Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyíregyháza itt is jelen!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3057 hozzászólás a témában

#101
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás

Sziasztok!

Érdeklõdni szeretnék, hogy ti hová viszitek a kerékpárjaitokat, ha eljött az ideje a nagyobb szervíznek (nekem most 1 év), és szeretném átnézetni hozzáértõ kezek által, és nem szeretném hogy "átejtsenek"...

Elõre is köszönet!


Ha Cmaxx elvállalja, hozzá :) De ez tõle függ. Majd úgyis ír neked...
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#102
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Hát nemegészen ígyvolt :)
Valójában: mentem lefelé avasi dombról kb 50körül és elémvágott egy opel astra kombi. Csak anyira tudtam félrehúzni, hogy ne telibe nyomjam csak elejébe. Amúgy semmi baja segépnek senekem :)
Jövhéten nekem szabadság van. Szerdától vasárnapig. Ha valaki ráér szóljon.

#103
Nightfly

Nightfly

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok!

Érdeklõdni szeretnék, hogy ti hová viszitek a kerékpárjaitokat, ha eljött az ideje a nagyobb szervíznek (nekem most 1 év), és szeretném átnézetni hozzáértõ kezek által, és nem szeretném hogy "átejtsenek"...

Elõre is köszönet!

#104
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
Láttátok andrist a hírekben ? NEkiment egy hótolónak. :D De nem lett semmi baja, hiába állítottam oda azt a gépet. Ez a gyerek túlél mindent.:D
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#105
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
aaaa. Az tök király. Nekem már focizhatnékom van. Hiányzik a gól utáni megbecsülés a csapattársaktól. Én támadó szellemû középpályás irányító vagyok :D
(Mellesleg, én vagyok a legjobb irányító :D)
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#106
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
én meg készülök a jövõ heti tanár-diák focimeccsre (sajnos a tanárok kapuját kell védenem, de legalább kapok 1 potya jegyet tesibõl :) )
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#107
LeGeon

LeGeon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 692 hozzászólás
Hát én még mindig csak görgõzgetek, mert még mindig elég rosz az idõ. Remélem jövhéten már jólesz és akkor pár helyi outissal nekikezdhetünk a készlgetésnek.
Végre feltettek az elfogadott nevezések közé BM en :D

#108
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
Úgylátom a tél mikroszemcséi titeket is lehangolnak...:DÉledezni kéne. Olyan "szar" vagyok, hogy szétesek ebben az idõben. Tekerni kéne máááár!
Tegnap meg tegnapelõtt vádlira gyúrtam 320 - 321-et (igen tudom hülye vagyok) Most kb úgy járok mint 1 buzeráns :lol1:

Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#109
Zsombe

Zsombe

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

holnap két TZ, holnapután meg irodalom(doga),töri(felelés),kémia(felelés)
Nincs sok idõm most, de szívesen mennék. Szerda nekem a legjobb akkor tán mehetünk :)

Okés, semmi gond. Akkor tanulj csak nyugodtan. Nekem a szerda nem jó, csak a hétvégék, mivel fõiskolás vagyok és nem Nyh-n tanulok, hanem kissé messzebb.
"Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon, és belehalni a röhögésbe." - Boris Vian

#110
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
holnap két TZ, holnapután meg irodalom(doga),töri(felelés),kémia(felelés)
Nincs sok idõm most, de szívesen mennék. Szerda nekem a legjobb akkor tán mehetünk :)
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#111
Zsombe

Zsombe

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Sry. Nem itthon voltam, féltesóimra vigyáztam, utánna meg jött az uncsim.
a 6éves és a 4 éves tesóm csupaszravertek zsírban :D:D:D

Okés, semmi gond. Szerintem én ma is fogok menni 19:00-tól. Ha akarsz gyere Te is. Még késõbb visszanézek ide a fórumra, szal 4-5ig azért válaszolj!
"Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon, és belehalni a röhögésbe." - Boris Vian

#112
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás

Nekem meg nem válaszoltál, hogy jösz-e korizni! Mindenesetre én voltam 7-tõl. Egész jó volt.


