Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#1341
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

pont ez a lényege.
nem nyírod ki.
de esélyt sem adsz neki


jo jo. de ez kb olyan mintha 100x-os biztonsági tényezövel terveznénk a dolgokat. végülis aki ugy érzi jonak az cserélgesse de szvsz havonta azért nem muszály szimeringet. (amugy se apropénz...)

#1342
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
most komolyan 25 óránként vihetem a Reconomat szervízbe??? ne már!!! mertha az 70-75 körül lenne de 25:confused:

#1343
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
pont ez a lényege.
nem nyírod ki.
de esélyt sem adsz neki

olvass bele egy luzer manualba!

érdemes.

(a vicc h senki sem olvassa el. de ugye pl egy törvény nem ismerése nem mentesít annak következménye alól)

#1344
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

..

Fox40: 7 órás kötelezõ! üzemidõ. Ha nem vezetteted a szerviznaplót gari ugrott!
Manitou: 20-30 óránként nagygenerál.
RS:25 órás nagygenerál


Én a Travis-emet szigoruan havonta ujraépitettem. Uj szimmering, uj O gyürük, uj olaj.


1. ez a 20 meg 25 ora nem tul kevés? :chin: sztem lemaradt egy 0. be is baszna ha 20 óránként nagygenerál kéne! annyit még én is kevesebb mint 2 hét alatt megyek kb...

2. persze fontos a karbantartás ezt sztem senki sem vitatja. havonta uj olaj is ok. de miért kéne havonta uj szimmering? :chin: nincs az az ember aki "normális" használat alatt kinyirna havonta egy szimmeringet. ha mégis annak gratulálok :)

#1345
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
vitatkozhatunk itt naphosszat.
egy dolgot ne felejtsetek el. Technikai sport és mint olyan sajnos szervizigényes.

Fox40: 7 órás kötelezõ! üzemidõ. Ha nem vezetteted a szerviznaplót gari ugrott!
Manitou: 20-30 óránként nagygenerál.
RS:25 órás nagygenerál

ezt ki tartja be? Ja hogy nem tartod be? akkor meg ne sirj ha tönkremegy.


más: nem kell itt ördöngösségekre gondolni , mindenféle furkálós tuningra. MInõségi ólaj persze elõtte tisztitás.
ujra összerak és voilá

Én a Travis-emet szigoruan havonta ujraépitettem. Uj szimmering, uj O gyürük, uj olaj.
És máig azt vallom Mo egyik legjobb villája. És ezt nem csak én gondolom igy.
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1346
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

a júliusi számban van róla cikk.
ha bennehagyták volna az RTWD-t, nem 65-be kerülne


jo ez nyilvánvalo. de lehetne rtwd-s relic is drágábban. most van 2 db relic.
ésszerü black folytatás akkor lett volna ha van ebböl is super meg platinum meg minden :) na de mind1 végülis ott az r7 (ami egyesek tapasztalatai szerint veri a rókákat :D)

#1347
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

és az idei Relicröl mik a tapasztalatok? méltó utodja lett a Blacknek? aztr furcsálltam h kivették belöle az rtwd-t és fix 100 v 130 asként árulják.
pedig a tpc után az rtwd-t szeretem a legjobban a saját villámon...


a júliusi számban van róla cikk.
ha bennehagyták volna az RTWD-t, nem 65-be kerülne

a manitou súlyadatairól annyit, hogy nem az a lényeg, hogy a friccek, vagy mi, vagy akárki mennyit mér, mert kisebb különbségek vannak egyes darabok között.
egy valaki nem tud (vagy nem akar) rendesen mérni és az a gyártó....de nem kicsit. dehát ez természetes :D

tavalyi méréseink:
R7 Super 80 Click IT Lock 1546 (vágatlan)
R7 Elite 100mm 1501 (vágatlan)

idei:
R7 Platinum Snap Valve SPV 100 1518 (vágatlan)

#1348
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
nem akartam flémet, de má mindegy

nekem 3 foxból 3 eddig mint az álom....és nem a hiréért, mert az elsõ véletlenül lett, mikor még nem is volt itthon forgalmazva hivatalosan.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1349
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

mit értesz azon h bele kell nyúlni? top secret vagy elmondod privben?

Semmi titkos nincs benne. Gyári olajat azonnal kiönteni, szimmeringet, porlehúzót lecserélni a gyárinál jobbra.
RS-rõl tudok most érdemben nyilatkozni, mert azokból többnél és belenyúltunk.
5-s motorex olaj, Enduro szimmering/porlehúzó csere csodákra képes, és természetesen kell egy hozzáértõ, megbízható szerelõ is (én is tõle tanulok:D).


#1350
zé rider

zé rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 452 hozzászólás

Ha vmi nem, vagy nem olyan jó. Akkor bele kell nyúlni. Függetlenül, hogy mi a márkája. És ez nem agymosás, mert én/mi meg is csináljuk.
Én meg Sala villáján kívül nem találkoztam jó "indiánnal.":D Pedig kipróbáltam már egy párat.:chin:


mit értesz azon h bele kell nyúlni? top secret vagy elmondod privben?

#1351
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ok:)
(MSN?)

#1352
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ha vmi nem, vagy nem olyan jó. Akkor bele kell nyúlni. Függetlenül, hogy mi a márkája. És ez nem agymosás, mert én/mi meg is csináljuk.
Én meg Sala villáján kívül nem találkoztam jó "indiánnal.":D Pedig kipróbáltam már egy párat.:chin:


#1353
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Akkor nem lehet hogy minimálisan bele kéne nyúlni mindenbe és "foxosan mozogna"?
(ha már a foxba is bele kell;))
Az egész fel se merült volna bennem, ha nem kellett volna az elmúlt hónapban ezt a tudatos agymosást olvasnom vele kapcsolatban :)

és eddig 2-bõl 2 az amire várni kell?

;)

#1354
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

100as rlc-m van, és merev meg minden, de visszasírom a manitoumat.
valszeg egy új r7 lesz helyette.

Erre azt mondom, hogy lehet, kissé bele kéne nyúlni annak a vellának a lelkivilágába, mert az általad mondottakat én a legnagyobb nyugalommal párba állítanám _daci_ saját Pike telója kapcsán kialakított véleményével.
A saját villáimhoz (Reba és Pike) is hozzányúltunk, mert nem voltam tõlük hanyattesve. Minimális idõ és pénzbeli ráfordítással "csodát tettünk.":D
A saját Foxomról sincs jó véleményem, mert így újonnan nagyon kula, így ha bekopás után se javul radikálisan, bele fogok/fogunk nyúlni.


#1355
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
és az idei Relicröl mik a tapasztalatok? méltó utodja lett a Blacknek? aztr furcsálltam h kivették belöle az rtwd-t és fix 100 v 130 asként árulják.
pedig a tpc után az rtwd-t szeretem a legjobban a saját villámon...

#1356
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Mozgásban, és árban is jobb mind a manitou, mind az rs.

Számomra legalábbis.

De a merev SPANK gépemben legalább így jól mutat a foxi

#1357
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

mert az R7 jobb villa :D

ja villának lehet jobb, de telónak.....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1358
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
de tényleg miért, mert eddig tényleg nem sok jót lehetett hallani.. ( elég rapszódikusnak tûnnek) ezért vettem én is Recont....
Manitou -ról ezt hallottam, RST, Suntour gagyi, Fox drága, Pace+Magura überdrága..

#1359
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mert az R7 jobb villa :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1360
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Miért sírod vissza?
szerk: Látom nem csak engem érdekel. :)


A sebesség mindent megold.