sztem mindenki tudja) szal ha megyünk ki a koloska forráshoz és nem állunk meg hanem megyünk sokkal tovább ott lesz 1 jó kis készülõ FR pálya!én meg haverok már elég rég veretünk ott és kissé felújítjuk meg kibõvítjük a cuccot jövõ tavasszal meg nyáron.Érdemes kimenni mert elég jó kis ugratók lesznek meg vannak!!
www.va-clan.gportal.hu

KoRn :guitar: System Of A Down

#11244
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Itt vagyok, de most már egy Kelly's Imagine '05-el rémisztgetem a gyalogosokat. Ideje megmutatni valami terepfélét az új gépnek, ha szervezõdik vmi erdei kiruccanás, szóljatok!

#11245
csika

csika

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Szasztok én is itt vagyok :) Várpalotáról.

#11246
[VA]Johny

[VA]Johny

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Jah egyet értek! Én pl füredi vagyok és még irogattam is abba a topikba ([VA]Johny Knoxville néven)de nulla élet volt semmi! Ez elég gáz azért mert tényleg megismerkedhetnénk esetleg élõben vagy elmehetnénk zúzni valahova vagy csak fórumozni de így???!!! Szal én egyetértek és rám számíthatsz!
www.va-clan.gportal.hu

KoRn :guitar: System Of A Down

#11247
[VA]Johny

[VA]Johny

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Csé! Benéztem.
www.va-clan.gportal.hu

KoRn :guitar: System Of A Down

#11248
[VA]Johny

[VA]Johny

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Jah ismerem hát!Eggyütt toljuk itt füreden néha meg 8évig osztálytársak és haverok voltunk és vagyunk ja meg 1 netes clanban vagyunk!lol gondolom náld görbítette el a szar psylo-ját??

#11249
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Ahoj Fürediek!

Légyszi nézzetek be a "Bakony-Balaton Bikers (BBB)"-ba!

#11250
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Üdv mindenkinek, aki a fenti régióhoz tartozónak érzi magát! Nem az EU-fória miatt tört rám ez a régióban gondolkodás, csak a lokálpatrióták között böngészve rájöttem, hogy sorra leülnek a veszprémi, füredi, palotai (bocs, ha vki kimaradt), jobb sorsra érdemes kezdeményezések. Ezért megpróbálom ezeket az elszigetelt közösségeket ebben a topikban egyesíteni.
Ha, gondoljátok, csatlakozzatok!
Jómagam Veszprém-Gyulafirátóton élek, és az utakon szembejövõ bringások számából kiindulva nem hiszem el, hogy nem tud mûködni egy élõ topik.
Minden esetre ha megyek valamerre nagyobbat tekerni, majd jelezni fogom itt. Illetve arra is használhatnánk a helyet, hogy nagyobb megmozdulásokra közös utazást megszervezzünk. Nem zárkózom el a valaki által már felvetett klub-témától sem.
Meg amúgy sem tart sokáig ide benézni pár "szóra", ha már úgyis fórumozik az ember.

Akkor hajrá!!!

#11251
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Sziasztok! Vászoly és Vigántpetend gondolom ismerõs hely. Az elõzõ 6évig lakóhely volt a másik pedig 15éve nyaraló, úgyh elég sûrûn megfordulok nálatok.
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#11252
k2dani

k2dani

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Hi Mindenki!
Én pécsi vagyok csak gondoltam benézek mer van egy b.füredi haverom.
Há nagyon nem vagytokitt azt látom.
kicsit nagyobb lelkesedéssel csináljátok!
Azt jó lesz! (Légyszi ne vegyétek fikázásnak!)

Na UFF néktek!
Ja amúgy a Miskót ismeritek???

#11253
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás

Ugorj el a fehérnéppel Tihanyba. A félsziget tetejére érdemes felmászni. Nézz körül a nyugati parton és az ófaluban is. A Káli medence is tud valamit... Ja, tavaly még én kölcsönöztem a Kellízeket, megtették a magukét, bár nem MTB egyikük sem... Veszprémben, a Betekints völgyben is jókat lazulhatsz, tuti kerékpárút visz fel Almádiból.


Igy igaz. Mellesleg 35-40-es átlaggal fel lehet szökni..
koNa kuLa

My Bike :

koNa kuLa o3, SiD TeaM, xT / xTR, MawiC CRoSSMax SL, RooX, FRM, NokoN, eGGBeaTeR

#11254
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
sziasztok,Kona találkozóra ugye elsétáltok?:) voltam két nyarat még anno '94-95 ben építõtáborban,délelõtt munka a sétányokon de délután hawaii :) nagyon szerettem ott lenni

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#11255
vendég_Jankó_*

vendég_Jankó_*
  • vendég
Ugorj el a fehérnéppel Tihanyba. A félsziget tetejére érdemes felmászni. Nézz körül a nyugati parton és az ófaluban is. A Káli medence is tud valamit... Ja, tavaly még én kölcsönöztem a Kellízeket, megtették a magukét, bár nem MTB egyikük sem... Veszprémben, a Betekints völgyben is jókat lazulhatsz, tuti kerékpárút visz fel Almádiból.

#11256
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hali. most csavartam felétek, egy orvoskonferencia építése ürügyén nyomtam ott egypár-10-napot. Béreltem ott az állomástól nem messsze egy bicót- egy kellys izét, ilyen csomitartóval meg minden. ja 21"-os, ugyhogy kb. olyan volt vele közlekednem mint egy neoplannal egy belvárosban. /leszállva a nyeregbõl fütyi majnem ráért a vázra. télleg baszásnagyok ezek a kellízek.../Viszont pofás kis gombóchegyekbõl áll a környék, nem kell sokat mászni, max 5-10 perc alatt megvan minden. a bükk után elég jó.Faszikámat kérdezveeligazitott, -végignézve rajtam/fari,stricipóló/ mennyé a koloskavõgybe'- . Ezután kultúrát is vegyítve a dologba felcsavartam a jókai kilátóba a kéken,/tamás-domb, hajól tévedek, aranyember padokkalvegyítve./ ott egy cseppet pucérkodva tovább a koloska felé a kéken. egy lépcsõs részen sikerült is szegény tankba baszni egy nyolcast egy ilyen lépcsõs lefelén-nem láttam hogy lejjebb is vannak fokok, nyúlzni meg nem birtam - ezuton is bocs a sráctól.
szép vidék, lehet fehérnéppel visszamegyünk, ezeket a huplikat õ is be tudja adni, s tök szép a panoráma a balcsira.
szal, valami emberi árú szállást meg tippeket lehet hogy huzok maj' tõletek.
üdv.

#11257
[VA]Johnny Knoxville

[VA]Johnny Knoxville

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
vazze tényleg senki nem nézi ezt a szar topikot!!!
:guitar: S.O.A.D forever

#11258
[VA]Johnny Knoxville

[VA]Johnny Knoxville

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Majd rábeszélem kevint hogy ide is firkáljon.
:guitar: S.O.A.D forever

#11259
[VA]Johnny Knoxville

[VA]Johnny Knoxville

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
hát Bera ide se írnak túl sokan

#11260
-=[bera]=-

-=[bera]=-

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Reakció megvolt.