Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#5601
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
a CoD nekem nagyon tetszett...egy ültõ helyemben végigszaladtam rajta ;D
Splinter Cell 1, 2 is SZÉP 8)

Ahova szoktunk járni cs-zni....egy kis pince, van ott 8-9 gép lanba. (persze nem hivatalos ;D) Ott volt nagy party nyáron....de sajnos mind a 12 órát nem bírtuk egy játék mellett. becsúszott egy 5 órás édzsof 2 menet :D na ezek az igazi élmények.....közbe jön a pizzásfiú a nagy családival. mmmm.
aztán reggel kijössz a lukból...az este kimaradt persze. nappal mész be nappal jössz ki. kicsit összezavar. :P

#5602
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mi is a 1.4es CS-vel nyomtuk sokat, 6-7-8an LAN-on, a suliban. Napokig... ;D Jó volt az. Azt se tudtam, egy-egy órámat ki tartja. Na ki is rugtak egyhamar...

Vannak játékok, ahol a grafika teljes mértékben nem számit. Fõleg mivel 266os Pentium ll-kön nyomtuk 480*640ben, minimál részletességgel, hang nélkül. Kit érdekelt, mikor lehetett egymást szitkozódva gyilkoni folyamatosan? Azt az élményt itthon 20 bot ellen max grafikával meg se tudtam közelítei. De ez már megint a mult, Emporio haverunk hathatós segítségével már megint lehet élõ húst szadálni... feltört Steam.. yeah.

Meg az Unrealbol is az originál volt a jó, ezek a 2003/2004-ek már sz*rt se érnek.

a háborús fps-ek se tetszenek, talán a Call of duty vietnam egy kicsit. Van vagy 15 féle ilyen, ha egybe összegyúrnák mindet, na az már valami lenne.

Egyéb lövöldözõs: hitman, (bár abban nem kellene használni fegyvert, ha nem muszáj, de én sose tudtam megállni, hogy ne jáccak néha terminátorost :) erre ilyenek jöttek ki, hogy Rating: mass murderer, meg stb ;D ) Tom Clancy's Rainbow6, nomeg a Mafia, GTA c. örökbecsüek.


#5603
blademaster

blademaster

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 273 hozzászólás

Jómagam a Warhammer 40k-val jáccom a legtöbbet mostanában, meg 5 nap múlva a HL2-vel... 8)


itt az igazság warhammer rulez

#5604
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
1. MORROWIND!!!!
2.- Vice city, Mafia, CMR2, SystemShock 2, nameg anno az Elite. Jameg persze Age of Empires 2. Hmm, volt más maradandó játék?

A CMR 2-tõl még a bringázás is jobban ment. Olyan íveket láttam meg utána... ;D

#5605
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
én az AA-ra gondoltam. abba nincs dzsungel. A hl2-höz még gyúrni kéne a gépet :'(

#5606
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Az NFS:U egy lassú dög a konzolos Burnout 3-hoz képest ! ;D

CS nekem sose nem jött be (atomronda grafika), a Source verziót majd letöltöm és elrakom emlékbe. ;)

Az új Medal Of Honor nem rossz, de szerintem már mindekinek csömörje van a dzsungelharctól ha megnézzük az elmúlt mondjuk 1 év FPS termését.

Jómagam a Warhammer 40k-val jáccom a legtöbbet mostanában, meg 5 nap múlva a HL2-vel... 8)

#5607
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
cs:s tényleg nem rossz. de akkoris az 1.3, 1.4 azok az igazi nyers cs-k. nincs ugrás után lelassulás, stb. 1.5-1.6-már kezdõdnek az extrák. :)
Amúgy mindegyikkel elboldogulok ;D
Mohaa? onlány? hmm? azis ottvan ;)

#5608
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nekem C:S -n kivül nem kell semmi. De nem a source, még nem birtam megbarátkozni a HL2 uj motorjának idióta mozgásával. Hagyományos csé1.6 rul. Esetleg egy kis hiróz3, meg simcity. Hogy ne csak mindig az öldöklés mennyen...

