Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#701
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás
Nagyban függ a súlyodtól. Azért a Black jóval masszívabb villa, annak 30 mm-es becsúszói vannak, a skarebnek meg 28,6 mm-es. Ha könnyû vagy, elvileg használható. Nekem (87 kg) félelmetesen kolbász és rossz lenézni menet közben a villavállra, annyira filigrán.

#702
Ákos_92

Ákos_92

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Hali.
manitu skarebet szerenék venni, 2005-öset, vagy 04-eset és mi a véleményetek róla ?
160mm-es avid juicy-val használnám, mennyire masszív teló, bírja a tárcsaféket?
a 2005ös manitou blackemet 185ös juicyval használtam 2 évig és semmi baja sem lett, nem csavarodott, nem repedt.
xtc.

#703
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

ha jól tudom, a platinum levegõs, a super pedig rtwd-s (útállítható acélrugós)


Az lol! Régebbi BikeMag-ban olvastam hogy a super az csak tárcsafékes lehet, de a boltban amit néztem azon volt V-fék szem is, meg rugóútállítás. Sztem a boltban lévõ egy Splice Super lesz. /Calambo odavág!/
A boldogság két fontos eleme: jó egészség és rossz memória.
http://gyikgyigo.myp...bumName=album01

#704
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Hi! Valaki tudja, hogy mi a különbség a Manitou Splice Platinum és a Manitou Splice Super között? Azt láttam hogy az elõbbin van V-féktüske a másikon meg nincs, de van a belsõségben különbség?

ha jól tudom, a platinum levegõs, a super pedig rtwd-s (útállítható acélrugós)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#705
Gyikgyigo

Gyikgyigo

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Hi! Valaki tudja, hogy mi a különbség a Manitou Splice Platinum és a Manitou Splice Super között? Azt láttam hogy az elõbbin van V-féktüske a másikon meg nincs, de van a belsõségben különbség?
A boldogság két fontos eleme: jó egészség és rossz memória.
http://gyikgyigo.myp...bumName=album01

#706
dualos

dualos

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
köszi a segítséget és bocs a hülyeségemért. Amúgy azért értettem félre mert én az owner's maual-t néztem és abban mm-ben van megadva az olajszint. Persze így is hülyeséget beszéltem és mégegyszer bocs...

#707
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Úgy látom, nem igazán vagy otthon a teló szerelés világában. Soha nincs összenyomva a teló (a láb feltöltésénél bent sincs a becsúszó) - nem is értem, ezt honnan vetted, ha valóban elolvastad a manual-t. A "cc" pedig ml-ként értelmezendõ.


#708
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
esetleg ne csináljam meg helyetted???
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#709
dualos

dualos

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Már elolvastam a kérdésem elõtt... csak azt nem tudom hogy ezt hogy kell mérni: úgy, hogy össze van nyomva a villa vagy sima állapotban? de köszi a gyors választ

#710
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Meglepõ, de a gyári honlap tudja::chin: http://www.manitoumt...008 11:51:02 AM
27. oldal


#711
dualos

dualos

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Hello! Nem tudja valaki, hogy 2005-ös Manitou Stance Static villába mennyi olajat kell tölteni? Meg egy robbantott ábra is jól jönne. :)

#712
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
tudok rendelni travisbe csillapítórendszert?

#713
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

ha jól emléxem a lánc katalógusban is benne van, hogy elérhetõ alunyakkal is.


Így van,a felsorolás alján van hogy elérhetõ aluminium vagy acél nyakkal.Jó is lenne ha lenne acél nyakas fehér(ami persze nincs),megbarátkoznék a +150grammal -30ezerért ;)

#714
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ha jól emléxem a lánc katalógusban is benne van, hogy elérhetõ alunyakkal is.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#715
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Kicsit figyelni kéne.:chin: A 64900,-Ft értéken szereplõ változat acél nyakkal bír - ott van közvetlenül az alu nyakas változat felett (ami a 99 ezres).


a google-n kerestem és az alut dobta ki,azért nem láttam az acélt,de valóban így van

#716
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Kicsit figyelni kéne.:chin: A 64900,-Ft értéken szereplõ változat acél nyakkal bír - ott van közvetlenül az alu nyakas változat felett (ami a 99 ezres).


#717
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Az hogy van hogy a bikemarket 99e-nek írja a Sliver Super tpc fogyárát és 95az akciós,a lánckatalógusban meg 65e a kisker??

#718
carbon-dani

carbon-dani

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás

1) nem
2) R7 elite absolute vagy R7 mrd absolute? (mondjuk csak az mrd-bõl van candy red, az pedig 150k)



köszi Rob!:)

#719
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

mindenkihez,aki tudja a választ: az R7 karbon kapható v-fékes változatban?
és az R7 absolut mennyibe kerül(nagyon tetszik a candy piros:love1: )?

1) nem
2) R7 elite absolute vagy R7 mrd absolute? (mondjuk csak az mrd-bõl van candy red, az pedig 150k)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#720
carbon-dani

carbon-dani

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
mindenkihez,aki tudja a választ: az R7 karbon kapható v-fékes változatban?
és az R7 absolut mennyibe kerül(nagyon tetszik a candy piros:love1: )?