Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#1501
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
De 90 kilóhoz azért jócskán kell bele levegõt fújni, amitõl azért nemkicsit romlik a mozgása, ezt tapasztaltam sajátnál.
Kingpint kipróbálnám, stance után tényleg nem lehet rossz..csak foglalkozni kell vele.

#1502
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
nemár dropoff4et képes lenél stancera cserélni? hulladék a stance a dropoff4hez képest, nekem mindkettõ volt. igaz flow de sztem a kingpin se sokban más
dropoff4 belõve kurva jó kis villa, alig rosszabb a 66 nál cska kevesebb állítási lehetõség van rajta
én 66ra gyûjtenék inkább, nem ilyenre.. ráadásul kõnehéz meg minden

#1503
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Az én 90kilóm alatt tuti gyenge lenne, gyári rugót lehetne egyböl cserélni ami megint plusz zsé:confused:

#1504
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
kell tenni alátétet a lábba a csavarokhoz, és/vagy nem kell eszetlenül megtépni...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1505
Csuporka

Csuporka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 608 hozzászólás
Egy haverom 2006-ost használ (manitou gyári utotunnigal) és az szépen mozog tartja bent a levegöt, a srác 6X kilo és még nem láttam hogy lekoppintotta volna (és ö is coilerbe használja csak 2005ösbe)

#1506
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ez a 2006-os már sokkal jobb. nem is kell bele levegõ, gyári rugóval max 70 kilóig jó, TPC+ van benne, ami nagyon jó.
szépen mozog, erõs, csak a tengelynél nem szabad túlhúzni. az árát megéri.

#1507
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás

Én is sokat szemeztem vele de nem láttam egy magyar boltba se és nem tom mien árba van. Ha esetleg tudsz vmi oldalt megoszthatod velem:)


Nezz be az Olcso online bringasbolt topicba.
Ott le van irva egy csomo.
Amugy sztem nem erdemes ujonnan venni. Nagyon draga!
En is hasznaltan vettem innen az aprobol a 888VF et, es nem is latszik rajta hogy hasznalva volt. OK a vallrol a bowden lekoptatta a fenyezest 1-2 helyen, de azt 2k bolt ujrafestetem es kesz. :)

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#1508
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Én is sokat szemeztem vele de nem láttam egy magyar boltba se és nem tom mien árba van. Ha esetleg tudsz vmi oldalt megoszthatod velem:)

#1509
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás

Most drop off 4-em van és attól akarok megszabadulni és én arra gondoltam h 2007-re csak tudnak egy normális villát. Vagy ha vki tud egy jó dupla vállast ujonnan ami jó árban van és coilerbe elmegy az is jó.:)


sztem kojlerbe ne tegyel duplat!
Inkabb egy szep csinos 66ot :)

az is mozog 17 centit, es multifunkcionalisabb lesz a bicaj tole.
Ez az en velemenyem.

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#1510
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Most drop off 4-em van és attól akarok megszabadulni és én arra gondoltam h 2007-re csak tudnak egy normális villát. Vagy ha vki tud egy jó dupla vállast ujonnan ami jó árban van és coilerbe elmegy az is jó.:)

#1511
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás

De a tied 2005-ös volt.
Ha azt nézem h a Static mennyit javult 2005-höz képest, akkor ez se lehet olyan vészes..Persze nem egy 888 kategória, de nem is annyiba kerül.
Ez nem levegõs, szal nincs mit ereszteni, becsúszó se kopik ahogy 2005-ben.
És ez sztem ki is mozogja a 170-et, a régiek le lettek csökkentve vmi miatt asszem.


Jolvanna, elfogult vagyok a 888al :)
Megnyomkodtam multkor egy dropoffot, az eg es fold a stancehez kepest, meg a 2006 oshoz kepest is. es ha megnezed hogy a stance hasznaltan 50 korul van a dropoff meg 80. Akkor az a 30K sztem meger annyit.
Bar a 888hoz kepest a dropoff is "csunyan" mozog :)
Ennek olyan jo egezseges olaj hangja van :D szurcsog meg rofog

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#1512
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
lcs is dícsérte anno az újságban, még tavaly.
én nem próbáltam, de elvileg azért az árért jó kis villa. ránézésre tartós darabnak tûnik (krómozott becsúszók, a tpcvel nincs baj, a láb meg csak nem törik el..) vannak más alternatívák is?