Mindjárt lejön a underground2, nekem sztem tecceni fog.


#5609
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
egyébként az eggyik legjobb játék amit 1000x végig lehet játszani, és sosem unalmas az az olckúl carmageddon1, 2. de inkább a 2. ;D

#5610
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nekem is videokarit kell cserélni, hogy megint tudjak mindent fullosan játszani.
512 400-as ram van, 2.4 ghz lesz (vissza kell húzni a kettes pIV-et ;)) de a jó öreg 4200 ti gf4 már nem az igazi a maga 64 megájával.
majd meglássuk, este már nyomni akarom én is az nfsu2-vel, már alig hiányzik pár fájl.

#5611
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
east side is the best! CMR2 foreva' ;D

#5612
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
700ason, 32 megás gf2vel meg 256 rammal élvezetes vót az nfsu1. 640*480ban minimum grafikkal...
után a mostani gépen (2600+,128 mega gf fx, 512 ram)
meg 3szor olyan béna lettem a sok hülye fénytöl és meguntam...

de hát amugy meg nincsenek id rajongók erre?

amugy meg vice city fo' eva

#5613
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Csak úgy szar játszani, hogy ha bekapcsolsz egy opciót, akkor már szaggat... "csupaszon" meg nem jó... Akkor már CMR2 foreva' ! 8)

#5614
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
valakinek ezen ment
(minimum:
CPU: Pentium III 933 MHz or higher
RAM: 128 MB or higher, 256 MB or higher for XP
OS: Windows 98/ME/2000/XP
HD-space: at least 1000 MB
Graphics Card: 32 MB RAM or higher, DirectX 9.0 )


CPU :850mhz ATHLON CPU
MEMORY: 256mb sdram mem
OS:Windows xp
HARDRIVE: 40 gig hd, with about 13gig free
GRAPHICS: GEFORCE 4 440MX 64mb DDR MEM AGP8x-TO BE CHANGED TO GEFORCE FX5200 128MB DDR MEM AGP 8x


CPU: AMD Athlon XP2400+ (2 GHz)
RAM: 512 MB DDR
OS: Win XP
Free HD: 30 GB of 280 GB (but will get another 250 GB HD next week)
GFX: GeForce4 Ti 4200 128 MB
:o ::) ;D

..stb. azért elmegyeget ez sokmindenen.

nekem per pillanat egy 16-os tnt-m van ;D de kipróbálom :D




#5615
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
128-as videókártya? Akkor 32-n meg se próbálom... :) Kellene venni egy új gépet...

ehh... inkább veszek új hajtókart...

#5616
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
hát attól függ. ha beraksz minden létezõ csicsamicsát, meg fényt, szirszart akkorrr..kb +1200 :-\
nekem az 1 ment egy nyamvatt 1000-resen minden maxon volt. mondjuk a 128 mega vid.kártya ottvolt 8)
ehezis szterintem elkél a 128. amúgy ramilag meg +512.

de azért majd kipróbálom a 900-asomon ;D

#5617
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Mafia, az nagggyon ott van! Fõleg a végén a Freeride Extreme...

Akkor NFSU2-höz milyen erõmü kell?

#5618
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
csé+mohaa (onlány)

jujdejó. mindenki elmondhatja a kedvenc játékát :P

#5619
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
starcraft rullz

#5620
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én is csak a demoval mentem, de nekem jobban bejön, ha egy játéknak van fizikája, nem uyg mint a nfsu 1-nek.. lol.

amugy toca kettõ, azt is leszedem még ma. na az egy zsír játék. az elsõ részét végignyomtam, és meg kell mondjam, 3-szor voltam függõ játék miatt, és ez benne volt.. (mafia, hitman 3, toca)