Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#5321
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts

HL1-et honnan lehet megszerezni(én csak egy ilyesmi oldalt ismerek, de ott csak a 2 van, az meg ezer sok cd....)? gépigény?


MeMa és 1000 Ft az eredeti 3000 meg a generation 3 (HL + OF + BS + CS) ennyit azért már ne sajnáljunk rá. Gépigény? Azt hiszem elfutott a TNT2-vel is, akkor szerinted ? :)

#5322
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
az orosz oldalon van hl1 telepítõ is ;)
keress rá. (ott, ahol 1.6 telepítõk vannak.)
nekem is van dc megosztásban amugy, de 10k-nál többet nme tudok biztosítani

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5323
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
HL1-et honnan lehet megszerezni(én csak egy ilyesmi oldalt ismerek, de ott csak a 2 van, az meg ezer sok cd....)? gépigény?
Van állásom...:bananadan

#5324
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
rainbow six:rouge spear, deus ex, half life 1-2, carmageddon 2

nem is ezer évesek, de mind élvezhetõk

#5325
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
nekem:

Rpg:

Baldur"s Gate 1-2
Neverwinter Nights
Morrowind
Icewind Dale 1-2
Fps
Rainbowsix:Raven shield?
Max Payne 1-2
Féleéet
Érdekes a Bloodraine
Unreal 2004
Quake 3

Otóts:

Colin
Nfs porsche
Nfs ug 1
Nfs ug 2

Egyéb:

Sims2

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#5326
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Kinek mi a top 5 játék (összevont, nem aktuális, szóval lehet benne régi)..

(játékokat keresek a szünidõre...)
Van állásom...:bananadan

#5327
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
sallang = sok minden, jelen esetben

carmack a doom 3 ban csak az enginet csinálta ha jol tudom, a történethez, meg minden máshoz nincs sok köze. sajnos.. és ez meg is látszik rajta, hiába szép, ha b@szott unalmas ... olyan mint egy rossz film, tudod, hogy mikor mi ugrik be eléd és honnan...

#5328
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
ja és a sallag meg ki a faszt érdekel?;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5329
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Carmack világ életében "csak" a technológiát adta az ID játékaihoz a többi sallang nem az õ dolga volt ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5330
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
háát nem tudom szerintem dzsoni bácsi már nem az aki volt, mert változtak az igények és nem elég egy szimpla elõremutató grafikával rendelkezõ játékot a picara dobni ha nincs kurva jó multi része vagy a single nem atom..nos CS, HL;) tudom a cs nem közvetlen hl multi rész de ugye tesókák.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5331
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

jah menny nagyon lassan

thx to conor, müxik a half life 2....

hát ez valami nagyon brutál.... eddig aszittem, hogy carmack az isten programozó, de kezd megrendülni az id-be vetett hitem, fõleg így összehasonlítva a doom3at meg ezt a gyönyört.. ha hozzávesszük hogy a quake4et a raven (fogja?) csinálni, háát...

ez maga A jaték...
persze csak a deus ex után ;)


A Doom 3 technológiailag _sokkal_ elõremutatóbb mint a HL 2, csakhát maga a játék elég gyengus a Valve munkája mellett ! ;)

Carmack a császár, de az elõbb általam említett riddick után ez már nem olyan biztos...vagy nézzünk meg egy Unreal 3 videjot ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5332
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Hehe, én már mikor beírtam ide, hogy gagyi az NFS:U 2... :D

Viszont ha valaki grafikai kánaánra vágyik akkor nézze meg a Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay-t ! A Doom 3 és a HL 2 is csak jelenethet neki, pofán leesik úgy néz ki a játék !

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5333
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
na igen a törés...
valahol talán a pcDomeon olavstam hoyg ezt ki-be lehet kapcsolni...
megne kérdezd hogyan :)
pedig engem is érdekelne
annyiban változott az autóéítés-eladás-vásárlás az 1hez képest (szerintem elõnyére) hogy nem az van hogy van egy 206-osod aztán veszel egy Hondát és csak hip-hop átdobnak rá spoilert, kerekeket festést (!) mindent...
ennek a keresekedelemnek igazán profi megvalósítása szerintem még anno a Street Rod-ban volt.

#5334
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Egy csomó jó ötlet van benne, ami kihasználatlan. Értelmetlen és értelmezhetetlen a versenyelosztás,Rosszak a versenyek, háttérsztori/összekötések már 87-ben is jobbak voltak, semmi törés, a város csak grafika, autóépítési-eladási-vásárlási rendszer használhatatlan, .... egy csomó minden, ami a játszhatóság rovására megy. Egyszóval: hulla UNALMAS.

Aktuális civil


#5335
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
csak a csé.
ez a második játék, amit nem unok meg egy óra alatt... az elsõ a simcity 4 volt.


"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5336
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
ezt vagy kifejted bõvebben, hogy mi az ami negatív, vagy tudatlan maradok :)

#5337
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Azóta újrakezdtem és mélyen benne járok, annak ellenére - pontosabban ezért méginkább - ez a véleményem. Tényleg tök jó a város, meg a kocsik is, így a feeling is, maga a játék része viszont bûzölgõ tehénürülék.

Aktuális civil


#5338
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

szerintem az egész NFSU2 - azonkívül, hogy jó a városban kocsikázni - egy nagy rakat hulladék, újrahasznosítható hulladékdarabkák nélkül. Egy összecsapott gagyi.


csakmer egyszer rosszul cseréltél kocsit még ne mond ezt :D
amúgy szerintem jobb mint az 1, egyedül zenében nem

#5339
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
szerintem az egész NFSU2 - azonkívül, hogy jó a városban kocsikázni - egy nagy rakat hulladék, újrahasznosítható hulladékdarabkák nélkül. Egy összecsapott gagyi.

SUV = Sport Utility Vehicle = Sport haszongépjármû
ld.: Jaya the Cat - Wilderness c. zeneszám: " I smash every window on your SUV, what thel hell do you need this, for living in the city..."

Aktuális civil


#5340
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
hehe egész jól :)