Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#5101
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
kell update.
provision, meg provision crackfix. a többi sz*rt se ér.
van megosztásba dc-n nekem, de a ruszkiknál is megleled talán.
vagy itt:
forum.damage-web.net. regelni kell.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5102
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
Rob/Tam:
a prodigy pálya ha nagyon bugos és error felirat van mindenhol akkor mit lehet tenni?
leszedtem vmi fixet de nem lett jobb...
Autist Team:)



#5103
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
robiboy privi check

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5104
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Hogy belepofázzak más bizniszébe, olyan 30-35k körül akarhat megválni tõle ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5105
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
szóval mennyié akarsz megválni ettõl?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5106
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Na, jó, szal Iljics a diplomatter, én csak egy icipici szakács vagyok, egyébiránt én is csak kezdõ szinten vok hardverbõl, mert ha expert lennék, akkor elõre kinéztem volna, hogy az adott kártyán mien modulok vannak, neten utánakeres, mag, RAM ellenõriz tuning szempontból, stb. :)

Nesze te dög, most írhatod vissza. ;)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5107
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Utállak Jorus.:DMiért törölted ki?Most van mégegy fölösleges a postom a többi ezer mellé;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5108
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Tamaska ne aggodj, en sem ertettem semmit :D Ezek itt hardverbol diplomaztak :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#5109
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts

Az a gyíkja neki, hogy TC40-es RAMok vannak benne. Vagyis 4ns-esek, amiknek ez a 250 effektív a végük. Most azon ügyködöm, hogy ismerõssel kicseréltetem 30 vagy 2A-sokkal szerelt ugyanilyen kártyára, azok mennek 3-350-ig, ami már jócska. Egyébként Omega tegnap jól szuperált, hibátlanul beindult a +4 futószalag. Viszont a RAMokat nem nagyon lehet húzni, mert purcannak kifele, GPU meg így is PRO, jó az ott. Egyébként a +4 pip 900 pontot hozott pluszban 3DMark03-ban.


na ebbõl már semmit nem értettem. még szerencse, hogy nem nekem szólt.

számitógép. power gomb. bikemag.hu. cs. freemail.hu cs. power gomb. 'szt annyi :D

Rave: LAN partit tessék csinálni! támogatom! csak ne vizsgaidõszakban... Hozzuk fel ezt a témát kb februárban újra, oké?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5110
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts

A Stress Test meg nem ér semmit, 90fps [rob]-nál és annyi nálam is R9800 XT 256 MB kártyával, AMD 3200+-szal megtámogatva (bár asszem 16x AF mellett néztem :D) !

@Jorus
Ha megy a 8 pipeline és még fel is van húzva akkor mi nem oké a zsugával ?


Szentem ér a stress test vmit, és az azért nem elhanyagolható tényezõ, hogy rob 800X600-ban nézi a 90-et, se antiizé, se aa, a modellek low grafikán, te meg gondolom rommá húzva high-on. :)

Az a gyíkja neki, hogy TC40-es RAMok vannak benne. Vagyis 4ns-esek, amiknek ez a 250 effektív a végük. Most azon ügyködöm, hogy ismerõssel kicseréltetem 30 vagy 2A-sokkal szerelt ugyanilyen kártyára, azok mennek 3-350-ig, ami már jócska. Egyébként Omega tegnap jól szuperált, hibátlanul beindult a +4 futószalag. Viszont a RAMokat nem nagyon lehet húzni, mert purcannak kifele, GPU meg így is PRO, jó az ott. Egyébként a +4 pip 900 pontot hozott pluszban 3DMark03-ban.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5111
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts

Már bocsánat, de ennek nemhogy jelentõsége nincs, de ilyen egyszerüen nincs is, az alaplapnak semmi köze ahhoz, hogy a VIDEOKÁRTYA hanyas DirectX-t támogat !!

