Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

New World Disorder 5 Premier - 2004. október 19.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
160 hozzászólás a témában

#41
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás
Ezúton (is) szeretném megköszönni a vetítést támogató partnereknek a segítséget. Nélkülük nem jöhetett volna létre ez, így álljon itt a nevük:

BikeMag
EstMédia
Factory
Fox
Kona
Oakley
Palace MOM Park
Race Face

Dávid Örs
Horváth Csaba
Nagy Ferenc
Rózsavölgyi Péter

Mindemellett ahhoz, hogy ez a rendezvény másodjára is _sikeresen_ lezajlott mindenképpen szükség volt a közönség azaz a _TI_ érdeklõdésetekre lelkesedésetekre és jelenlétetekre. Úgy gondolom, hogy a sportág szempontjából fontos, hogy így is növeljük a sport ismertségét és elismertségét.

Ha minden a terv szerint halad a következõ egy kicsivel komolyabb megmozdulás lesz.

#42
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás

A film szerintem is jó volt. Megdöbbentõ, hogy miket tudnak és mernek egyesek.
És külön tetszett, hogy nem halálhörgés-metál volt a zene.

Kis surmók összeszedtek mindent, mire beértünk. A táskába alig bírták betuszkolni. Helyünket elfoglalták...
(ezt azért nem hagytam)

A sörözés is nagyon jó volt! Meg a bolyongás a parkolóban...

#43
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Igen, én is sajnálom....

mikor sétáltam oda a barátnõmmel azt mondtam neki, hogy ennyire még mozit nem vártam....
Ha csak a filmet vesszük, az nagyon bejött (az eleje), önkénytelen mosolyra húzodott a szám, kirakott a világból rendesen, de sajna elkövettem azt a hibát, hogy körbenéztem... :D

Egyébként neki is tetszett a film, annyit mondott a végén, hogy azért örül, hogy nem tudok ilyeneket, metr beleõrülne a féltésembe... :-*

#44
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Azért rossz Lusti, hogy ilyen érzelmekkel távoztál!

#45
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Nekem NAGGYON NAGGGYON tetszett! Sokkal jobban sikerült egészében, mint a 4-es. Mindenki iszonyat: Gracia sebessége! Simmons bácsi a falon lógva :) A streetesek megint csúnyán odarakták magukat... A számomra ismeretlen szöszke kiscsávó a hátraszalltós tetõlandolás (ami éppen befért) onnan már nem is tudom melyik lazítosat adta még be: 360? bár nekem a vázpöri rémlik, mert el is gondolkoztam, hogy nincs elsõ fék? na mind1, még csilliószor megnézem és akkor minden részletére emlékezni fogok.

Vinnie! Azért volt jobb, mert beta kaziról ment.

Ja, sokkal kellemesebb volt az egész, csak én abban bíztam, hogy kicsit több idõt hagynak rá az elején, hogy a hüle késõk is még fénybe beérjenek és ne kelljen hangoskodva odább zavarnia azokat, aki nem hajnaldóak a helyérõl eltakarodni. Bocsánat érte :-*

#46
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hát nemtudom, hogy az elõzõ milyen volt, de ezt én nem nevezném kultúráltnak....

Pár baromarcú késik 10 percet, és a sor közepén még elkezdi üdvözölni a havarjait, mások meg összevesznek, hogy ki hova üljön, állandó dumálás volt körülöttem......
A szemetelés sem volt semmi, azért egy sima elõadás után nem szokot ennyire gány lenni a mozi....

SZóval így összegyûjtve meg tudtam szemlélni a budapesti kerékpárosokat (extreme), hát azt kell mondjam, hogy szörnyû.....baromarcú kissrácok, lógó gatyás divatmajmok, érdekbarátok (fúú, neki rm7-e van, dejófej...stb), feltûnési viszketegségû seggfejek. Végül pár normális arc, aki képes köszönni, rendet hagyni maga után, nem rohangálni a székeken, idõben megérkezni, stb....

Egy kicsit ki vagyok akadva, õszintén szégyellem, hogy én is ezek közé tartozom..... :-X


Viszont, hogy valami jót is mondjak, baromi jól esett, és frissítõleg hatott a sok szemét után, mikor mentem haza, szembe jött pár fórumos (talán Era, Mellon és még mások), mikor rámköszöntek, eszembe jutott, hogy vannak még emberek is a bicikilsek között....

A film egyébként egész jó volt, bár a vége felé kicsit lapossá vált( valahogy beteltem a sok letöréssel, ugratással).

