ma nejjel tekerük ezt a kisebb túrát.nem első alkalommal voltunk "odaát", de van egy olyan érzésem, hogy egyre gyakrabban lesznek a páros/családi túrák a határ túloldalára szervezve/tervezve. lényegesen jobbak az utak, kisebb a forgalom és a "centizés" sem divat, szépen a másik sávban kerül mindenki. illetve nem, voltak akiknek nem sikerült ezt megugrani... persze magyar rendszám volr mindegyiken.. a táj szerencsére mindkét oldalon csodás, csak itthon kevesebb figyelem jut rá a kátyúk, gödrök, barmok miatt.
képek összevissza. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Edited by Kisherceg, 2025. May 02. - 16:12.

Sign In
Create Account

Back to top














