Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#5361
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
10 csillagos az autód ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5362
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
asszem nálam is..
de akkor a status ménem 100% ?
bug? :)

#5363
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,086 posts
Akkor vége. Nálam itt ki is írta hogy gratula, nyertem.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#5364
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
hl2 rõl ugorjunk át Underground 2-re
nemtudom, hogy végig értem-e vagy mi..
game completion statusom 67% vagy mennyi
legutolsó futamom valami gonosz kopasz bácsi ellen volt, aki GTO val gyütt megnyertem visszarak a térképre de semmi verseny

?

#5365
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs

Mátrix meg szubjektív, mint minden de én akkor is király vagyok;)


:) ez a lényeg!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#5366
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Lesz..meg kell majd szokni más a hangulat de aztán rájössz hogy jobb mint az egy..sokkal.
Mátrix meg szubjektív, mint minden de én akkor is király vagyok;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5367
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
háát az egy után én is fanatikus voltam, aztán láttam a 2.at, bután néztem, a 3. után meg azon gondolkodtam, hogy jó helyre ültem e be...
utólag a 3 nem is rosz, mert összeáll a kép, meg van benne egy két jó jelenet, de az 1 feelingjét utol sem érik.
simán nézhetõ kategória, csak nem olyan jü, mint az 1. szvsz.

jah hl2 ügyben meg várom conor felmentését :D remélem a privit megkapta

remélem lesz olyan jó mint az 1...

#5368
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Ok, számomra ez akkor is állm gyerek vagyok szeretem a meséket;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5369
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Én mátrix fanatikus vagyok szóval én elfogult vagyok, megértem az összevisszának tûnõ hablatyokat is mert van bennem egy adag sci-fi meg misztika is szóval nekem simán befogadható volt..persze ízlések és pofonok de a második részt a harmadikkal együtt kellene levetíteni egy átlag mozibajárónak..


Bocs, de ez a legszánalamsabb duma amit a Mátrix fanok szoktak mondani ! ;)

A Mátrix 1 császár, a 2-3 pedig ZS kategória. (márcsak azért is, mert a ZS miatt csinálták meg ! :D )

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5370
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

jah nálam is nagyon bejövös a mátrix trilógia

és láttátok hogy a sw is kkészül!?!?!?!?!?
május körül asszem......
nem biirom ki!!!!


Hát én se bírom ki, annyira gáz az új trilógia... :(

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5371
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 posts


amugy sem nagyon szeretem az olyan filmeket, amiken gondolkozni kel... :D


Az orokseg & Roncsfilm rlz :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#5372
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
jah nálam is nagyon bejövös a mátrix trilógia

és láttátok hogy a sw is kkészül!?!?!?!?!?
május körül asszem......
nem biirom ki!!!!

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#5373
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Hát szerintem mégri feltenni de ha az egy sem jött be..
én az egyet mentés nélkül végigviszem;)mohpa megvan nekem is de még nem tettem fel majd megnézem hogy fut aztán drótolok..de addíg is elkezdem megint az isteni játékot hard fokozaton is;)

Mátrix uralkodik.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5374
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
én meg nme láttam egy mátrikszot sem. és büszke is vagyok rá
amugy sem nagyon szeretem az olyan filmeket, amiken gondolkozni kel... :D
annak ellenére, hogy nekem is fenn van az iso hl2, még mindig nem vettem a fáradtságot, hogy feltelepítsem. valahogy nem fog meg a sok jövõutazásos téma....

bezzeg megvan a hohpa (medal of honor pacific assault) és a gépem éppen teljesíti a MINIMUM konfigot. vaze.... négyegész valamennyi giga az iso, meg majd ugyanennyit rak fel minimum installnál. basszus nincs is annyi helyem :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5375
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Én mátrix fanatikus vagyok szóval én elfogult vagyok, megértem az összevisszának tûnõ hablatyokat is mert van bennem egy adag sci-fi meg misztika is szóval nekem simán befogadható volt..persze ízlések és pofonok de a második részt a harmadikkal együtt kellene levetíteni egy átlag mozibajárónak..
De a három meg katartikus volt fõleg hogy a film elõtt dobott ki az akkori barátnõm és együtt néztük meg a filmet:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5376
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
én adok save game-t a legtöbb a ravenholm részbõl van;) de kiváncsi vagyok hogy ki lesz a kiegészítõk fõszereplõje?Talán Dog?Élvezném az irányítását...de most mást nem tudok elképzelni..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5377
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

ez is olyan mint a mátrix második része olyan érzésed van hogy nincs vége és kurvára várod a harmadik részt;) remélem nem hat év múlva jön ki;) mert nem akarok a gyerekem mellett hl3-at tolni;)


Hát a Mátrix 2 végén én nem pont ezt éreztem... Feltöltött kép

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5378
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

hmm ööö hát izé
sima isobol kellett kimásolni, installállni nem kellõs fajta. asszem olyan, mint dignek.
hát a ruszki oldalon se találtam megoldást, pedig abban reménykedtem.
namind1, keresgélek vmit, hátha megy


Ezzel is lehet játszani, de nem fogod tudni végigjátszani scripthibák miatt, csak akkor ha valaki akinek eredeti vagy normális -mint Dignek- verziója van segít Neked különbözõ savegame-ekkel, szóval szeritnem felejetsd el ez a verziót és szerezz be egy normálisat, azzal SEMMI gond nincs és simán végig is tudod játszani, plussz tudsz vele online is játszani ! :)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5379
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
azt hittem hogy megint jön xen vagy akármi ami ûr vagy idõutazás..de csak Orbán Viktor jött megint;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5380
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
ez is olyan mint a mátrix második része olyan érzésed van hogy nincs vége és kurvára várod a harmadik részt;) remélem nem hat év múlva jön ki;) mert nem akarok a gyerekem mellett hl3-at tolni;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.