#47
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

nem a szemetelésrõl van szó ;)
az minden film után van, ez legyen a legnagyobb gond...


Pécsen csak egy-egy felszisszenõ sörösdoboz "zavarta" meg a mûsort ;D
(mintha defektet kapott volna a rider)

#48
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nem a szemetelésrõl van szó ;)
az minden film után van, ez legyen a legnagyobb gond...
szal köszönjük a szervezõknek, remélem még sok ilyen lesz, ilyen jó szervezéssel!

#49
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

és most látszólag meglepõen kultúráltan zajlott le az egész esemény, szal jó volt

ezt csak azért mondod,mert nem láttad Mt-t kukoricát enni:) legközelebb külön zacsival veszek neki,mert a felét magamon találtam meg lámpafelkapcs után:)))

#50
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ottvoltam, jó volt ;)
kicsit késön tudtam meg, hogy nem jön tamtaram, de így be tudott jönni Pixel barinõje ;)
film elment, néha volt jó zene is benne, de nemtom. az átvezetések, és az intró volt nagyon geg ;D
és most látszólag meglepõen kultúráltan zajlott le az egész esemény, szal jó volt :D

#51
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nekem legjobban az egykerekezés tetszett,bár a golyóim még nem kocogtak vissz a helyükre:) ;D
Simmons arc,látszik,h régi motoros
A Kovan/Kowan rész volt a legfílingebb,a zenéje és egyéb miatt
1 DOLOG miatt nem szívesen mentem,de köv évben már rendben lesz ilyenkorra az is rég:)
Sala,nyúlt már fel neked vki ilyen mélyre?:)
OFF; gyúrsz nekem tárcsát?Mondjuk olyat,h "ha ló legel a sírján" :D
Miért zokni volt?Múlt évben a nõi felsõ jobban bejött :D :D
szervezõknek télleg köcce
jó,h van ilyen

#52
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN A SZERVEZÕKNEK!

télleg naon naon frankó volt ma a momparkban! Köszi a zoknit is :)

Nekem a teccet a film, teccet cowan ugrálása, teccet hogy nem kellett tülekedni mer tudom hogy van helyem, teccet minden na! Várjuk a következõt!

tom



#53
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hi!

Pécs is zsér volt.tele a terem még 20állnak a kapuban és lesnek befele!!!
siker volt!!!
kiderült hogy a montis extrém mag nem is 10-11fö!!!

viszont afilm anyira nem jött be!
cedric jóó simmons jó richy jó steve jó...
a többi nagyon a repülésre volt kihegyezve.vagy öregszem(17évesen) ;)

#54
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás

A pótvetítés holnap kiderül.


Akkor addig még reménykedek ;) Ha meg nem, akkor be kell szereznem egy böhöm nagy mozivásznat itthonra ;D

#55
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Legyen pótvetítés!!! Én tuti megnézném még egyszer ;) ;D


;D

Köszi mindenkinek aki eljött. Ha minden jól megy akkor nem ez volt az utolsó ilyen megmozdulás...

A pótvetítés holnap kiderül.

#56
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
Jó volt nagyon!!! A filmben kellemesen csalódtam, és valahogy most nem is tûnt pixel-esnek mint a múltkor.

Legyen pótvetítés!!! Én tuti megnézném még egyszer ;) ;D

#57
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

...rossz érzésem volt, mintha kevés embert mozgatna ez most meg...


Igen, ez bennem is megvolt napokig, de ma már jobban nézett ki a terem képe a jegyárúsítóknál.

Persze hallani érdekes párbeszédeket, de örülök, hogy most úgy néz ki, hogy telt ház lesz. Remélem Miskolc és Pécs is sikeres lesz. Véleményem szerint jót tesz a sportnak egy olyan rendezvény ami ~1 000 embert megmozgat.

#58
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Pótvetítésrõl van már info? lesz, nem lesz? (Legyen)


Egyenlõre nagyon úgy tûnik hogy nincs értelme... Oda is kellene 500 ember...

#59
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én tegnap este voltam a jegyünkért és olyan rossz érzésem volt, mintha kevés embert mozgatna ez most meg. Remélem rosszul érzékeltem.
És sajna a Burton totál végére értem oda Danival. De legalább pár haverral összefutottunk, pl: a rég nem látott Phyree gyerekkel, aki ma nem is jön, mert osztrákiába megy hóbord oktató filmet forgatni! Idén csak 4x ült a csodadögnehéz Trek Dh gépén. Szégyen! :-*

#60
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Pótvetítésrõl van már info? lesz, nem lesz? (Legyen)