Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Rugóstagok (nem teleszkópok) - általános eszmecsere

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5897 hozzászólás a témában

#5821
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Nekem kanadai van...de amióta rajta van úgy érzem kéne mellé egy nemzetiszínü is.. ;)

#5822
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Tudom, nem ettõl magyar a magyar, de van nagymagyarországos matricám a vázamon ;)

#5823
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
az se biztos :)

#5824
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
az a lenyeg lcs te a jo oldalon alsz.. ;)

#5825
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

jah ...olyan amilyen ,de ez ne legyen mentseg..meg is ba.zza istvanka az olyat aki szegyenli a sajat zaszlajat ..


Ez a legnagyobb szégyen, ezért tartunk ott ahol, csak ezt nem hiszik el.

#5826
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
tudjak ok!
csak van ahol nem tudhatjak!!!

#5827
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
mer te csak engem ismersz:)

#5828
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én még nem láttam olyan határontúlit aki ne tudta volna, hogy magyar...

#5829
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
mega roman is milyen roman?
roman roman ,vagy magyar roman ..
me utobbit sajnalom a legjobban ..annak idelyen kezukbe nyomtak a roman utlevelet valahogy ugy hogy nesze fogjad.. szegenyek azota se tudjak hogy magyarok-e vagy romanok ..

#5830
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem lehet ezt igy lebontani, hogy romanok vagy szlovakok vagy....

azzal van a gond aki nem akar dolgozni!!!!!
mert megel belolunk!

#5831
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
OFF
Ja,elõbb lepik el a cigányok! :-X
ON

#5832
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Oyan Isten nincs hogy Magyarországot ellepjé a románok !! :-X

#5833
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Na ez már tiszta off: Kint cigóztunk a suli elõtt, és jött egy öreg mammer, aki szóval tartott, a lényeg az volt, hogy az õ unokatestvére régen elment kirándulni amerikába (gondolom 56) aztán beállt csirkeolat pucolni, és annyit melózott hogy az övé lett az üzem. Közölte hogy menjünk ki külföldre, mert ott van lehetõség.
Én meg közöltem vele hogyha az ég a földdel összeér, románok lepik el az országot, Magyarország az Magyarország, és az én hazám.

#5834
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

A nemzeti színek lobogtatása meg mint tudjuk nálunk kb 6-7éve sajnos nem ugyanazt jelenti, mint az Usában mondjuk , nemtom mennyire követed az itthoni politikát.


jah ...olyan amilyen ,de ez ne legyen mentseg..meg is ba.zza istvanka az olyat aki szegyenli a sajat zaszlajat ..

#5835
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

..ugy lenne ez szep ha sajat orszagat latna el es nem adna el magat mint sokmindenki mas.. vagy legalabb a nagyvilagban tudomasra juttatni,hogy igen is letezik hungary ,es kicsit a nemzeti szineket meglobogtatni,


Az télleg nagyon szép lenne, de most még ott tart a történet, hogy olyan rendszerek seggét nyaljuk és tesszük magunkat függõvé tõlük (az újdonság ereje vagy csak megszoktuk ::)), amiket olyanok mûködtetnek, mint akik a Te lakóhelyed népét is felvirágoztatták.
Itt most még ostobán örülnek ennek, mert van meló, de -ahogy Te is érzékeltetted- nincs saját belsõ produktum és így nem is lesz egyhamar, tudás az még csak csak lenne.

A nemzeti színek lobogtatása meg mint tudjuk nálunk kb 6-7éve sajnos nem ugyanazt jelenti, mint az Usában mondjuk , nemtom mennyire követed az itthoni politikát.

A többi teljesen oké ;)

#5836
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
shaun dehogy van velunk a technika ...

de oszinten..? mit er ez ha rajtad es rajta kivul senki nem tudja , /neki gondolom a megelhetest ../

..ugy lenne ez szep ha sajat orszagat latna el es nem adna el magat mint sokmindenki mas.. vagy legalabb a nagyvilagban tudomasra juttatni,hogy igen is letezik hungary ,es kicsit a nemzeti szineket meglobogtatni,

gondolod valaki tudja mo-n kivul ki rubik erno..?a kockaja vilagszerte ott van mindenhol, es miko a jenki terpeszt /mar amennyire lehet / az audi tt-jeben hogy mon raktak ossze..? csak a nagy csend ... amiko meg mondja az ember hogy hungary azt mondjak miiii..???? pedig ertelem az lenne...

#5837
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
A technika még csak-csak lenne, csak pénz nincs.

Egyébként, ha jól láttam az e-havi bikkmakk hátuljában akkor az októberi számban lesz/nek Máriusz álltal átalakított vázak.
Máriusz az az ember aki, ha hinne abban, hogy van pénz a bicajvázakban akkor simán megélhetne a vázépítésbõl. Meg kicsit menedzselnie kéne önmagát.
A munkái gyönyörûek. Heggeszt alut, titánt, mintha gép csiálná, olyan eggyenletesek a varratok.
Az USA-nak kém/felderítõ robot repülõk elemeit készíti (fõállásban).


#5838
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
lor mondja jol ma megint.. '


amugy palmer/rob nem haragszom en ;) en az utobbi par ev alatt jottem ra milyen buszke lehetek hogy magyarnak szulettem

de addig amig keptelenek vagyunk sajat vazat epiteni , aluminiumot heggeszteni , addig ne nezzuk le oket ..sajna a technika nem velunk van a tudas pedig magaban nem eleg.

#5839
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
aaahhh f@szt!
csak az emberek szemleleten/felfogasan kene valtoztatni!

#5840
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
megoldas...elkozltozunk..vagy idetepeittyuk a boltokat :P