Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#5401
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Igen, a leírásokból lestem.
Egyszer nagyon jó volt, hogy tudtam róla, mert a múzeumból 2 óra alatt se tudtam kijutni...
Ennyit azért szabad, nem?

Aktuális civil


#5402
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 posts

Hehehe. nem. Ne legyél ennyire kiváncsi.



Igen. Lelõsz mondjuk kettõt a húszból és egyenlõ esélyekkel folytatjátok.
Ugyanez kapcsol vissza..


Ez már igazából CHEAT! :snajper:
ezt az ai_disable cuccost a liftezeseknel kell hasznalni,mert a "nem bolti"
változatban hajlamosak a nõi karakterek nem beszállni a liftbe :(

#5403
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Amin mi szoktunk jáccani (rob és én):


[BRUTE] Clan server: 195.228.155.23:27035

Ha kell még IP, tudok adni.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5404
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 posts
kicsit megkésve de rob tegnap láttad hol szoktam fentlenni mindig ottvagyok mert teli van de attól be lehet jutni!simán!van tudod h automatikusan lépjen be ha van szabad hely!na nekem 5p nél többet soha nemkellet várnom!ahol szoktál leni tudnál adni ip-t?köszi

#5405
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
mondtam már,h bek@ph@ss@d?:)
Battlefielddel sem játszom többet...vhogy nem élvezetes úgy az egész,ha 640*480ban is képregényhez hasonlít a játék egy mozgalmasabb pillanatban :P :D
jézuskától ramot kérek karácsonyra,meg egy jó hûtõt,h lehessen húzni a processzort:)

#5406
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Még elõtte lesz kis utcai harc Irak módra. Csupa jófej rád vadászó cuccal. Na ott van a mulatság...
ai_disable 0
ha már nem megy. Aztán, ha könnyítettél mégegyszer ugyanezt. Nekem egyszer kellett használni, mert elcsesztem a pajzsomat valahol...


Szerintem ez volt a legjobb rész, hihetetlenül élveztem ezt a pályát ! De csúcs az egész játék, a gépigénye meg nagyon alacsony (mondjuk nálam 3200+, 512MB, ATi R9800 XT 256 MB van ;) ) a többi "nagy címhez" képest !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5407
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
nos,alapvetõen aszerint tevékenykedtem,bár néha nehézséget jelentett,h nem értek oroszul
megoldás tényleg az lesz,h kisírok egy eredeti HL2-õt (pontosabban öcsém tesz így,és majd kap 1 csokit,meg néha játszhat vele :D )
addig Battlefield
rájöttem,h nem is olyan rossz a gépünk (abit s.T400,Athlon 1600,ilyesmi - hamarosan teszek bele DVD olvasót is,csak nem merem kinyitni a házat,mert poratka-allergiám van:D )

#5408
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
kala:
ott a ruszki cím, olvassad el, hogy mit kell csinálni.
kell steam telepítõ (kell egy steam account), kell cs_16_play_on_steam.zip, meg meg kell változtatni a steamapp.cfg-t. és be kell másolni a cs mappájába a steamból a clientregistry.blob-ot. nem nagy cucc. a ruszkiknál értelmesen le van írva. kövessed.
az ase-bõl meg lehet kinézni az ip-ket. ha nem megy, majd keresek.
a class c-t meg azért kapod, mert a plya_on_steam nincs feltéve (vagy mert lehet hogy tegnap megint tetves steam frissítés volt...)

mondtam, hogy a source-szal játszál :D ahhoz mindig van új patch.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5409
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

Azt tudom hogy húzni is tudok de milyen ellet tudok én magamhoz húzni?Fémbõl van?


Hehehe. nem. Ne legyél ennyire kiváncsi.

Ez a parancs kikapcsolja az ai-t?akkor mi lesz egy csapat magatehetetlen ellenfél?


Igen. Lelõsz mondjuk kettõt a húszból és egyenlõ esélyekkel folytatjátok.
Ugyanez kapcsol vissza..

Aktuális civil


#5410
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
kala: tekintve, hogy nem tudom milyen játékod van (most akkor 1.5 vagy 1.6? vagy condition zero?) nem igazán tudok server ip-ket. Amugy sincs itthon egyse leírva. de az ASE (allseeing eye) elvileg listázni fog. nekünk is onnan vannak a source-ba beletéve az ip-k. Csak állíts be a menüjében mindent frankón.


