Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eger & Bükk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2820 hozzászólás a témában

#41
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Jájjjj!Ehhez már nem érdemes hozzászólni!Lemaradtunk!Bocsi Tondach!

Semmi gond, megúsztuk az eső részét, szél az volt rendesen.



#42
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Jájjjj!Ehhez már nem érdemes hozzászólni!Lemaradtunk!Bocsi Tondach!


Magellan-os

#43
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Sziasztok!

Holnap mikorra várható az esö Szilvásvárad környékére kb.?



#44
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Megyek én is talira,de most Szilvásról támadok.Lepakolom ott kiccsaládot anyóséknál!

 


Magellan-os

#45
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

sanszos. dátumból itélve dolgozódom. azért is sunnyogtam, mint szar a gazban

viszont jóhír, hogy állítólag iceshark is hazaköltözött, holnap rácsörgök, ki akar-e mozdulni, akkor vele feltekertnék, vagy ótóznék



#46
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Savanyu: Te nem jössz fórumtalizni E?



#47
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

t*n*p*in*!!

 

 

aki kitalálja, kap egy palack bort fak.

 

lassan átköltözök...

 

 

tinipina

 

csak arra gondoltam, annyira hullaszag van már errefelé, hogy átbútorozok a revomagra, vagy mire.

bár, sztem azt is dőti a fészbúk.

 

laller:

 

kemény vagy, gátzi!!



#48
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Akkor hova koltozol Savanya?!

 

Sly!Forum talira nem jossz esetleg?Bar bringazas nemigen lesz annyi,mintha magad vagy ketten mennenk!


Magellan-os

#49
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Hagyjad már! :) Nem volt komoly szintkülönbség:Hór-vgy-i elégtól Bükkzsérc felé és Bükkzsércen a Fekete Kos fogadónál balra föl,de az rövid volt.De gondolom ismered ezt az útvonalat?!

 

de akkor is. 4:50-es kilométreket futni pofátlanság :) simán jöhetnél velem októberben spar maratonra.


  • Louis kedveli ezt

#50
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Hagyjad már! :) Nem volt komoly szintkülönbség:Hór-vgy-i elégtól Bükkzsérc felé és Bükkzsércen a Fekete Kos fogadónál balra föl,de az rövid volt.De gondolom ismered ezt az útvonalat?!


Louis módosította - 2014. február 23. - 23:28

Magellan-os

#51
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Háháá!Ma lenyomtam életem első futó "versenyét"!Bogácson volt,az ú.n. Latyakfutás Bogács-Cserépfalu-Bükkzsérc-és gerincen(valamilyen bringás jelzés is van) vissza Bogácsra.14km,nekem 1óra 8 perc alatt lett meg.Teljesen elégedett vagyok a teljesítményemmel! :D Pláne úgy,hogy csütörtökön reggel voltam kocogni és összeszedtem némi húzódást,pedig nem is nyomtam nagyon.Sok kencézés,maszírozás,aztán sokat javult!Jó volt ez a kis rendezvény:nevezési díj nem volt,1 frissítő teával,a célban zsíros kenyér hagymával vagy pirosarannyal,2 fajta csoki(az egyik a Matyó "Balaton szelet" :D ).Kis eredményhirdetés,aztán a bogácsi strandfürdőn lehetett áztatni a tjúkszemeket!Az időket sajna nem mérték,a beérkezőket nem regisztrálták(csak az első hármat),pedig biztos van olyan ember,aki jövőre is jön és esetleg érdekli,hogy javult-e a teljesítménye az előző évhez képest?!Állítólag nem tudtak kellő embert toborozni a teljes,kielégítő lebonyolításhoz.Na mindegy!Nekem így is tetszett,így első csoprtos futóélménynek!

 

ne szopass má Lali, 14km hegyen 1:08 alatt? az öt perc alatti kilométerek. termitátor vagy bakker! :)



#52
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Háháá!Ma lenyomtam életem első futó "versenyét"!Bogácson volt,az ú.n. Latyakfutás Bogács-Cserépfalu-Bükkzsérc-és gerincen(valamilyen bringás jelzés is van) vissza Bogácsra.14km,nekem 1óra 8 perc alatt lett meg.Teljesen elégedett vagyok a teljesítményemmel! :D Pláne úgy,hogy csütörtökön reggel voltam kocogni és összeszedtem némi húzódást,pedig nem is nyomtam nagyon.Sok kencézés,maszírozás,aztán sokat javult!Jó volt ez a kis rendezvény:nevezési díj nem volt,1 frissítő teával,a célban zsíros kenyér hagymával vagy pirosarannyal,2 fajta csoki(az egyik a Matyó "Balaton szelet" :D ).Kis eredményhirdetés,aztán a bogácsi strandfürdőn lehetett áztatni a tjúkszemeket!Az időket sajna nem mérték,a beérkezőket nem regisztrálták(csak az első hármat),pedig biztos van olyan ember,aki jövőre is jön és esetleg érdekli,hogy javult-e a teljesítménye az előző évhez képest?!Állítólag nem tudtak kellő embert toborozni a teljes,kielégítő lebonyolításhoz.Na mindegy!Nekem így is tetszett,így első csoprtos futóélménynek!