Veszel egy 9600XT 128MB -t, ezen nem fog ki se a víz, se a gránát !


ezzel csak egyetérteni tudok!
nekem is ez a kártya van. és nagyon jó. csak mikor megkaptam, az egész gépemet le kellett cserélnem, hogy belemenjen:-) jó üzlet volt. de sebaj.
tehát az alaplappal nem directx-kompatibilitásban számít a téma, hanem hogy támogatja-e a 8× AGP-t. de ha valamiben már most bennevan a Gef4Ti, akkor tuti. az ati ennyivel jobb kártya lenne nála?

#5112
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Szerintem ez a legfõbb elõnye;) én megyek ha lesz..
Saját gépet nem tudom vigyek e az macerás;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5113
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
cs rajtuk van ez alap
és mondjuk úgy, hogy nem lenne drága...;)

#5114
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Ha meg rajtuk a CS szerintem tuti jók..ha meg nem két fasza helyet is ismerek ami már bevizsgált;)
Az egyik újpesten a központtól balra a tízemeletesek között a másik meg a kálvin térnél a rendõrséggel szemben..az elitebb de szarabbak a gépek a másik nem annyira jó de böhöm monitorok és brutál gépek.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#5115
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Lan partyban esetleg tudok segíteni 9 géppel.:)

csak mondjátok meg 2 héttel elötte mikor, és ürítem a helyet, nyomhatjuk reggelig.
Sajnos nem atomállat gépekel, de ha valaki igényes hozhatja a sajátját.
Sõt ha hoztok hub-ot meg kábelt be lehet kötni még bárkit.

#5116
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts


800*600 és minden low. se anizotropic filter, se aa. kell másik videokártya :) néztem 9600 xt-t, de az alaplapom nem támogatja a dx9-et. jelentõssége?

Már bocsánat, de ennek nemhogy jelentõsége nincs, de ilyen egyszerüen nincs is, az alaplapnak semmi köze ahhoz, hogy a VIDEOKÁRTYA hanyas DirectX-t támogat !!

Veszel egy 9600XT 128MB -t, ezen nem fog ki se a víz, se a gránát !

A Stress Test meg nem ér semmit, 90fps [rob]-nál és annyi nálam is R9800 XT 256 MB kártyával, AMD 3200+-szal megtámogatva (bár asszem 16x AF mellett néztem :D) !

@Jorus
Ha megy a 8 pipeline és még fel is van húzva akkor mi nem oké a zsugával ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#5117
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
szarra nem költök, rendeset (mint az enyém anno -abith bh7II) meg nem lelni olcsóé. 30 meg már sok. mert kari megint 35 e, 15 e egy 512-es ram, kell egy winyó is, meg egy dvd iró is....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#5118
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,055 posts
Jaaj de jót cséztem ma...
végre olyan pályák voltak amiket már nagyjából ismerek...

hogy elszállt az idõ, már fél 11...:)

amúgy tényleg lehet jó olcsón venni alaplapot, ami már dx 9-es.
döntsd el megéri-e...
Autist Team:)



#5119
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Semmi, vegyél alaplapot. 12-ért van ócsó AsRock, felét visszakapod Sulinetbe.

Nóra: nekem játék közben is 70 fölött hoz 1024-ben High-on, 4-szeres izón, 2AA-n.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#5120
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
ha lanparty akkor kössétek fel azt a bizonyosat :) conort ma is fejbealáztam usp-vel :)

800*600 és minden low. se anizotropic filter, se aa. kell másik videokártya :) néztem 9600 xt-t, de az alaplapom nem támogatja a dx9-et. jelentõssége?

edit: jorus - a stress testen az average fps 96.16 de játék közben csak akkor 70 körüli, ha nincs mozgás. vizben (pölö chateau pince) amikor durrognak a gránátok, meg 5-8 ember mozog, akkor erõsen megfogyatkozik 20 alá is néha. és ott (csak azon a mapon) erõsen laggol.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.