Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Manitou

- - - - -

  • Please log in to reply
3554 replies to this topic

#1781
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Nem levegõs, nem rugós, elasztomeres.


A sebesség mindent megold.

 


#1782
gemmmate

gemmmate

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Amúgy nem eladó:) De a leírásokról szóló linkeket elfogadom:)

#1783
gemmmate

gemmmate

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Tehát akkor nem rugós, hanem teljesen levegõs? Van benne 2 db eltérõ keménységû elasztomer amúgy. Csak az a bibi, hogy nem találtam a neten róla 1 darab elfogadható leírást sem.

#1784
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
szerintem csak elasztomerek voltak benne.
van egy M2-esed? nem eladó? :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1785
gemmmate

gemmmate

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Bocsánat: 1992-93-as Manitou 2-esrõl van szó.:)

#1786
gemmmate

gemmmate

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Hali! Ha valaki ért ehhez a típushoz, legyen szíves írni nekem, ugyanis szeretném megtudni, hogy milyen részekbõl tevõdik össze. A rugóval kapcsolatban ugyanis gondban vagyok (kell-e egyáltalán bele, vagy bele lehet-e építeni). A választ elõre is köszönöm.

#1787
Ozy

Ozy

    vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
kösz! szerintem a speed waybe elviszem ma.

#1788
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Sztem www.speed-way.hu vagy www.probike.hu ...ott még nem szálltak el az árak, és az emberek...

#1789
Ozy

Ozy

    vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
jojo azt nem tudtam, szerintem mégis elviszem szervizbe mert a szimeringet nem aakrom bántani, szerintetek hová vigyem? x factor ?

#1790
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts

.... hogy hogyan kell egy 2003-as manitu sherman break out plus-ban olajat cserélni? és hogy egyáltalán mien olaj kell bele? (DOT hányas)


de lehetõleg ne úgy kezdd, hogy "DOT". nem fog örülni neki a villa :icon_roll

#1791
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
és a porlehúzót ki fogja a helyére tenni?:)
amúgy az olajcsere önmagában nem feltétlen elég, fõleg ha tényleg 2003 óta van használatban. amúgy a legegyszerübb módszer az olajszintek tudatában.
lecsavarod a tetejét, kiöntöd a régit, új olaj bele, majd visszacsavarod a tetején a kupakot.

#1792
Ozy

Ozy

    vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
:D:D épp most találtam meg :D asszem holnap nekiis kezdek.
Kösz a segitsége!

#1793
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
prodákt menjüel:
http://www.hbsuspens...64&manualid=109
nézted már?

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#1794
Ozy

Ozy

    vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
az az igazság, hogy szeretném magam megcsinálni az olajcserét benne, mert szeretek szerelni, szoval léci mond el hogy kezdjek neki, mien olajat öntsek bele?

#1795
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Hallgass thezre, vidd szervízbe.


A sebesség mindent megold.

 


#1796
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
Ha nem értessz hozzá, inkább vidd el egy szervízbe(számtalan olyan villát látunk, melybe "majd én megcsinálom' kijelentéssel belenyúltak, majd mégsem sikerült komolyabb eredményt elérni - ugyanúgy a szervízben köt ki, csak sokkal nagyobb bosszúság a belegányolt, rosszul összerakott villát helyrehozni, mint egy rendes állapotút)! a Manitou villák lelkivilága kicsit összetett, fõleg egy 2003as villára ráférne egy nagyobb generál is.
Az hogy a porlehúzó kijött a helyérõl, az nem jó, mindenképp vissza kéne juttatni a helyére.
a villába nem szintetikus fékfolyadék, hanem telóolaj való - változó keménységben, fix olajszinttel.
Errõl - hacsak addig valaki nem írja e - tudunk egy mennyiséget/olajviszkozitást mondani.
üdv!

#1797
Ozy

Ozy

    vendég

  • fórumtag
  • 19 posts
Hally!
Eltudna valaki nagyvonalakban magyarázni, hogy hogyan kell egy 2003-as manitu sherman break out plus-ban olajat cserélni? és hogy egyáltalán mien olaj kell bele? (DOT hányas) plusz még az egyik becsuszonál a szimering kicsit kijött a helyéröl és puszta kézzel nem tudom visszanyomni, nem gáz hogy nincs teljesen a helyén?
elörre is köszönöm!

#1798
sanzi

sanzi

    vendég

  • fórumtag
  • 59 posts
hm...az ugy érdelkes mert a srácnak amitõl veszem 06os csillapítás van benne...szal mostmár télleg nem tom :)

#1799
ltsoma

ltsoma

    vendég

  • fórumtag
  • 85 posts
A 06os króm becsúszós stanceknek elvileg nagyobb falvastagságú becsúszói vannak, mint a 05ös feketéknek, ezért a csillapítás nem fog stimmelni.

#1800
sanzi

sanzi

    vendég

  • fórumtag
  • 59 posts
Egy '05-ös stance static becsúszóval összepasszol 1 '06os flow??vagy az rövid bele?
Aláírtam, de a monitoron maradt...