Louis módosította - 2014. február 23. - 00:13

  • _Alex_ kedveli ezt
Magellan-os

#53
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Attól még tekerhetünk egyet! :)

Úgy tervezem,hogy családot fölviszem Szilvásra én pedig onnan áttekerek Répáshutára!

Vettem családi ótókát:Opel Astra F kombi.Jó állapot,jó vétel!Bódottá'!

 

gratula hozzá! sok-sok balesetmentes kilométert! majd akkor még beszélünk addig, összehozzuk a tekerést! már régóta le akarok pl Tar-kőről gurulni a meredek oldalon a kéken, zöldön, kék kereszten a stimecz házig...



#54
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Attól még tekerhetünk egyet! :)

Úgy tervezem,hogy családot fölviszem Szilvásra én pedig onnan áttekerek Répáshutára!

Vettem családi ótókát:Opel Astra F kombi.Jó állapot,jó vétel!Bódottá'!

 


Magellan-os

#55
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

na úgy néz ki hogy márciusban (talán 22 szombat) végre eljutok  a bükkbe. tekerünk egyet? sajnos hasonló látványos esést nem tudok garantálni, mint a múltkori, de sosem lehet tudni ;)

 

 

most látom hogy akkor lesz a fórumtali...



#56
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Dekódert is lökj hozzá!

Átköltözés?!Meló vagy ország? :-)

 

na úgy néz ki hogy márciusban (talán 22 szombat) végre eljutok  a bükkbe. tekerünk egyet? sajnos hasonló látványos esést nem tudok garantálni, mint a múltkori, de sosem lehet tudni ;)


Sly78 módosította - 2014. február 17. - 23:40

  • Louis kedveli ezt

#57
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Dekódert is lökj hozzá!

Átköltözés?!Meló vagy ország? :-)

 


Magellan-os

#58
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

t*n*p*in*!!

 

 

aki kitalálja, kap egy palack bort fak.

 

lassan átköltözök...



#59
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Szaladgálós gépen már én is unom a láncváltós megoldást!Csak a 3 fokozat kevés lehet,de majd meglátjuk!Hogy mit bír enyhe terepen,az engem is foglalkoztat,mert földútra is tévedek vele néha...

 

 


Magellan-os

#60
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

egy használt  sh!mano nexus 7 sebis szabadonfutós verzió lett befűzve, markolatváltóval egyenlőre.Kontrás verziótól ódzkodam, gondolhatod. Súly 1860 g körül, az agyváltó,(1640g!) bowden, markolatváltó összesen. Húzós, érezhető a dolog a bicó mozgatásakor, de így sárvédősen, csomagtartósan, gyerekülésesen fel sem tűnik. :-D Keresek hozzá rapidfire-t, de ebike-on is megvan 4 rongyból. Így kicsit téli sukárkesztyűben szűkös a hely, de működik. Jóság, rendesség, kulturáltság. Belső ellenállást nem érzem tolakodónak. 32-18 áttétel, kicsit rövidebb, mint a gyári 2:1, de fasza. pl. Attila út, 3. fokozat, nekem, a dagadtnak. Sztem, egy még rövidebb átéttel beadható egy lazább maraton is, kérdés, mennyire bírja a belső szerkó a brutál nyomatékot.

Ha komolyan gondolod, szivesen ajánlom a "szeged retro"-s Nagy Leventét, rengeteg cucca van, korrekt, segítőkész. fél kilenckor, félrészegen felhívtuk egy probival-install- s segített.Hirdet sok helyen, szerel, felújít, gyári cumókkal, jó arc.

Nekem így a cumó 19E+ptkg ba állt meg. Átszervízelt, jó állapotú darab, belefért a srácnak egy új bowdenszett is, pl...de a markolatváltó is karcmentes állapotú.

Ha letérdel alattam egy év alatt, akkor is beljebb vok árban, mint bármi mással.


savanyugabi módosította - 2014. január 29. - 22:35