#1513
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
De a tied 2005-ös volt.
Ha azt nézem h a Static mennyit javult 2005-höz képest, akkor ez se lehet olyan vészes..Persze nem egy 888 kategória, de nem is annyiba kerül.
Ez nem levegõs, szal nincs mit ereszteni, becsúszó se kopik ahogy 2005-ben.
És ez sztem ki is mozogja a 170-et, a régiek le lettek csökkentve vmi miatt asszem.

#1514
Grim

Grim

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 402 hozzászólás

Üdv ! Valakinek van tapasztalata errol a villáról?http://www.hbsuspens...id=1&itemid=127
Mennyire jó DH-ra stb.. ja és egy '06os coilerbe kéne:)


Uhhh en hanyagolnam a helyedbe, ha ujonnan veszed.
Max akkor ha nagyon olcson hozza tudsz jutni!
Velemenyem rola: gyari rugoval puha, ha nincs szerencsed ereszti a levegot, ha nincs benne levego (papir szerint 30Psi alatt hasznalni tiloss!) akkor a szimmering szetmegy.
Papiron 17 centit mozog, ez gyakorlatilag 15.
Nekem vlt ilyen majdnem 1 evig, hala a jo istennek tul tudtam adni rajta.
Nekem kicsereltek benne a rugot, kemenyre. De igy is felkoppantottam.
Szerintem gyujts hozza egy keves penzt, es vegyel haszanaltan egy dropoffot.

"You want touch the sky? Fuck a duck and try to fly!"


#1515
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Üdv ! Valakinek van tapasztalata errõl a villáról?http://www.hbsuspens...id=1&itemid=127
Mennyire jó DH-ra stb.. ja és egy '06os coilerbe kéne:)

#1516
Marcous

Marcous

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a Manitou Splice Super telómhoz.... annyi lenne hogy az olaj már egy kicsit régi benne ...kb 2 éves és nem tudom hogy milyen olaj kellene bele és azt sem hogy mennyi (dl) ?? Ha tudtok valamit kérlek írjatok!
Elõre is kössz!

#1517
TiCi72

TiCi72

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
sziasztok!

Szakik segítségét szeretném kérni
Kedvesem gépében 2000es magnum r -tudom nem mai darab- villa van, jobb szára elasztomer olajos, a dugo alul bal-jobb szárában is vmi mûanyag ami kívülrõl kicsavarhatatlan?! viszont az olajos szárából elkezdett folyni az olaj ránéztem erre a mûanyag dugóra/csavarra, és kb 1-1,5 fordulattal beljebb van mint kellene lennie.
mi a teendõ?
Hogyan lehet az a mûanyag csavart vagy mifenét a helyére csavarni , vagy kiszedni és a helyére rakni egy tisztességes szimeringes fémcsavart, kívülrõl?
mert a szár az menetes.
de el nem tudom képzelni, hogy mitõl "csavarodott/csúszott" be ez a mûanyag akármi
5leteket segítségeket elõre is köszönöm
jobb lenne privátban azt gyakrabban nézem
kisstamasp@citromail.hu

még egy kérdés skareb super -be hány W-s olaj való?

#1518
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
grat ;)

én ma bombázom szét az egész bicajt. Még rajt vana szombati Semmeringi sár.... meg berozsdált a láncom
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1519
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

Rocsi, rakhatnál fel képet, milyen a lába nekije?
A Shermanhoz is szörnyû csavarok jártak gyárilag, nem tétel a cseréje, csak bosszantó.
Milyen az Intrinsic?


ma készülnek a képek. a lába fehér, ha erre vagy kíváncsi. szép:)
az intrinsic nagyon jól mûködik, a full líneáris mozgástól a szépen felkeményedõ progresszivitásig állítható, úgy, hogy közben az érzékenységébõl semmit sem veszít. a csillapítás szintén jó, de az minden más villában is mûködik. a lényeg, hogy a kerék tapad a földhöz. megint olyan vigyorral tekerek, mint amikor a roco-t beraktam:)

#1520
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
töröltem, megtettem, reply ment :)
ON