Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#4241
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
sos...

valkienk van morrowind trib cd nélüli inditója!?!??!
nem találom sehol a cdm...

ha igen az osztyapenkoo@freemail.hu
msn címen keressen meg plíz!!!

bazze hellben baszott nehéz lett.
1,11 nme akarom föltenni mert megint dobhatom ki a 76os szintû hard core barbimat...
ahoz meg nagyon nincs kedvem...

#4242
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Iljics ezt jól mondta szerintem is. Amig el tudják úgy adni, hogy nem 1 csapat jár jól rajta, hanem 5, addig úgy fogják. Másrészt nagyon kevesen engedhetik meg maguknak, hogy befuckolnak a gigatõkének és saját értékesítési rendszerrel oldják meg. Vagy mert egyszerûen így könnyebb nekik...
Ami logikus, még nem biztos, hogy jó üzlet is mindenkinek. (Ala benzinesautó/alternativ üzemanyag.) Pedig az a legtutibb. Valahogy neten elutalnám a 20 dolcsit, ha legálisan tölthetném le, de a MediaMarktba nem sétálok le, hogy 15000- ért megvegyem.

Aktuális civil


#4243
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Kintrol szerezni jatekot manapsag nem nehez. Ugyis valami rokon/haver/ismeros jar valamikor kulfoldon, es hoz ha kell. Amcsibol nem eri meg egyet rendelni, de mondjuk ha egy haveri kor osszedob tizet, akkor mar egy szep csomagban siman bejon mindenfele serules nelkul.

A Steam nem lenne rossz, ha pl. onnan penzert le lehetne tolteni egy legalis verziot, es email-ben kikuldenek egy kodot amivel tudod regelni es kesz is. Nem lenne folosleges kiadas pl. cd -re, tokra, papirokra...
Csak valamiert ezt nem preferaljak a gyartok, pedig jo lenne.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#4244
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Szerintem jogosan vedik a jatekokat, hogy megvegyed. Mondjuk eddig azt sikerult elerniuk, hogy aki online akar jatszani, az megvegye az adott jatekot. En sem sajnaltam pl. a Dio2 -re a penzt, vagy a CS -re, mert nagyon jo jatekok, es nem egy hetig nyuzza az ember. Sokat dolgoztak rajta, sok penzt oltek bele, es jogosan kernek erte penzt.
Persze irrealisan magasak az itthoni arak, de szerencsere kintrol barmit meg lehet rendelni, es amit itthon arulnak, azok semmiben nem kulonboznek a kintiektol ( pl. nyelv ). 20-30-50 dolcsit pedig igenis szanjon ra az, aki ezzel akarja tolteni az idejet. Ha a gepre nem sajnaljak a tobb szaz ezret, akkor a szoftverekre sem szabad. Mindkettot valaki legyartotta, idot, energiat es penzt fektetett bele, meg jo hogy nem nezi jo szemmel, hogy ingyen megszerezhetik sokan az adott cuccot.
Ha le tudjak vedeni ugy a cuccokat, hogy ne lehessen ingyen hozzajutni, akkor hosszu tavon akar csokkenhetnek is az arak, vagy nohet a szolgaltatas minosege ( pl. Dio2 szervereket nem valoszinu hogy olyan olcso fenntartani, uj patch -eket csinalni ).

Magyarorszagon meg minden draga, koszonhetoen az adoknak, a gyorsan meggazdagodni kivano bolttulajoknak es a penzszoro nagyhatalmu milliomosoknak. Ez van.


