Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2004. aug. 13-14-15. - Túra a Bükkben

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
36 hozzászólás a témában

#21
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ááá értem, köszönöm Ors kisasszony :-*

a hölgy, aki világosságot teremt sötét világomban, a fény az alagút végén, aki kivezet a sötétségbõl, aki megmutatja az utat a mennyországba... ::) vagy nem? :P ;)

szóval akkor mindkét idõpont áll, mint a zászlóm.
értettem:)

#22
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
gólyatábor -az is valami :P ::)

Szal az van hogy Parabá' féle lillafürei 1 hetes élvezet 20-27 ig
ez meg egy külön hétvége elötte csak úgy szintén azon a környéken ;)

#23
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Most akkor mi is van?
20-27?

Pár napra szeretnék veletek tartani, de még nagyon sok mindentõl függ!! (esetleg gólyatábor ::) meg ilyesmi:))

#24
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Ide is oda is ;D

a 20-ás partit nem hagynám ki semmi pénzért, de ide is szivesen megyek :D

egyedül sajna ez anyagiagtól függök nagy mértékben :-[ szal elöbb mondjatok egy árat :-\

#25
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Pigi: Én is a 20-27-et céloztam meg, ennyit egyhuzamban még sosem bringáztam.
Így nem merem elõre ígérni, hogy oda is megyek. ::)

#26
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Eredetileg az Aug 20. i héten lett volna, de épp a Kona tali maitt csúszott egy hetet, és így aug 20-27. leszünk ott, szállás a campben, mint tavaly is, meg Paráék már jó régóta.

Bozótvágó késsel igyekszek minden felmerülõ akadályt elhárítani az útból, hogy egy teljes hétig ott lehessek végre, csak tekerés, ökörködés, fotó und videó szakkör... 8) :D

#27
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Para: Én is sajnálom, nekem még Csubee ezt a dátumot mondta... beszéltük is, hogy Te tuti hivatalos leszel a Kona-talira.... :P

Remélem, Para commentje még jobban vonza majd a jelentkezõket, no, meg azokat, akik épp ekkor érnek rá.... ::)

No,mind1, azért függetlenül ettõl, örömmel várjuk a jelentkezõket, remélhetõleg Kergéék, Orsi nem mondják vissza a részvételüket.... ;) ugye-ugye? ;D

Eltévedni nem fogunk, legfeljebb késõbb érünk oda és több mindent látunk!

A pontos túraútvonalat megbeszéljük, elõször legyünk elegen, mindenki hozza a párját is.... ;D ;D

Üdv: Pigi

#28
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D hja, és szvsz csubee képben volt a fehérkõlápai szállással, mert hát amióta odajárunk, már lillára, mindig oda mászunk fel hogy lezúzzzzzzzunk... ;)

fehérkõ rulez... felfele 30perc, lefele 2:50... Ó-jeee...

hja igen... a lábánál van a camp... ami szintén istencsászármegarulez...

:D

#29
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
sajnálattal kell helyre raknom a dolgokat, de:

augusztus 13-14-15 Kõszeg-KONA TALÁLKOZÓ kihagyhatatlan buli, másrészt meg munka is... szal negatív már is a dátum...

másrészt:
augusztus 20-21-22...26-27 Lillafüred-LaPara hét hevenyészet/tekerés/zúzás/sátrazás/zúzás/hevenyászet/no meg a kötélpályás kamera kipróbálása...


:D para voltam... uff


#30
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Beszéltem a Fehérkõlápai Panzióval, jelenleg még szabad a szállás arra az idõre, a bringáknak van biztonságos helye, mivel az egész Panzió a Bükki Nemzeti Park közepén, bent az erdõben van, természetesen kerítéssel elkerítve...
Az árak miatt még visszahívnak, állítólag akár 30 fõt is el tudnak szállásolni, ha nagyon kell.... ;) ::)

Üdv: Pigi

#31
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Orsival eddig 5 fõ 8)

#32
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
1. variáció:

Találtam is egyet, ennek az árai 2000-2500 Ft/fõ/éj, de hátha lehet biznicelni velük, hogy adják olcsóbban! ;D ;)

Fehérkõlápa az étterem/turistaház/panzió neve, Lillafüred mellett van.
Max. 18 fõ fér el, igaz 4 csak pótágyakkal a következõ eloszlásban:

- 1 db 2 ágyas zuhanyzós
- 1 db 4 ágyas zuhanyzós apartman
- 1 db 2 ágyas + 2 pótággyal bõvíthetõ kézmosós
- 1 db 4 ágyas + 2 pótággyal bõvíthetõ kézmosós

A folyosó végén zuhanyzós WC-blokk található.
A szobákban nincs rádió, televizió, s nincs rádiótelefon-térerõ sem. Én spec. ennek örülök egy kicsit.... ;) 8) ;D

A bekerített udvar elõtt halad el a piros és a zöld turistaút, míg a sárga és a kék utak néhány száz méterre keresztezik az elõzõeket, tehát terepbõl nem lenne hiány....

10 perc járásra a zöld jelzésen van
a Fehérkõ szikla kilátó, ahonnan Lillafüredet lehet látni kb. 280 méter mélységben.
E sziklának az oldala 42 méter függõleges fal, mely hivatalosan engedélyezett hegymászó hely (ezt Csubee kedvéért mondom el, ha netán be akarná vállalni.... :-X ;) :o).

Itt egy képgaléria, hogy tudjátok, mirõl is lenne szó....

Üdv. Pigi

#33
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
szabad hétvége volt 8)

#34
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
köcce de vagy fék vagy semmi wehehehe ;o)
de egyébként folyamatban van már az enyém és köszi a segítséget tényleg.
szállásügyben nem tok segíteni. bezsélj Parával!

#35
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Királyos!

4 fõ eddig, és még csak pár perc telt el! :D
Ha a féked nem javul meg addig, odaadom az enyémet (Déjor mehásat), még nem adták el a Maniacban.... ::)

Asszem, elkezdem nézegetni a szállásokat!
Ha valakinek van tutti tippje, ossza meg velem is! ;D

Üdv: Pigi


#36
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
wuhááá!

én és a zasszony (Feltöltött kép) ott leszünk szal véshetsz fel a listára.

#37
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Sziasztok!

Megnyitottam ezt a topicot, korábban szó volt róla, hogy a Kona talival egyidõben lenne egy túra vmerre a Bükkben, Parával, Csubeeval és Lovas Gabival.... Úgy néz ki, most nagyobb kedvünk lenne ehhez hétvégi túrához, várom a jelentkezõket, és ha konkrétan lesznek jelentkezõk, akkor a szállást is elkezdem intézni!
A fenti "kollégákon" :) kívül örömmel venném Ors, Era, Mellon, Tyito, Ági, Kerge, Anita, Gyóni Gabi, + a mecsek ördögök jelentkezését is ;D
Nem szeretném zártkörûvé tenni a hétvégét, bárki jelentkezhet, de õket ismerem már... ::)

Triumvirátus! Jelentkezzetek! Mi a véleményetek errõl a hétvégérõl?

Üdv. Pigi