Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Felhasználói beállítások

- - - - -

  • Please log in to reply
606 replies to this topic

#301
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Bejelentkezett?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#302
maci14

maci14

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Helló!! Segitsetek légyszi! Egyik ismerõsöm regiszrálta magát,viszont nem került be a TAGJAINK-hoz,és a fórumba sem tud írni:( Mitõl lehet ez???

#303
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Nemjó így sem. Megpróbálok e funkció nélkül is teljes életet élni :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#304
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
"Tools" >> "Delete private data" nálam legalábbis v9.01.8552 így van.
"In idem flumen bis non descendimus"

#305
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Ja :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#306
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
;) Ezért írtam, hogy próbáld meg ezeket törölni a böngészõdben, majd utána bejelentkezni és hozzászólást módosítani.
"In idem flumen bis non descendimus"

#307
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Én nem töröltem semmit. De mindegy, nem nagyon szoktam módosítgatni.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#308
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Esetleg az összes - vagy a bikemag doménhez tartozó cookie és cache törlése után?
"In idem flumen bis non descendimus"

#309
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Nem. Eddig az egyel elõbbit, azzal ment, aztán egyszercsak nem. Aztán ~15 perce frissítettem, de ezzel sem megy.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#310
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Oké, de eddig is ezt a verziót használtad - tehát ugyanezzel mûködött a fórum korrekten?
"In idem flumen bis non descendimus"

#311
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
9.01 van most. Na mindegy. Azért köszi.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#312
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Nem most frissítettél esetleg böngészõt?
Az Opera v8.xx szériájánál olvastam 'session-kezelési' problémáról (mondjuk úgy, hogy ez tárolja a látogatásod/akcióid idõtartamát is), a fórumon nem történt beállítás módosítás. (Jövõ kedden éjjel lesz talán komoly frissítés.)
"In idem flumen bis non descendimus"

#313
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Igen, azt tudom. Rákattintok, hogy "Módosítás", módosítom, de nem tudom elmenteni. :confused:
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#314
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Hozzászólást csak az elküldését követõ 15 percben tudsz módosítani - eddig így volt, de a jövõben módosul(hat).
"In idem flumen bis non descendimus"

#315
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Eddig tudtam módosítani a hsz-aimat, de most hiába kattintok rá a "rendben" gombra, nem csinál semmit. Ötlet, hogy mit állíthattam el a böngészõben? (Opera)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#316
lewiskeane

lewiskeane

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts

Nem tudok értelmes magyar leírásról, ill. a hivatalos oldlról letölthetõ magyarítás is hogyismondjamcsak... számomra nem megfelelõ (ezért lassssssssssan átírogatom).
(Én az angolt használtam és angol maradt az admin rész is.)



Ok akkor marad ez a megoldás :)

azért köszi a választ!

#317
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Itt:
http://forum.bikemag...iewsubscription
sincs semmid? Ha van, nincs beállítva 'akció' az értesítésnél?
"In idem flumen bis non descendimus"

#318
rvilike_2

rvilike_2

    vendég

  • fórumtag
  • 181 posts
Miert van az, hogy hiaba allitom be, hogy ne kuldjon email ertesitst temakovetesnel, sot mostmar azt is beallitottam, hogy egyaltalan ne legyen temakovetes, kitoroltem az osszes temat ami volt, es megis jonnek az emailek? Raadasul nem is forumozok mostanaban. Hogy tudom ezt orvosolni?

#319
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Eddig mindenkinek módosítottam, aki kérte (~7 ember).
"In idem flumen bis non descendimus"

#320
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
irjatok privit zorgnak, o tudja csak megcsinalni.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F