Látod Te is olyan játékokat vettél meg amik kegyetlen jók, függetlenül attól, hogy léteznek-e warezben és talán pont ez lenne a lényeg, olyan játékokat készíteni amik egyszerüen eladják magukat, mert JÓK. A gagyik akkor se fognak milliókat hozni a konyhára ha akármilyen védelem van rajtuk, a vásárló megnéz 1 videot, kipróbál egy demot és eszébe sem jut megvenni, sõt, le se tölti, mert sz.r.
Illetve itt jön be, hogy a warez is hoz pénzt a kiadóknak, mert ha mondjuk én letöltöm, kipróbálom és szerintem sz.r, akkor azt elmesélem valakinek aki mondjuk megnézi a demot, tetszik neki és elmlegy megvenni, vagyis a warez egyfajta marketingként müködik, hiszen a játákoknál aztán végképp fontos, hogy a cékközönség ismerje a terméket.
A másik dolog pedig -és ettõl fosnak a giga kaidók is- hogy kiadóra nincs is szükség a hagyományos értelemben ! A jákokat le lehetne tölteni _legálisan_ némi pénz ellenében és ez a pénz természetesen kevesebb lenne mint a bolti ár (tehát mondjuk a megjelenés napján $30 lenne egy A kategóriás játék), de a készítõk számlájára menne, nem pedig egy óriási közös kalapba. Lsd. Steam rendszer és ami még ezután jön.

A kinti rendeléssel az a baj, hogy rengetegszer "elveszik" a lemez/kézikönyv a szállítás során vagy minõsíthetetlen állapotban érkezik meg.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4245
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Elkészült a Quake 4...


Mivel a 2 folytatása, és az nagyon bejött, sokáig fogok sírni...

#4246
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Szerintem jogosan vedik a jatekokat, hogy megvegyed. Mondjuk eddig azt sikerult elerniuk, hogy aki online akar jatszani, az megvegye az adott jatekot. En sem sajnaltam pl. a Dio2 -re a penzt, vagy a CS -re, mert nagyon jo jatekok, es nem egy hetig nyuzza az ember. Sokat dolgoztak rajta, sok penzt oltek bele, es jogosan kernek erte penzt.
Persze irrealisan magasak az itthoni arak, de szerencsere kintrol barmit meg lehet rendelni, es amit itthon arulnak, azok semmiben nem kulonboznek a kintiektol ( pl. nyelv ). 20-30-50 dolcsit pedig igenis szanjon ra az, aki ezzel akarja tolteni az idejet. Ha a gepre nem sajnaljak a tobb szaz ezret, akkor a szoftverekre sem szabad. Mindkettot valaki legyartotta, idot, energiat es penzt fektetett bele, meg jo hogy nem nezi jo szemmel, hogy ingyen megszerezhetik sokan az adott cuccot.
Ha le tudjak vedeni ugy a cuccokat, hogy ne lehessen ingyen hozzajutni, akkor hosszu tavon akar csokkenhetnek is az arak, vagy nohet a szolgaltatas minosege ( pl. Dio2 szervereket nem valoszinu hogy olyan olcso fenntartani, uj patch -eket csinalni ).

Magyarorszagon meg minden draga, koszonhetoen az adoknak, a gyorsan meggazdagodni kivano bolttulajoknak es a penzszoro nagyhatalmu milliomosoknak. Ez van.
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#4247
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts
visszatérve egy kicsit ezekre a játék árakra meg minden .. egy kis érdekesség hogy tavaly novemberben ahogy megjelent a GTA san andreas akkor lekörözte az akkori csúcsot amit a szórakoztatóiparban felállítottak vagyis a bemutató 7végén lekörözte a filmipar legnagyobb bevételû nyitó7végés filmjét a pókember 2-t. valami 110 millió dolláros volt a GTA SA eladás és 50dollár volt a játék ára (max~10ezer HUF) utána pedig pár nappal késõbb ezt is lekörözte a HALO 2 és azzal pedig elérték a 125millió dolláros nyitó 7végét. közben természetesen sírnak a kiadók hogy az illegális másolás meg minden ...
na mindegy végül is ezt csak egy érdekességnek szántam ide.
az is nevetséges egyébként ,hogy (én játékban konzolpárti vagyok) amíg odakint a fullos új xbox játék csak az elsõ napokban 50dollár azaz max 10ezerHUF és a pár hét múlva szinte már 20-30dollárért meg lehet venni addig idehaza a megjelenéskor a nagyobb játékok 18-20ezerHUFba kerülnek és még fél év múlva is annyi.

