Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Manitou

- - - - -

  • Please log in to reply
3554 replies to this topic

#1821
xenonadio

xenonadio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
OFF
xy888 te állandóan tákolsz? vegyél már egy normális villát ne tákolj állandóan
ON

#1822
xy888

xy888

    vendég

  • fórumtag
  • 66 posts
Szeretnék egy olyan villát mint a 2005-ös black paltinum, hogy lock out és IT rugóút állító is volt benne ! Tehát megoldható,csak én rövidebb rugóúttal szeretném alapból 100 vagy az alatt és ha már van benen lock out akkor szeretném azt is kivezetni a kormányra,mondjuk azt másh is meg tudnám oldani! Engem inkább az érdekelne h ez az útálíttási technológia mennyire mûködik? MErt hogy csak a Nixont szerelik ezzel !

#1823
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
tuningolni? wtf? mit akarsz te tuningolni egy r7-esen vagy egy black-en?
click-it meg it egy villában? nem tudom mirõl beszélsz.

az IT szerintem amugy jó találmány. a clik-it már kérdéses, fõleg konstrukciós hibái vannak, de könnyen javitható.

amugy kérdõjelbõl látom sikerül hármat is egymás mellé tenni, de a space valahogy elmarad. szerintem cserélj. több space, kevesebb kérdõjel.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1824
xy888

xy888

    vendég

  • fórumtag
  • 66 posts
Sziasztok!!Véleményt,tapasztalatot kérnék Click It Lockout és IT rugóút állítóról h mennyire váltak be???Érdemes e olyan villát beszerezni???Esetleg tuningolni egy villát amiben mind a 2rendszer megtalálható!!Black vagy R7 bírja jobban a tárcsaféket csavarodás szempontjából max 185öst???

#1825
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts

csá szerintetek egy 2006 os static ot amiben gyárilag nincs konpresszió annak érdemes átbuherálni a bal kupakot és egy ezlepes kupakot rakni rá?
nem e fogyja valahol elereszten?


nem fog menni, ne is próbáld, én tudom mert megpróbáltam:)
rendeltem ugye 2005-ös statichoz való kupakot mert az volt air assistes.
a 2006os static kupakjának kicsit kisebb a menete, szal az air assistes kupakot nem fogod tudni beletekerni.

#1826
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
OFF

Hüle vagy Spá. :D Holnap gyere ebédre pizzázni Pedálba! :)

ON

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#1827
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 posts
Meg lehet próbálni, elvileg nem ereszti el, viszont elõferdülhet, hogy kilövi a szimmeringet. Ha nem jön be, legfeljebb nem használod.

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#1828
freeriderfreerider

freeriderfreerider

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
csá szerintetek egy 2006 os static ot amiben gyárilag nincs konpresszió annak érdemes átbuherálni a bal kupakot és egy ezlepes kupakot rakni rá?
nem e fogyja valahol elereszten?

#1829
SikiMano

SikiMano

    vendég

  • fórumtag
  • 208 posts
Sziasztok! '07-es Manitou Slate telóról van valakinek tapasztalata? Mit tud, mozgása, ára? Köszi!

#1830
abcd2k5

abcd2k5

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
nem levegõs, szal csak 1 kupak van ott. Én kézzel próbáltam kitekerni, nem gondoltam h. erõsen van behúzva.

nah megsasolom. thx az infót

#1831
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
Állítható a kompresszió? Vagy csak egy kupak van ott? Ha állítható, elõször azt kell leszedni vmi pici imbusszal, utána a nagyot ugyanúgy mint egy átlag menetet, 22es kulccsal asszem. ki kell jönnie..:)

#1832
abcd2k5

abcd2k5

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
Thx a választ

Ami igaz az igaz, ha már 1x olaj is lehet benne, miért használnám olaj nélkül? ha már 1x megvan használjam ki a lehetõségét :D

Amúgy próbáltam már a jobb oldali kupakot letekerni, de nem bírtam. Meg se moccant. Meg tudnád mondani, vagy valaki más h. melyik irányba tekerhetõ ki? És akkor kiderülne h. mi is a helyzet :D + csere bele is férne.

#1833
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
Én nem használnám olaj nélkül..egyszerûen szar úgy és kész:) szépen felkoppan majd.
Egy o-gyûrû 5 forint, cseréld ki és nem fog folyni:)

#1834
abcd2k5

abcd2k5

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
igazából nagyon kevés folyt ki, olyan pár cseppnyi kb. Lehet h. a durvulás nem tesz neki jót? :D

jah és izé ha nincs benne olaj, akkor tönkremegy teló? vagy csak csili szál el? azaz olaj nélkül használható?

#1835
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Baj, de egy ideig nem számít, de ha már sok folyt el akkor nem fog rendesen müködni a csillapítás és akkor olaj és tömítés csere.


A sebesség mindent megold.

 


#1836
abcd2k5

abcd2k5

    vendég

  • fórumtag
  • 27 posts
1 olyan kérdésem lenne, h. az nagy baj, ha a manitou blackom jobb szárának tetején kicsit csepeg, de igazán kicsit, épp h. izzadja az olajat? de csak akkor ha nem mozog :D azaz ha pihenõ állásban van. Igaz h. nem függõleges állásban van a kecó, hanem 1 kicsit döntött állapotban pihen.

#1837
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
:)
forgalmazónak van is jelenleg, fekete és ezüst matricaszett(összes matricával, mely rajta van)

keresd kedvenc boltosodat, és kérj tõle! (mondd h biztos van, csak jöjjön érte)

#1838
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,592 posts
nem értelek van neked otthon?mert akkor elküldhetnéd egy nagyobb borítékba én meg küldeném a pénzt!de ráér még nekem ezen a héten sõt, jövõ héten is!!nagyon jó lenne ha lenne!:) na köszi heló!

Ui.:egy dekoros mennyiért csinál?mert szerintem nem valami olcsó...

#1839
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Csak az lesz ciki, hogy tavasszal lenne a vétel, akkorra meg az RS árai az egekbe szöknek, akkor meg marad a Relic vagy a Vanilla R

#1840
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Az elmegy...néztem bótban az árlistát, a "nem rtwd-s" Super 79900,-
az nem rossz ár sztem...

hát annyiért inkább egy recon, vagy reba sl, még amig akad ennyiért.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való