Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#1441
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Látom Stance Flow-od van egyik haverom is azt akar venni.
Az szerintem jó teló legalábbis a mozgása kiválló legalábbis amelyiket én próbáltam.


Eladó... :D
Ha gondolja érdeklõdjön... :D

#1442
Chase

Chase

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Látom Stance Flow-od van egyik haverom is azt akar venni.
Az szerintem jó teló legalábbis a mozgása kiválló legalábbis amelyiket én próbáltam.

#1443
Chase

Chase

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Igen az.

Hát vannak még hülyék és sjanos lesznek is de mondjuk ilyet elbaszni.
Elõször azt se tudtam sírjak vagy nevessek a dolgon.

#1444
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Én láttam egy ilyen Stance telót fent Bikemag-en talán még most is fent van 20rugóért! Talán ez az... :D
Elég gáz... Elbaszni egy rózsabeütést ennyire!

#1445
Chase

Chase

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Azok a linkek nem tudom hogy kerültek oda.


Egy csávó aki bele rakta nekem a tüskét(ne mindha nem tudtam volna berakni de pont szervízbe voltam és mondtam neki hogy üsse bele) teljesen elbarmolta a nyakat és kikelett szedni mert méretre volt vágva és ha levágok belõle akkor rövid lett volna.
De szerintem belehet ragasztani de nem lesz olyan biztonságos (nemindha a Manitou Stance az lenne ez a második az elsõnek eltörtem a vállát szerintem itt a Manitou hibázott egy kicsit.(Lehet hogy csak a 2005-ösek ilyenek.)
Az átütõst meg nem ajánlom mert azt már megse mertem venni inkább a simát az jó is volt amig az a fasz elnem baszta.
Nembaj ezután már Gold Label jön.
De megakarnám csinálni amig nem veszem meg azt.

Kösz a válaszokat.

#1446
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nem cserélhetõ nyakas (azokat csavarok szokták tartani). Az elõzõ tulaj vagy õ eltörte, elhajlította az eredeti nyakat.


A sebesség mindent megold.

 


#1447
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Stance nem cserélhetõ nyakas, szal eleve furcsálltam hogy szerzett egyet külön..(az hogy nincs benne még talán meg tudom érteni, ha sokat nyúzza elõbb utóbb sajnos elgyengülhet)

#1448
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.699 hozzászólás

A nyak/váll/becsúszó kombó egybe van sajtolva ragasztva akármi, ha vmelyik meglazul/kiesik/törik én az egészet elhajitanám a messzibe..(ha nem garis)
Gondolod hogy majd otthon normálisan tudod rögziteni? Sztem az utána életveszély, bárhogy is probálod megcsinálni.
biztos megoldható a rögzités de én azzal már boltba se mernék elmenni..


de ha eleve nyak nélkül van neki, akkor nem cserélhetõ nyakas?

ha menetes, akkor menetrögzítõ, ha más, akkor nemtom, esetleg mûgyanta (?) de nemtom ám, hogy szokták ezt a cserélhetõ nyakúakon..

Chase, mik ezek a linkek? :)

#1449
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
A nyak/váll/becsúszó kombó egybe van sajtolva ragasztva akármi, ha vmelyik meglazul/kiesik/törik én az egészet elhajitanám a messzibe..(ha nem garis)
Gondolod hogy majd otthon normálisan tudod rögziteni? Sztem az utána életveszély, bárhogy is probálod megcsinálni.
biztos megoldható a rögzités de én azzal már boltba se mernék elmenni..

#1450
Chase

Chase

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hello

Lenne egy kérdésem nekem van egy 2006-os
Manitou Stance Static -em csak annyi a baja hogy a nyak nincs benne és most szereztem egy ugyan olyan évjáratos nyakat.
A kérdés az lenne hogy hogy tudnám ugy bele rakni hogy a nyak utánna ne mozduljon el(trükknél kínos lehet ha elmozdul) hanem masszív legyen?
A választ elõre is köszönöm.

#1451
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az idei axel jobb mint a tavalyi. veheted bátran

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1452
wolfgabor

wolfgabor

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
sziasztok!

Véleményeznétek nekem az Axel platinumot?Nem tudok dönteni.Pilot sl vagy Axel platinum?

#1453
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

rob: [vagy barki mas]

mit tudunk a 2005-os Minute 3:00 villarol? elvileg SPV evolve, IT, 130mm, es 1760g. nem atutos, disc only. Szoval nagyjabol megfelelo lenne, de milyen valosagban? 30-as becsuszoja van, ez zavar kicsit, meg az spv.

2:00 volt nekem, IT nélkül.
spv miatt lassu befelé és kifelé is.
spv nélkül csak IT-vel jó lenne, plusz sajnos a súlynak megfelelõ a merevsége.
ha minute-ot akarsz venni, akkor csak az ideit. a tavalyi tulsulyos, a 30-as becsuszosok meg átütõ nélkül kolbászolnak.
az ideiben van sima comp tpc+ QRTA, az szerintem a legjobb választás. kb fox szint, csak fele áron.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1454
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
rob: [vagy barki mas]

mit tudunk a 2005-os Minute 3:00 villarol? elvileg SPV evolve, IT, 130mm, es 1760g. nem atutos, disc only. Szoval nagyjabol megfelelo lenne, de milyen valosagban? 30-as becsuszoja van, ez zavar kicsit, meg az spv.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#1455
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
Hello Mindenki!

Már régebben kérdezgettem itt ezt azt egy Black Elite 2006-os villával kapcsolatban.. most sem lesz ez másképp..
Szóval a gondom az, hogy a gyári rugó túl kemény nekem, de a nagykerben nem lehet kapni hozzá puhább rugót, csak vmikor decemberre tudnának szerezni. (jellemzõ...nem is Magyarországon lennénk, ha pár héten belül lenne alkatrész egy villához..)
Esetleg valakinek van ötlete, hogy milyen boltot kérdezzek, ahol lehetséges hogy van puha rugó a villába?
Esetleg külföldrõl is rendelnék, csak ne horror áron legyen..valamikor át is böngészem az ismertebb külföldi online shop-okat.

Vagy még ami járható út, csak ahoz valaki nagy szaki kellene, nehogy elb@szódjon a villa, hogy valami másik gyártó puha rugóját bele eszkábálni(ha lehet kapni:))

(ja, elfelejtettem írni: 12cm-es rugó kellene)

Végsõ megoldásként meg elkéne adnom a villát, és vmi puhábbat venni helyette, de erre gondolni sem szeretnék.

#1456
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

jah... nem hittem vna hogy ennyire 1xû a megoldás xDxDxDxD:)
na de most komolyan mi lehet a baja?


Nekem is szokott néha a Stance Flow-m ilyet csinálni.... Szerintem hanyagold az RTWD-t! ;)
Talán a sok állítgatástól lett ilyen... :P

#1457
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Vidd el szervizbe, ott megcsinálják. ;)


A sebesség mindent megold.

 


#1458
sanzi

sanzi

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
jah... nem hittem vna hogy ennyire 1xû a megoldás xDxDxDxD:)
na de most komolyan mi lehet a baja?

#1459
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Miért van az hogy az RTWD-m nem mindig akar mûködni??1x állítja az utat utána gondol 1et és csak forog magának 1 darabig, utána +int jó..... vmi tipp?


Mit vársz tõle? :)
Manitou...

#1460
sanzi

sanzi

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Miért van az hogy az RTWD-m nem mindig akar mûködni??1x állítja az utat utána gondol 1et és csak forog magának 1 darabig, utána +int jó..... vmi tipp?