Sry. Nem itthon voltam, féltesóimra vigyáztam, utánna meg jött az uncsim.
a 6éves és a 4 éves tesóm csupaszravertek zsírban :D:D:D
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#113
Zsombe

Zsombe

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

:argue: hát ok... akkó megyünk majj máshova

Nekem meg nem válaszoltál, hogy jösz-e korizni! Mindenesetre én voltam 7-tõl. Egész jó volt.
"Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon, és belehalni a röhögésbe." - Boris Vian

#114
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
:argue: hát ok... akkó megyünk majj máshova
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#115
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Nem vagyunk egy kicsit késésben? Már március 4. van, egy negyed év, és itt van a nyár....
:ubytek:
Ákos, honnan a fenébõl tudnám most (vagy legkésõbb a jövõ héten), hogy pl. július vagy augusztus akárhanyadikán jó -e nekem. Aki ennyire elõre letudja szervezni az életét, az szerintem nyugodtan felkereshet egy pszihológust. Nyomjad az érettségit, ugorj ki a depós hangulatodból, és majd nyáron visszatérünk a túrára.


Én nem azt mondtam hogy az idõpontot fixáljuk le hanem azt hogy csak válasszuk ki a szállásokat ameiket érdemes megérdeklõdni, hogy milyen túraútvonalt akartok (pl csak aszfalton vagy földút is számbajöhet). Egyébbként meg már nem érdekel. Ha akartok menni szervezzétek meg, segíteni segítek ha akarjátok de én már nem fogok vele foglalkozni.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#116
norbiweb

norbiweb

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Én álltalában itt vagyok. Nekem a vasárnap a legjobb de a szombat is jó. Pl.: 8:00-tól 14:00-ig .

#117
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás

Mátékám azért adtam fel mert senkit sem érdekel hogy mi lesz és nem akarok úgy dönteni hogy utána én legyek a bûnbak hogy miért ez a szállás, miért itt miért arra stb. Egyébbként meg a még el se kezdtemre: ha annyira ügyes vagy szervezd meg te, de ne merd felhasználni a kigyûjtött aggteleki szállásokat. Csináld meg magad a saját listádat, állíts fel útvonalterveket, szervezz programokat amik élvezetesek és foglald le a szállást úgy hogy semmi garancia arra hogy mennek az emberek. Nekem nincs már hozzá felesleges energiám úgyhogy csináld meg nyugodtan.


Nem vagyunk egy kicsit késésben? Már március 4. van, egy negyed év, és itt van a nyár....
:ubytek:
Ákos, honnan a fenébõl tudnám most (vagy legkésõbb a jövõ héten), hogy pl. július vagy augusztus akárhanyadikán jó -e nekem. Aki ennyire elõre letudja szervezni az életét, az szerintem nyugodtan felkereshet egy pszihológust. Nyomjad az érettségit, ugorj ki a depós hangulatodból, és majd nyáron visszatérünk a túrára.


Lassan járj, ugyanoda érsz!!!

#118
Zsombe

Zsombe

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

Korizni valaki holnap ?

Én nagyon szívesen megyek! :) Mikor? 19:00? Vagy 16:30?
"Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon, és belehalni a röhögésbe." - Boris Vian

#119
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
kihalt a fórum csak 4/5 en látogatjuk és asszem úgy volt, hogy ~9en megyünk. Szóval így azt se tudjuk megbeszélni kinek hogy mikor jó... Esetleg ha a többiek feljönnének újra. Napi szinten mehetne a fórum.
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#120
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Hello emberek!

Elõször is Boldog Új Évet! :D Kicsit eltûntem a nyár végefelé, de most újra itt vagyok. Alig várom, hogy jobb idõ legyen és mehessek tekerni. Csak még szerintem ilyen idõben nem merészkedem ki az aszfaltra. Van közületek olyan aki már aktívan bringázik?
Én egyelõre maradok most a korizásnál :).

Ûdv Zsombe :) BUÉK neked is így utólag.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)