Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Platformpedálok

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
43 hozzászólás a témában

#21
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
avagy kinek mi, mennyit ér/él :)

#22
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ér a red bull annyit, amennyiért adják?

#23
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hát én kérdezek:

Ér a Shimano dx pedál annyit amennyibe kerül?!

#24
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
bírja a strapát, jó is, tart is rendesen, csapágyat meg ugyanúgy kell cserélni, mint minden másban.

#25
blackfox

blackfox

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Még mindig senki nem tud mondani semmi konkrétat a Kona Jackshit Primo platformpedálról, ami zárt iparicsapágyazott és cserélhetõ szegecses? A múlthavi BikeMag-ben jót írtak róla a Friss oldalaknál, de az csak egy dolog (berakhatták volna a pedálteszbe). Konkrétan az érdekelne, hogy milyen könnyen szervizelhetõ (csapágycsere, stb.) és hogy bírja a strapát, meg hogy jó-e?

#26
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Marvi.
nekik is van B+like pedáljuk,csak sajnos nem cserélhetõ szegeccsel,de van hely bõven furkálni,az egész ára pedig nevetséges


#27
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
lehet leszállni rólam, már a villa is karcos (elcsé szétzúzta) és a mostani pedálom egy kalap guanó. (és nincs is már rajta festék) :)
a lábam alatt nme láccik, hogy bikenegativ

#28
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vazze rob karcos B+ pedál ? Elég vitrin az ? :D

#29
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
és mi a vélemény az újságban tesztgyõztes bike+-ról? most nálunk a boltban tmiklóson 7500 a pár, kisebb esztétikai hibák miatt. (karcos)
cserélhetõ szegecsek (kettes hernyóimbusz, venni is lehet csavarboltban, vagy 30 ft darabja....) és csapágyazott.

#30
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Akkor végre (>1év) megkapom a szegecseket a pedálhoz??


Amikro oszefutunk sosem szolsz. Legkozelebb mielott talalkozunk sozlj es akkor nem felejtem el elvinni. :)


DX pedalt pedig hasznaltan ki lehet fogni nagyon jo aron. Nekem is van most egy elado, nezze meg az aprot akinek kell. ;)


#31
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Jaja nagyon tartja a lábam!
Bunnyzni is jó vele+manualnál nekem sokkal jobb.
Hát ja mondjuk a dx 1/3-asába kerül.De legszívesebben én is dx-et vennék.De ha lenne 25 rugóm lehet h nem pedált vennék....

#32
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ja, Vole!

Akkor végre (>1év) megkapom a szegecseket a pedálhoz??

Az imbusz nem fontos ::)

#33
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

(original dobozban adnak +5 szegecset )!


A felsobb kategoriaban ez azert nem meglepo es nem egyedi dolog. A DX-hez peldaul +1 komplett garnitura szegecs jar, vagyis 40db ( pedalonkent oldalankent 10db ). Mondjuk a DX listaara 24900,- Jah, es adnak egy imbuszkulcsot is a szegecsekhez.

Attol fuggetlenul a Haro egy nagyon jo pedal, a Magnezium valtozat pedig meg konnyu is. Biztos jol fog szolgalni.


#34
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Na megvettem az új haro pedált.AJÁNLOM MINDENKINEK!!!Kurva jó pedál.Magnézium tehát könnyû.Homorú a kialakítása ezért jól bele tudsz taposni ;D!A szegecsei is nagyon jók(original dobozban adnak +5 szegecset :o)!Csapágyazása is nagyon jó!

A tetejébe még tetszik is úgyhogy fõnyeremény.Mondjuk az ára 8.000Ft.De ez a csúcs biokepositivenál 5.000-el olcsóbb....!

#35
Davee

Davee

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Én csak a Kona Jackshitrõl tudok írni!
2003-as scrapemben volt.Nem cserélhetõ tüskés(sajnos).jó 1 éve használom keményebben(kapott rendesen).Mostanra oldalanként minimum 2 szegecs hiányzik(egyiken 4 hiányzik).
Szerintem kicsit nehéz.Csapágyazása elfogadható.Szerintem az nagy elõnye, hogy jó nagy darab pedál.Tehát ha elrontasz valamit könnyebben megtalálod mint a kis wellgo-kat.De 1 év után most pedálcsere.Amig megvanak a szegecsek nagyon jól tartja a lábad!Gondolom a jackshit primo még jobb.

Ki is néztem egy haro platinum ???(nemtom pontosan).Cserélhetõ szegecses,asszem magnézium ötvözet,szegecsek cserélhetõk és igen jóknak tûnnek.Errõl valaki nemtud valamit???

THX!

#36
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Hát nemtudom...mióta bicózom, azóta a mostani a második pedálom, az elsõ wellgo, a mostani meg valami hasonló. a w. volr3e ez asszem 4. szerintem nem kell drágább, bár lehet, hogy egy másik jobban tapad, de eznem biztos...Az meg nem érdekel, hogy ez ha megpörgetem, csaak párat fordul, míg a csúcsszupi meg ezret...



#37
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Azért DX-bõl láttam én már töröttet ráadásul nem a csapágy hanem a tengely tört el. Persze ez nem csoda annak ismeretében, hogy kié volt. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy sz.r, de mindenbõl ki lehet fogni sz.rt is meg jót is. Pláne amennyibõl az elsõ hozzászólásba felsorolt pedálok kijönnek.

#38
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
wellgo-t ki kell fogni, amúgy nem a legjobb minõség.
bár a konát veri.
b+... a drága jó, a többi szintén nem egy nagy szám, ahogy lor is írta.
nekem sikerült egy olyan welgo-t találnom, amit már több éve használok. szal van ellenpélda. vagy csak a kivétel erõsíti a szabályt? nemtudom :D

#39
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás

Igaz, nem volt Azonic-om, sem Kona Jackshit,

de a ketto kozul talan az Azonic tudna versenyezni vele.

a konaval nem vesztettel semmit.


a platform pedalok gyengei:
-szogek
-csapagyazas

es ahhoz kepest, hoyg csupan ket nagyon egyszeru feltetelt kene teljesiteni nem nagyon sikerul a gyartoknak. :-(
van persze kivetel

dx-nek jo csapagya van mindenkepp
szogekrol nem tudok mit mondani.

welgot nem vennek
b+ sem vmi nagy okossag

#40
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
És most az enyém (vole dx-e), tényleg a legjobb pedál amit valaha használtam. könnyû, nagy, szép, kell ennél több?

Olyanokat kibírt amitöl már 2 sima welgo pedálom eltört.