#4248
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,133 posts

Elkészült a Quake 4...

hja!
ezt az ign oldaláról szedtem még le valamikor de ez az xbox360-as video most nem keresem a pontos linket felraktam ide:
http://kergeeger.uw...._wmvlowwide.wmv

#4249
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Elkészült a Quake 4...

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4250
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 posts

számoljunk? :)

300ló 2000kg-ra
az 6,6666667 LE/kg

a 150ló ~950kg-ra
az 6,3333333 LE/kg.

akkor mirõl beszélünk? hol van itt a bivaly lóerõarány a Mustangnál?
(mert én egy egymillió alatti gépjármûrõl) (clio)
jó, tudom mustang, amerika... legenda. a RÉGI, de az új még csak nemis szép szvsz.

no flame plíz, csak nem bírtam kihagyni ;)


A lóerõ/súly arány nem minden, nem csak az számít. Ez egy vényócas, teccikérteni?:) Mellesleg nekem is jobban tetszenek a régebbi mustángok.

#4251
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts

bazze,megint elkapott a diablo 2 láz...
borzalsztó,simán ülök 4órát a gép elõtt...
semmi tanulás vagy valmi,pedig idén már nincs opció,érettségi van.

kezdheetk most tanulni,mert eljátszom az egész délutánomat+estémet...

de holnap nincs elsõ órám,ha korán kelek akkor lehet hellen befejezem ....

áááá


elvileg mintha kint lenne az 1.11es patch
bár 1.09 óta nem az igazi a gamm
szegény energy shield sorcim :(

20 energy shield
20 telekinesis
20 static
20 orb
maradék prereq+frost mastery
gyilkos:)
str:97
dex:base
vit:base
nrg:rest

300-500 hp (cuccfüggõ), 1500-2000 mana, csak a poison szopathat meg, semmi más, mer ugye minden a manából fogy, ami gyorsan regenerálódik, mert sok van :) okos build.
ja és static egész képernyõre hat ilyen szinten

dio2exp óta jáccom bneten, õõ az 4 éve volt :)

#4252
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
COD 2 nem lesz Starforce-os, Oblivion-t passzolom, kiadótól függ, a Codemasters pl. elõszeretettel Starforce-ozik, hogy a gyengécske játékaiból is pénzt csináljon, mert ugye jellemzõen egy jó játékból akkor is több millió fogy ha warezben is elérhetõ...

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4253
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts

egen, ha a játk Starforce-os akkor nagy eséllyel a kasszához kell fáradnod, hogy játszhass vele. Konkrétan melyik játékról van szó ?


Ja, csak a Trackmania kapcsán láttam, hogy egyre több cég használja...
Remélem a COD2, meg az Oblivion mentes lesz ilyenektõl...

((((((((És megintcsak miért van az, hogy ami "ott" 20 USD (=4 órás minimálbér), az itt 10.000.HUF (=4 napos ~ 40 órás minimálbér)? Hány Euro lesz az 2010-ben? 110? ))))))))

Aktuális civil


#4254
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Uj ladderszezon van?
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#4255
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8,749 posts
  • LocationPécs
bazze,megint elkapott a diablo 2 láz...
borzalsztó,simán ülök 4órát a gép elõtt...
semmi tanulás vagy valmi,pedig idén már nincs opció,érettségi van.

kezdheetk most tanulni,mert eljátszom az egész délutánomat+estémet...

de holnap nincs elsõ órám,ha korán kelek akkor lehet hellen befejezem ....

áááá

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#4256
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Jaja, van ami megy, de van ami nem. :(

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4257
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
nekem a cossacks 2 ment ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4258
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts

Errõl a Starforce-rõl valaki tud valamit? Befellegzett a warezek idejének? Mert elég nehéz diónak tûnik...


egen, ha a játk Starforce-os akkor nagy eséllyel a kasszához kell fáradnod, hogy játszhass vele. Konkrétan melyik játékról van szó ?

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4259
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
starforce nightmare.
de az, nehéz dió ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4260
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
Errõl a Starforce-rõl valaki tud valamit? Befellegzett a warezek idejének? Mert elég nehéz diónak tûnik...

Aktuális civil