Gondolom nem jogtiszta a cumód, igy elég nagy szívás lesz. Tesóm egy hétog konfigolta, patch-ek, javítások, crack-ek, törlés, ujrainstall, stb. Erre készülj. fõleg ha neten is akarsz jáccni.

Inkább kérj anyuéktól egy tiszta HL2-t karira, és instant öröm kill van. :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5411
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Azt tudom hogy húzni is tudok de milyen ellet tudok én magamhoz húzni?Fémbõl van?
Ez a parancs kikapcsolja az ai-t?akkor mi lesz egy csapat magatehetetlen ellenfél?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5412
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Hihi. Hát annál jobb azért a végén... Nemcsak lõni, de húzni is tudsz. És utána lõni... ;)
Még elõtte lesz kis utcai harc Irak módra. Csupa jófej rád vadászó cuccal. Na ott van a mulatság...
ai_disable 0
ha már nem megy. Aztán, ha könnyítettél mégegyszer ugyanezt. Nekem egyszer kellett használni, mert elcsesztem a pajzsomat valahol...

Aktuális civil


#5413
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Eddíg a játék minden része tetszett, de a bogaras a legjobb..milyen mulatság?
Azt olvastam hogy a végén az ellefeleket a garvy gunnal irtjuk, de konkréten a sugárral..ez igaz?
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5414
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Akkor lassan kezdõdik a mulatság!!!
Bár gondolom a Highway 17 se volt rossz. Szerintem annak volt a legjobb feelingje.
De ha ennyit játszol vele, szerintem holnap ne menj emberek közé.
Én 2 óra után is már néztem, amikor kiejtettem a szappant a kezembõl, hogy vazz lecsúszik a kádban...

Aktuális civil


#5415
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
ááá isten ez a játék a bogár sereg vezére már a börtönt totálisan bevette és szétszedte, az invázió után megint jeletkezek..csörr hörcs szörcs
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5416
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

Szerintem abszolút nincs AKKORA gépigénye, AMILYENT várnál. Egyszerûen jól megvan írva, nem szarták el, mint a játékok 90%át. Jó, volt rá 6 évük. Nem meg 8 hónap, mint az NFSU2re. És ATI kártyások elõnyben, arra van optimalizálva. Köll még 512 RAM, meg valami legaláb 1.9 MHZ proci. És egy darab akadás nem lesz benne. Jó, igaz, hogy a mittudomén milyen fény a milyen felületenben a tükrözõdésed nem úgy lesz elsimítva, mint egy fullos erõgépen, dehát ez kit érdekel...


az nekem sok :)
1.7 siluro fx5200 256ram

#5417
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
tudom,és azt is tudom,h nem itt kéne,de azért kifejtem;
szerintem yobb,ha korlátlan ideig módosíthatóak lennének a hozzászólások,mert ez kissé kényelmetlen így :(

#5418
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5,740 posts
Postolás után 15 percig tudsz módosítani...;)
Számtalan fórumban egyáltalán nem tudsz módosítani, vagy csak 5-10 percig.
És: ha 2 percen beül módosítasz, nem írja alá, hogy "Módosította...".
"In idem flumen bis non descendimus"

#5419
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
ohh,imádom,h nincs módosítás...
szóval feltettem vmi ASE-t is,de mûködni idáig nem akart:)

#5420
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
jó,felraktam vmit,ami sztem a cs1.6,igaz,a telepítõablak kérdõjeleken kívül nem sok más írásjelet tartalmazott,és a menü is más,de fene tudja,sztem yó lesz ez
de nemtok sehova se kapcsolódni,mert minden server class C,vagy mijaszösz
esetleg pötyöghetnétek nekem servercímeket,meg minden
de ne az ultimatetopmagyar server címe legyen plz,mert 3-4 éve nem játszttam ezzel,és PORRÁ aláznak (anno utolsó CS-s Mlékem az volt,h megjelent 1 pálya,ahol lehetett AUTÓT használni:D )
esetleg ha elég Mber van fórumról,akkor 1 kis házi hirig...:D